Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky
FUTBAL - MO TOPOĽČANY

Urmince jesenným kráľom

Hrušovany – Krušovce 3:3 (2:2), 24. a 31. R. Candrák, 85. Havran (11m) – 10. a 43. Mich. Čuhák, 82. P. Čuhák. V nervóznom stretnutí, v ktorom boli vylúčení až štyria hráči (traja domáci, jeden z hostí), chceli zvíťaziť obe mužstvá. Gólový účet otvárali hostia v 10. min. Michalom Čuhákom. Domáci hráči potom otočili stav stretnutia, keď sa v priebehu šiestich minút dvakrát presadil R. Candrák. Za hostí potom vyrovnával opäť Mich. Čuhák a v 82. min. ich do vedenia poslal P. Čuhák. Spravodlivú remízu zachraňoval v 85. min. z pokutového kopu Havran.
Bojná – Prašice 5:2 (3:0), 21. M. Zvozil, 36. a 85. Ľ. Medek, 41. a 67. A. Bakoš – 50. E. Ďurík, 90+ V. Ďurík. V stretnutí tabuľkových susedov, obe mužstvá predvádzali bojovný futbal. Do vedenia sa hostia mohli dostať v 15. min. V. Ďuríkom. O šesť minút neskôr však gólový účet stretnutia otváral z 10 metrov krížnou strelou domáci Zvozil. Po peknej kombinácií domácich v 36. min. Ľ. Medek zvyšoval na 2:0. Ďalší gól domácich padol v 41. min. po zaváhaní v obrane hostí sa nemýlil sa A. Bakoš. Napriek nepriaznivému stavu hostia bojovali, v 50. min. znižovali E. Ďuríkom. Potom mali opäť strelecké kopačky obuté domáci A. Bakoš v 67. min. a 85. min. Ľ. Medek. Posledné slovo mali hostia, ktorí nepriaznivý stav korigovali v nastavenom čase V. Ďuríkom.
Ludanice – Preseľany 2:0 (1:0), 15. Daško, 80. M. Rusnák. V prvom polčase hrali domáci pekný technický a kombinačný futbal a vypracovali si niekoľko sľubných gólových šancí. Konkrétne jednu dokázali aj premeniť v 15. min. bol presný Daško. V druhom polčase Ludanice výrazne podržal brankár Košecký, a v 80. min. M. Rusňák poisťoval víťazstvo domácich.
Urmince – Nemčice 4:2 (2:0), 35. Lučanský , 40. Mokoš, 57. Martin Huba, 87. Bago – 59. Desát, 65. Matušík. Úvod stretnutia sa hral v nervóznej atmosfére, keď rozhodca musel trestať hráčov žltými kartami. Domáci si získali postupne miernu prevahu, ktorú vyjadrili gólom Lučanského zo skrumáže a Mokošom z priameho kopu. Po zmene strán sa presadil hlavou Martin Huba. Hostia však naďalej bojovali, v 59. min. sa presadil Desát a v 65. min. Matušík. Tri minúty pred koncom stretnutia však Bago poisťoval víťazstvo domácich na 4:2.
TO B/N. Streda - N. Blatnica 2:2 (2:1), 15. Kucha, 23. Latka – 4. Selecký, 83. Trávnik. Hostia sa ujali vedenia v zápase rýchlym gólom už v 4. min. Postupne prišlo k vyrovnaniu hry. Domáci hráči dokázali dvoma gólmi otočiť nepriaznivý stav a polčas vyhrali 2:1. V druhom dejstve bola topoľčianska rezerva o čosi aktívnejšia, hráči sa sústredili najmä na obranu. Napriek tomuto faktu však domáci inkasovali v 83. min. Trávnikom.
Čermany – Chrabrany 4:0 (2:0) 25. Lanfer, 32. Gieci ml., 53. Prostredný, 70. Vičan (11 m). Čermany nenechali od začiatku zápasu nič na náhodu. Vedenia sa ujali už v prvom polčase. Hostia sa snažili skorigovať výsledok, ale ich šance neboli využité. V druhej polovici hry domáci s kľudom pridali ešte dva góly a o víťazovi bolo rozhodnuté.
Rajčany - H. Obdokovce 2:1 (0:1) Dovalovský, Oravec - Belica. Domáci celok vstúpil do zápasu lepšie. Z množstva šancí však nedokázali premeniť ani jednu. Hosťom sa prvá riadna šanca naskytla až v 43. minúte a nezaváhali. V druhom polčase mali domáci presnejšie mušku a gólmi Dovalovského a Oravca sa dostali do vedenia. V závere už žiadny gól nepadol, a tak tri body ostali v Rajčanoch
Kuzmice – Jacovce 3:3 (2:2) 1., 30. Jánoš, 90. Jamrich – 37. a 38. T. Grznár (prvý z 11 m), 64. Bezucha. Zápas sa niesol v nervóznej atmosfére už od úvodu. Hostia sa ujali vedenia v 1. minúte, čím domácich hráčov vyviedli z hernej pohody. Po chybách domácich hostia zvýšili svoj náskok už na 2:0. Domáci sa však dokázali spamätať a ešte do polčasu stihli vyrovnať. Druhý polčas sa niesol už v duchu vyrovnanej hry, a tak sa v Kuzmiciach zrodila zaslúžená remíza.
16. Chrabrany 17 2 2 13 16:52 8
Zostava kola: Košecký (Ludanice) – Ľuboš Lukačovič (Bojná), V. Halo (Prašice), Tomašovich (N. Streda/TOB), Šimun (Čermany) – Višňovský (Nemčice), Oravec (Rajčany), Jamrich (Jacovce), Baláž ( Chrabrany) – R. Candrák (Hrušovany), Michal Čuhák (Krušovce).
Najlepší strelci:
17 - M. Mičina (Jacovce). 15 - T. Grznár (Kuzmice). 13 - Dovalovský (Rajčany). 11 - Bezucha (Kuzmice). 10 – Jankovič (Horné Obdokovce), M. Miko (Urmince), I. Krajčovič (Hrušovany). 9 - Ľ. Medek, J. Medek (Bojná), P. Kúdela (Nemčice), S. Gális, J. Lištiak (Krušovce), M. Krajčovič (Hrušovany). 8 – M. Čaniga (H. Obdokovce), Desát (Nemčice), R. Mokoš (Urmince), Bartošek (N. Blatnica). 7 – M. Lanfer (Čermany), Jánoš (Jacovce), Bartošek, J. Kucharovič, J. Stanček (Nitr. Blatnica), V. Ďurik, Šmatlák (Prašice), Kluka (Ludanice), M. Matejov, R. Candrák (Hrušovany). 6 – P. Lacena, Kasana (Preseľany), Karvay (TO B/N. Streda), Oravec (Rajčany), Grznár (Prašice), P. Sporina, M. Bago (Urmince), Švajlen (Horné Obdokovce). 5 – Fruňo (TO B/N. Streda), Vaňo (Chrabrany), R. Chobot (H. Obdokovce), A. Geschnábel (Nemčice), Jamrich (Jacovce), J. Gieci st. (Čermany), M. Čuhák, M. Golis (Krušovce).

1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  6. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  7. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  9. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  10. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!

V Topoľčanoch budú testovať podľa mien, v Solčanoch podľa ulíc

V Topoľčanoch vyčlenili na testovanie 24 miest.

Samospráva v Topoľčanoch odporúča obyvateľom navštíviť ich odberové miesto v hodinách podľa začiatočníckeho písmena priezviska.