Prvá výhra Nitrianskej Stredy v sezóne. Kovarce boli nahnevané na rozhodcov

Strkanica vo Veľkých Ripňanoch, Ludanice utŕžili najvyššiu prehru za posledných desať rokov.

Krušovce (v sivých dresoch) podľahli doma Čermanom 0:4.Krušovce (v sivých dresoch) podľahli doma Čermanom 0:4. (Zdroj: TJ Slovan Krušovce)

Nemčice – Preseľany 1:1 (0:0)

V nedeľňajšom stretnutí hostili Nemčice súpera z Preselian a chceli v ňom potvrdiť formu z predchádzajúcich zápasov. V prvom polčase mali domáci šance, no, žiaľ, v bráne hostí stál výborný Fuska. Hostia ohrozili dvomi strelami spoza šestnástky, ale fantastický Čuhák taktiež podržal.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Druhý polčas domáci zaspali a hneď v 1.min inkasovali - 0:1. Snažili sa výsledok zvrátiť, čo sa podarilo zásluhou Petríka - 1:1. Potom sa hra prelievala z jednej strany na druhú. V 80.min po druhej žltej bol vylúčený domáci Mokoš, hostia okupovali domácu šestnástku, ale bez efektu. V celku remíza pre obe mužstvá zaslúžená.

SkryťVypnúť reklamu

Góly: 56. M. Petrík – 47. J. Boldiš. R Országh, 130 divákov. ČK: 80. Mokoš (2. ŽK). DOMÁCI: Čuhák – Sileš, Grežďo (85. Višňovský), Mokoš, Schuchman (64. Krivskyi), Minárik, Jančovič, Bulák, Goga, Petrík, Baňák. HOSTIA: Fúska – M. Piterka (75. Bubla), Kopček, Benca (6. Mocný), Urbanec, Průša, M. Piterka (75. Kasana), Lacena, Guniš, Bednárik, Boldiš

Krušovce – Čermany 0:4 (0:1)
Súboj o čelo tabuľky medzi Krušovcami a Čermanmi vyznel nakoniec jednoznačne pre hosťujúci tím, ktorý sa ukázal ako vyzretý celok s prepracovanou obranou, ktorú Krušovce nedokázali po celý zápas zdolať.

Úvod stretnutia vyznieval lepšie pre Čermany, ale paradoxne najväčšiu šancu mali Krušovce, keď sa domáci Šutovský rútil sám na bránku, blafákom sa zbavil aj brankára, ale cez obrancu hostí neprepasíroval loptu do siete. Naopak v 23. min. Martin Gerši využil veľké nedorozumenie medzi domácim obrancom a brankárom a doťukol loptu do prázdnej brány.

Druhý polčas sprevádzala domácich hráčov veľká nervozita, lopty im odskakovali od nohy, viazla presná prihrávka a do vyložených šancí sa nedostávali. V 66. min. prišla chyba domáceho brankára, ktorý v sobotu nemal svoj deň, zbytočne vybehol do rohu šestnástky, a tak útočník hostí presným centrom našiel úplne voľného Mariána Kolmokova, ktorý už nemal problém umiestniť loptu opäť do prázdnej brány.

Klincom do pomyselnej krušovskej rakvy bola nie príliš nebezpečná strela Martina Bisáka v 68. minúte, ktorá upravila stav už na hrozivých 0:3. Kompletnú deštrukciu frustrovanému krušovskému celku uštedril strelec prvého gólu Martin Gerši v 73. min. a uzavrel na konečných 0:4.

SkryťVypnúť reklamu
Prečítajte si tiež: Tovarníky prebrala studená sprcha. Rybanský nasúkal za Topoľčany štyri góly Čítajte 


Domáci sa po prestriedaní ešte snažili streliť aspoň čestný úspech, ale nebolo im súdené prekonať brankára Michalca. Hostia zápas rozhodli za sedem minút druhého polčasu, a tak sa prehra domácich síce zdá trochu krutá, ale hostia si víťazstvo za svoj výkon plne zaslúžili.


Góly: 23. a 73. M. Gerši, 66. M. Kolmokov, 68. Martin Bisák. R Krajčík, 120 divákov
DOMÁCI: Hoos – Trudman, J. Čuhák, Roháč, Tíleš, Pátrovič (75. Vanek), Oravec, Urminský (70. Čaniga), Helbich (57. Širo), M. Čuhák (70. Medo), Šutovský
HOSTIA: Michalec – P. Bisák, Vermeš, Gubáň, Ľ. Kupec (79. Chomiščák), D. Hruboň, M. Bisák, Kolmokov, Gerši, Miklovič (61. M. Kupec), P. Hruboň (87. Lysý)

Nitrianska Streda – Kovarce 3:2 (1:0)
Domáci konečne zabodovali naplno, aj keď sa víťazstvo nerodilo ľahko. Hostia mali väčšinu zápasu hernú prevahu, ale v bráne domácich stál skvelý Líška. Prvý polčas skončil 1:0, keď pokutový kop bezpečne premenil Jankovič. O chvíľku kopali penaltu aj hostia, no mladý Labuda poslal loptu nad bránu. V 40. min. vylúčil rozhodca Kmeťa po druhej žltej karte.

Už máte účet? Prihláste sa.
Dočítajte tento článok s predplatným MYregiony.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 5 € každý mesiac.
Pošlite SMS s textom CBBWM na číslo 8787.
Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Najobľúbenejšie
Prémium bez reklamy
2 ,00 / týždenne
Prémium
1 ,50 / týždenne
Štandard
1 ,00 / týždenne
Ak nebudete s predplatným SME.sk spokojný, môžete ho kedykoľvek zrušiť.
SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Topoľčany

Komerčné články

  1. Ideálny čas na pohyb a dokonalú regeneráciu
  2. Osem tipov, kam cestovať počas sviatku na konci augusta
  3. Operácia očí je riešením pre každú profesiu
  4. Bývanie v centre Bratislavy? Kúpa sa oplatí viac ako prenájom
  5. Hodnotenie profesionála: Maldivy si užijete i s nižším rozpočtom
  6. Private equity fondy priťahujú čoraz viac slovenských investorov
  7. Majster cukrár radí: Tento dezert dodá každej letnej párty šťavu
  8. Hodnotenie profesionála: Hotely na Zakynthose prekvapia detailmi
  1. Ideálny čas na pohyb a dokonalú regeneráciu
  2. Osem tipov, kam cestovať počas sviatku na konci augusta
  3. Aplikácia Otvorené drevo potvrdzuje transparentnosť LESY SR
  4. Drevo pod kontrolou: Ako technológia RFID mení vývoz drevnej hmo
  5. Hodnotenie profesionála: Maldivy si užijete i s nižším rozpočtom
  6. Bývanie v centre Bratislavy? Kúpa sa oplatí viac ako prenájom
  7. Operácia očí je riešením pre každú profesiu
  8. Private equity fondy menia budúcnosť rodinného podnikania
  1. Majster cukrár radí: Tento dezert dodá každej letnej párty šťavu 12 592
  2. Hodnotenie profesionála: Hotely na Zakynthose prekvapia detailmi 8 476
  3. Bývanie v centre Bratislavy? Kúpa sa oplatí viac ako prenájom 7 447
  4. S tanečnicou Katarínou Jakeš na výlete v Košiciach 5 197
  5. Hodnotenie profesionála: Maldivy si užijete i s nižším rozpočtom 4 162
  6. Operácia očí je riešením pre každú profesiu 2 496
  7. Nie je zlato ako zlato, nájdete ho pri bežnom nákupe potravín 1 907
  8. Firmy otvorene o tom, kam AI pustia a kam už nie 1 708
  1. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (25. - 31.7.1925)
  2. Vladimír Krátky: TA3 v Prahe,
  3. Jakub Cipko: Chýba na Slovensku konzervatívna strana?
  4. Ján Valchár: O Zelenskom ako diktátorovi a zľave tisíc percent
  5. Štefan Šturdzík: Rasizmus a neznášanlivosť jeho rodinu vyhnali zo Slovenska.
  6. Jozef Huljak: Skutočne je spoločná téma iba klíma?
  7. Adam Ustupsky : "Zorov"kult osobnosti,alebo charizmatická aristokracia v Slovenskej politike (zamyslenie).
  8. Marek Strapko: Môžeš na Slovensku vedome porušovať zákon?
  1. Ivan Čáni: Migaľ si svoje prvé a s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou aj posledné volebné obdobie užíva „naplno“. 36 218
  2. Ivo Nesrovnal: Matúš, vďaka za pozvanie, ale pod toto sa nepodpíšem. Ad električka v Petržalke. 15 217
  3. Jozef Mačo: Nelegálne skládky odpadu pri osadách nemajú odstraňovať obce. Nie že nemajú, nesmú. 10 270
  4. Ľudmila Križanovská: Zlákal ju multilevel marketing. Prišla o peniaze, aj priateľov 9 982
  5. Matej Galo: Pán Fico, profitujete z ruského plynu? Len sa pýtam. 8 906
  6. Rado Surovka: Robert, tak sa o má robiť, do psej matere ! 8 117
  7. Juraj Kumičák: Atrapa 7 341
  8. Daniel Guľaš: Drony nad Moskvou: Úderný zásah do ruskej ekonomiky 6 404
  1. Marcel Rebro: Slováci dokážu závidieť polosirote rehabilitačný tábor a beznohému protézu
  2. Marcel Rebro: Kaliňákove tanky, Pearl Harbor a slovenský ministerský časostroj
  3. Marcel Rebro: Verím, že dobijeme dobrým ľuďom baterky
  4. Roman Kebísek: Štúr na Slovanskom zjazde r. 1848: Prioritou Slovanov nie je záchrana Rakúska
  5. Post Bellum SK: Priatelia-Maďari, ktorí zohrali kľúčovú rolu počas Nežnej revolúcie
  6. Radko Mačuha: Peter Pellegrini je prezidentom vojny.
  7. Marcel Rebro: Za každým padlým hrdinom zostala stolička pri stole. A často aj dieťa, ktoré stratilo otca
  8. Marcel Rebro: Deti z Nikopola túžia po tábore. Autobusy však nejdú, vodiči majú strach z dronov
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Topoľčany a Partizánske - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Topoľčany

Zuzana Epperson povedie reorganizovanú OOCR s víziou pre Trenčín 2026.


Na búrku boli v obci pripravení.


Na stroje získali Bánovce dotáciu.


TASR
Ilustračné foto.

Lekárka cudzie zavinenie nevylúčila.


Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu