Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

Šesť zápasov pre domácich, vonku vyhrala iba Radošina

V šiestej lige vyhrávali iba domáci, výnimkou bol iba zápas Chrabrany - Radošina.

(Zdroj: Archív Kataríny Mikulášovej)

VI. LIGA TO

Ludanice – Prašice 2:0 (1:0)

Prečítajte si tiež Návrat do Extraligy po dlhých rokoch, v Topoľčanoch ale hrávať nebudú Čítajte

Od prvej minúty na ihrisku dominovali hráči v modrých dresoch – teda domácich Ludaníc. Hostia prišli do Ludaníc s cieľom uhrať bod a čomu podmienili aj celú taktiku, keď bránili počas celého zápasu so všetkými hráčmi. Domáci sa cez prehustenú obranu hostí presadzovali iba s problémami. Ludanice sa ujali vedenia po krásnej ďalekonosnej strele F. Geršiho. Domáci fanúšikovia po vedúcom góle očakávali mohutný nápor domácich, ale druhý gól Ludanice už v prvom polčase nepridali, hoci držali v podstate po celý prvý polčas loptu na svojich kopačkách. Aj v druhom polčase domáci tlačili, ale gól dlho nepadal. Nakoniec tesné vedenie domácich postil parádnou obalovačkou M. Švec. V závere pridali Ludanice aj tretí gól, ale ten pre ofsajd neplatil.

SkryťVypnúť reklamu

Na záver chcú domáci podotknúť, že futbal sa má hrať pre divákov, no momentálne opatrenia nie sú dobré pre amatérsky šport a hlavne pre amatérsky futbal sú priam likvidačné. A to nielen pre futbalový klub Ludaníc, ale aj pre ostatné kluby. Takéto opatrenia môžu len rýchlejšie pochovať amatérske kluby po celom Slovensku.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C7CTR na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M7CTR na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.

2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 3 752

Brankár Ivan Maco Mikuláš končí po dlhoročnom pôsobení v Tovarníkoch.

Brankár Ivan Mikuláš vo včerajšom domácom zápase IV. ligy Juhovýchod: Tovarníky – Hurbanovo (0:0) ukončil svoje pôsobenie v Tovarníkoch.

3 h
Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)

19. jún
Nina Kyseľová (vľavo).

Po dlhej prestávke, vynútenej pandemickou situáciou, sa na konci apríla vrátili na kurty aj tenisti a tenistky Tennis Clubu Topoľčany.

19. jún

Mesto Topoľčany počas uplynulého týždňa otvorili bezpeňažný, takzvaný swapový obchod – EKO hand. Obchod sa nachádza v podchode autobusovej stanice, blízko Nástupišťa 1-12 .