Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky
HÁDZANÁ - EXTRALIGA MUŽOV

Dobrý začiatok, zlý koniec

13. kolo
Košice – Topoľčany 32:27 (19:15). Topoľčany mali výborný vstup do zápasu, keď už v 5. min. vyhrávali 4:1. Svoj trojgólový náskok si udržiavali až do ôsmej minúty, keď stav bol 5:3. Potom však domáci hráči zabojovali a začali bodovať najmä zo striel z väčších vzdialenosti. V 10. min. sa po prvýkrát do vedenia 6:5 dostali domáci hráči a svoje vedenie už nepustili z rúk. Domácim sa v závere podarilo urobiť náskok, ktorí sa im podarilo udržať do konca prvého polčasu. V druhom polčase svoj náskok zvýraznili o dva góly a šesťgólový náskok si udržiavali po celý druhý polčas. V závere sa hosťom podarilo znížiť na konečných 32:27. Topoľčancom výrazne chýbal Vlčko a už v druhom zápase pre zranenie ruky nenastúpil ani brankár Rafael.
Rozhodovali Barborík, Ondrogrecula st., pokutové hody 4/4 – 4/3, vylúčenia 5 – 7. HC THP: Handel, P. Trtík – Matušík, Zachar, Bačík 7, Godál 1, Hodál, M. Trtík, Ševčík 7, Masaryk 4, Klačanský 8/3, Šupčík, Hrinda.
SLOVO PO ZÁPASE: D. Jakubička (tréner): Do Košíc sme cestovali bez chorého Vlčka s tým, aby sme uhrali prijateľný výsledok. To sa nám aj čiastočne podarilo, keď sme mali sľubný začiatok, no postupne sa začali presadzovať domáci hráči. V ťažkých momentoch nás nepodržali obaja brankári, čo domáci hráči využili na vytvorenie si náskoku. Druhý polčas sme doťahovali náskok Košíc. Ale i napriek tomu som spokojný, pretože chýbal opäť len kúsok k bodu.
Ost. výsledky: N. Zámky - Prešov 24:28, Sečovce – Pov. Bystrica 24:31, Bratislava – Hlohovec 29:24.
8. Hlohovec 13 1 2 10 333:399 4
Posledné kolo základnej časti: Topoľčany – Bratislava (so 10. 12 o 18.00), Hlohovec – N. Zámky, Prešov – Sečovce, Pov. Bystrica – Košice.

10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 226

Miera pozitivity z víkendového skríningu je nad dve percentá.

2 h

Skríningové testovanie v Topoľčanoch prebieha i dnes. Od zajtra potrebujú občania platný certifikát (potvrdenie) o negatívnom výsledku z testu.

10 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.