Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky
FUTBAL - MOBL. PRIEVIDZA

Pečeňany opäť s prehrou

V. Bielice - Kamenec p/Vt. 0:1 (0:1), 38. Šimo. Hostia pôsobili po celých zápas futbalovejším dojmom. Šance si dokázali vypracovať obe mužstvá, ale hostia boli lepší v koncovke. Z množstva šancí Kamenca sa ujala len jedna v podaní Šima, ktorého gól znamenal aj tri body pre svoje mužstvo. V. Bielice sa v síce závere pokúšali niečo s výsledkom urobiť, no stav 0:1 sa už nezmenilBiskupice - Nitr. Rudno 1:0 (0:0), 77. Jánošík. V Biskupiciach boli diváci svedkami vyrovnaného stretnutia, keď sa šance striedali na oboch stranách. Domáci si za celý zápas vypracovali tri čisté gólové šance. Jednu z nich premenil Jánošík na vedúci a zároveň aj na víťazní gól domácich. Domáci napriek snahe hostí už výsledok udržali a tri body zostali doma. Kolačno - Lehota p/Vt. 2:0 (1:0), Duchovič 2. V Kolačne sa hral futbal dobrej úrovne, striedali sa útoky na oboch stranách. V 38. minúte domáci Vlčko skvelou prihrávkou uvoľnil Duchoviča a ten pohotovo vsietil do prázdnej brány. Hostia si vypracovali tiež niekoľko šancí, ale nepodarilo sa im ich zakončiť. Domáci hrozili z protiútokov a v 89. minúte zvýšili na 2:0.Pečeňany - Priev. C/Bojnice 0:2 (0:1) Svolík, Gendiar. Zápas bol v celku vyrovnaný a obojstranne bojovný. Hostia mali v prvom polčase viacej šancí na skórovanie, z ktorých jednu aj využili. Gólové snahy domácich pohotovo vybavoval skvelý bojnický brankár Milaš. V druhom polčase mali hostia ešte jednu vyloženú šancu, ktorú takisto premenili. M. Bielice – Handlová 3:2 (2:0), Škriba, Oravec, Jančovič (za dom.). Domáci prebrali taktovku hneď od začiatku, o čom svedčí aj polčasový výsledok 2:0. Handlová počas zápasu pôsobila športovejším dojmom, podarilo sa jej vyrovnať na 2:2, ale na konci sa šťastie priklonilo k domácim a v 88. minúte zavŕšili výsledok na 3:2. Rybany - D. Vestenice B/Hradište 0:2 (0:0), Stručka, Mikloš Matúš. Futbal slabej úrovne, až od polčasu hostia začali stupňovať tempo. Na konci zápasu už mali hostia vyditeľnú prevahu a ich víťazstvo bolo zaslužené. Domov si zobrali všetky tri body.Krásno - Diviacka N. Ves 0:1 (0:0), Zápas sa hral vo vyrovnanom duchu. Domáci mali dve vyložené šance, ktoré však spálili. Hostia bojovali aj naďalej, a keď sa im naskytla šanca, tak ju premenili. Zápas sa hral športovo a v celom zápase diváci videli iba jednu žltú kartu.

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Ilustračné foto

Zdravotníci z nemocnice v Bánovciach nad Bebravou už zaočkovali proti ochoreniu COVID-19 prvých 300 záujemcov.

17 h
V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa počas minulého roku narodilo spolu 681 detí.

V topoľčianskej pôrodnici uskutočnili 681 pôrodov.

17 h
Topoľčany doma vyhrali až po nájazdoch.

Topoľčany v ďalšom kole na domácom ľade privítali Dubnicu.

20 h
Kovarce aktuálne pôsobia v IV. lige Juhovýchod. V sezóne 2017/2018 vyhrali okresnú súťaž. Zľava predseda ObFZ Topoľčany Pavol Šípoš, kapitán Kovariec Daniel Kutňanský, člen ŠTK ObFZ Topoľčany Milan Krajčík a starosta obce Kovarce Andrej Čopík.

V štvrtej lige Juhovýchod sú druhým účastníkov nášho regiónu OFK Kovarce.