Nedeľa, 28. február, 2021 | Meniny má ZlaticaKrížovkyKrížovky

STOLNÝ TENIS

MAJSTROVSTVÁ
SLOVENSKA DOSPELÝCH
Na najvýznamnejšie republikové podujatie jednotlivcov, ktoré bude tento víkend v Bratislave sa medzi 32 mužov a 24 žien dokázali z ŠKST Topvar Topoľčany prebojovať Barbora Balážová, Iveta Klačanská a Nina Belianská. Veronika Glosová je v poradí druhou náhradníčkou.
ŽENY
EXTRALIGA
Topoľčany A - Zvolen 8:2 (Balážová a Klačanská 3,5, Glosová 1), Topoľčany A - Lučenec 8:2 (Balážová a Klačanská 3,5, Glosová 1), Topoľčany B - Zvolen 5:5 (Belianská 2,5, Bútorová 1,5, Hippíková 1), Topoľčany B - Lučenec 2:8 (Belianská 1,5, Hippíková 0,5). ŠOG Nitra - Hubeného Ba 9:1, Ružomberok - Dun. Streda 5:5, Malacky - Trnávka 5:5,
ŠOG Nitra - Dun. Streda 4:6, Ružomberok - Hubeného Ba 7:3.
Konečná tabuľka základnej časti:
1. Topoľčany A 18 17 0 1 135:45 52
2. ŠOG Nitra 18 13 2 3 124:56 46
3. Lučenec 18 11 3 4 107:73 43
4. D. Streda 18 9 5 4 104:76 41
5. Malacky 18 8 2 8 85:95 36
6. Trnávka 18 7 3 8 87:93 35
7. Ružomberok 18 4 3 11 66:114 29
8. Topoľčany B 18 3 3 12 73:107 27
9. Zvolen 18 3 3 12 68:112 27
10. Hubeného Ba 18 2 2 14 51:129 24
Prvé štyri tímy budú hrať finálový turnaj o majstra SR, s bonifikáciou (3, 2, 1, 0).
I. LIGA ŽIEN
Malacky B - Topoľčany C 8:2 (Vožďarová 2), Trnava - Topoľčany C 10:0. Zvolen B – Lazany 7:3, Malacky B - Ivánka pri Dunaji 8:2, Trnava - Ivánka pri Dunaji 7:3.
Predohrali: ŠOG Nitra B - Valaliky 6:4, Nové Zámky - Valaliky 10:0.
1. N. Zámky 16 15 1 0 127:33 47
2. Trnava 16 12 0 4 109:51 40
3. Zvolen B 16 10 1 5 102:58 37
4. Valaliky 16 9 0 7 85:75 34
5. Ivánka p/D. 16 7 0 9 73:87 30
6. Malacky B 16 5 1 10 61:99 27
7. ŠOG NR B 16 4 3 9 61:99 27
8. Topoľčany C 16 3 2 11 48:112 24
9. Lazany 16 3 0 13 54:106 22
MUŽI
EXTRALIGA
Rožňava - Topoľčany 6:8 (Chudý 2,5, Grigel a Laczo 2, Hodál 1,5), Michalovce - Topoľčany 8:6 (Hodál 3, Chudý, Grigel a Laczo 1). Ružomberok - UKF Nitra 7:7, Čadca - Komárno/Šahy 10:0, Malacky - ŠKST Ba 1:10, Michalovce - Rača 2:10, Čadca - UKF Nitra 10:1, Ružomberok - Komárno/Šahy 10:4, Rožňava - Rača 1:10.
1. Čadca 18 17 0 1 174:29 52
2. Bratislava 18 16 1 1 166:50 51
3. Rača 18 12 2 4 143:80 44
4. SG Nitra 18 11 2 5 135:90 42
5. Ružomberok 18 8 5 5 134:101 39
6. Topoľčany 18 6 2 10 93:139 32
7. Michalovce 18 6 0 12 83:139 30
8. Malacky 18 3 2 13 86:142 26
9. Komárno 18 3 2 13 65:155 26
10. Rožňava 18 0 0 18 24:178 18
I. LIGA ZÁPAD
Piešťany-Moravany – Tovarníky 8:6 (Mikuš 2, Ľ. Goga a I. Goga 1,5, Michalka 1). Trnava – Tovarníky 6:8 (Ľ. Goga a Mikuš 2,5, Michalka a I. Goga 1,5). Trnava - Domino Nitra 4:10, Trnovec - Tr. Teplá 8:6, STK N. Zámky - P. Bystrica 11:3, Galanta - Rača B 11:3, Senec - Ister Ba 8:6, Piešťany - Domino Nitra 5:9, Trnovec - P. Bystrica 7:7, STK N. Zámky - Tr. Teplá 10:4, Galanta - Ister Ba 12:2, Senec - Rača B 9:5.
1. Galanta 18 15 3 0 182:70 51
2. N. Zámky 18 16 1 1 166:86 51
3. Domino NR 18 13 4 1 165:87 48
4. Tr. Teplá 18 7 5 6 135:117 37
5. Trnovec 18 8 2 8 126:126 36
6. Trnava 18 7 1 10 116:136 33
7. Rača B 18 7 0 11 112:140 32
8. P. Bystrica 18 5 3 10 108:144 31
9. Senec 18 5 2 11 107:145 30
10. Piešťany 18 4 3 11 108:144 29
11. Tovarníky 18 4 1 13 94:158 27
12. Ister Ba 18 4 1 13 93:159 27
II. LIGA TN-NR
Kl. Nová Ves – Pov. Bystrica B 8:10 (Bralušič 4,5, Š. Jakubík 2,5, J. Jakubík 1). Veľké Uherce – Nová Dubnica 15:3 (Mikloš a Kršiak 4,5, Václav 3,5, J. Gubka 2,5). Kl. Nová Ves – Dubnica 10:8 (Bralušič a Š. Jakubík 3,5, J. Jakubík a Beňačka 1,5). Veľké Uherce – Drietoma 16:2 (Václav a J. Gubka 4,5, Kršiak a Mikloš 3,5). ŠG Nitra B – Dubnica 13:5, Levice – Stará Turá 13:5, Bánov – Nové Mesto 13:5, Lazany – Drietoma 12:6, ŠG Nitra B – Pov. Bystrica B 15:3, Levice – Nové Mesto 10:8, Bánov – Stará Turá 10:8, Lazany – Nová Dubnica 11:7
1. ŠG Nitra B 18 17 0 1 256:68 52
2. Nové Mesto 18 15 0 3 214:110 48
3. Lazany 18 13 1 4 182:142 45
4. V. Uherce 18 11 3 4 212:112 43
5. Bánov 18 9 2 7 180:144 38
6. Dubnica 18 8 2 8 158:166 36
7. Levice 18 6 4 8 154:170 34
8. N. Dubnica 18 7 0 11 140:184 32
9. Drietoma 18 4 3 11 120:204 29
10. Kl. N. Ves 18 2 3 13 122:202 25
11. Stará Turá 18 3 1 14 113:211 25
12. P. Bystrica B 18 3 1 14 93:231 25
III. LIGA TN
KŠK Partizánske – Otrhánky 12:6 (Néma 4, Rajtík a Mozola 3, Harťanský 2 – Janáč 3,5, Šinský 1,5, Gašparík a Blaniar 0,5). Heller Partizánske – Oslany 11:7 (Holický a Herel 4, Griač 3). Kl. Nová Ves B - Handlová 0:18, Bošany – Lazany B 11:7 (Ondruška 4,5, Halmo 3,5, Dvořák a Repka 1,5). KŠK Partizánske – Oslany 13:5 (Néma a Rajtík 4, Harťanský 3, Mozola a Václav 1). Heller Partizánke – Otrhánky 12:6 (Holický 4,5, Herel 3,5, Griač 3, Špeťko 1 – Janáč 3,5, Gašparík 1,5, Šinský 1). Kl. Nová Ves B – Lazany B 4:14 (J. Šarina, V. Ozábal, J. Deviatka a P. Matloň 1). Bošany – Handlová 10:8 (Ondruška 4, Krchník 3, Dvořák 2, Halmo 1). Pružina – Bystričany 11:7, Pov. Bystrica C – Prievidza 10:8, Trenčín – Nové Mesto B 10:8, Pružina – Prievidza 10:8, Pov. Bystrica C – Bystričany 6:12.
1. N. Mesto B 20 15 3 2 233:127 53
2. Trenčín A 20 14 2 4 226:134 50
3. Bystričany 20 13 2 5 206:154 48
4. Handlová 20 12 3 5 210:150 47
5. Pružina 21 12 1 8 204:174 46
6. KŠK PE 21 11 1 9 205:173 44
7. Prievidza 20 10 4 6 188:172 44
8. Lazany B 20 9 3 8 189:171 41
9. HELLER PE 21 8 3 10 189:189 40
10. Bošany 21 8 1 12 177:201 38
11. Oslany 20 7 2 11 175:185 36
12. P. Bystrica C 21 6 3 12 167:211 36
13. Otrhánky 20 4 0 16 149:211 28
14. Kl. N. Ves B 21 0 0 21 56:322 21
IV. LIGA SEVER
O POSTUP
Skupina C: Kynek - Vráble B 9:9, UKF Nitra D - Dlhá n/V. 14:4.
1. UKF Nitra D 2 2 0 0 24:12 9 (3)
2. Dlhá n/V. 2 1 0 1 18:18 6 (2)
3. Vráble B 2 0 1 1 13:23 4 (1)
4. NR Kynek 2 0 1 1 17:19 3 (0)
Skupina D: Tovarníky B - ŠOG Nitra 3:15 (Adamkovič 2, Slovák a Dubný 0,5), Domino Nitra C - Volkovce B 12:6.
1. ŠOG Nitra 2 2 0 0 33:3 8 (2)
2. Tovarníky B 2 1 0 1 14:22 7 (3)
3. Dom. NR C 2 1 0 1 19:17 4 (0)
4. Volkovce B 2 0 0 2 6:30 3 (1)
O ZÁCHRANU
Skupina E: Trnovec C - Zl. Moravce 7:11, Mojmírovce - Č. Kľačany 10:8.
1. Mojmírovce 2 2 0 0 26:10 9 (3)
2. Zl. Moravce 2 2 0 0 21:15 7 (1)
3. Č. Kľačany 2 0 0 2 16:20 4 (2)
4. Trnovec C 2 0 0 2 9:27 2 (0)
Skupina F: Lehota B - Topoľčany C 8:10 (I. Gašparík st. a Čerman 3,5, I. Gašparík ml. 2, Barčiak 1), Šaľa - Lehota A 11:7.
1. Lehota A 4 2 1 1 41:31 11 (2)
2. Šaľa 2 2 0 0 26:10 9 (3)
3. Topoľčany C 2 1 1 0 19:17 6 (1)
4. Lehota B 4 0 0 4 22:50 4 (0)
V. LIGA
HORNONITRIANSKA
KŠK Partizánske B – Nitr. Pravno B 12:6 (Rajtík a Mozola 4, Sládeček a M. Eliáš 2). Bánovce – Kanianka 3:15 (Balažovič 2, Petrlík 1). Veľké Uherce B – Prievidza B 12:6 (T. Trojan a L. Gyori 3,5, Letková 3, M. Gubka 2). Malé Chlievany – Oslany B 13:5 (Petrík 4,5, Kutiš 3,5, Senčík a Kobulnický 2,5). Bošany B – Bystričany B 6:12, SEKO Partizánske – Lazany D 13:5 (Šútora 4,5, Hazucha 3,5, Rajčányi a Kuciak 2,5).
1. V. Uherce B 18 18 0 0 257:67 54
2. Bystričany B 18 14 1 3 222:102 47
3. Kanianka 18 14 1 3 205:119 47
4. Bošany B 18 9 3 6 175:149 39
5. SEKO PE 18 8 5 5 171:153 39
6. N. Pravno B 18 8 1 9 166:158 35
7. Prievidza B 18 7 2 9 161:163 34
8. Oslany B 18 6 2 10 157:167 32
9. M. Chlievany 18 5 2 11 144:180 30
10. Lazany D 18 4 0 14 103:221 26
11. STJ Bánovce 18 3 1 14 120:204 25
12. KŠK PE B 18 3 0 15 63:261 24
MO TOPOĽČANY
M. Bedzany A - Tovarníky C 8:2 (Raučina a Gabaj 3, Franko 2 - Čachaň 1,5, Vražič 0,5), Tovarníky D - M. Bedzany B 9:1 (Török 3,5, Polák 3, Ondruška 2,5 - Hrdlička 1).
1. Topoľčany D 5 4 0 1 38:12 13
2. M. Bedzany A 5 4 0 1 33:17 13
3. Tovarníky C 6 3 1 2 33:27 13
4. Topoľčany E 5 3 0 2 29:21 11
5. Tovarníky D 6 1 1 4 21:39 9
6. M. Bedzany B 5 0 0 5 6:44 5
STARŠÍ ŽIACI
I. LIGA
FINÁLOVÁ SKUPINA
Turnaj v N. Zámkoch: Topoľčany A - Topoľčany B 6:4 (Čerman 3,5, I. Gašparík 2,5 - Barčiak 2, Maňák a M. Gašparík 1), N. Zámky - Topoľčany A 9:1 (I. Gašparík 1), Topoľčany A - ŠOG Nitra 7:3 (I. Gašparík 3,5, Čerman 2,5, Bučko 1), Topoľčany B - ŠOG Nitra 7:3 (Barčiak a M. Gašparík 2,5, Maňák 2), N. Zámky - Topoľčany B 10:0, N. Zámky - ŠOG Nitra 9:1.
Konečná tabuľka
1. N. Zámky 3 3 0 0 28:2 12 (3)
2. Topoľčany A 3 2 0 1 14:16 9 (2)
3. Topoľčany B 3 1 0 2 11:19 6 (1)
4. ŠOG Nitra 3 0 0 3 7:23 3 (0)
Topoľčany A spolu s N. Zámkami postúpili na majstrovstvá Slovenska.
SKUPINA O ZÁCHRANU
Turnaj v Pov. Bystrici: Partizánske - Domino Nitra 10:0 kont., Pov. Bystrica - Partizánske 4:6, Pov. Bystrica - Domino Nitra 10:0 kont.
Konečná tabuľka
5. Partizánske 2 2 0 0 16:4 8 (2)
6. Pov. Bystrica 2 1 0 1 14:6 7 (3)
7. Domino Nitra 2 0 0 2 0:20 1 (1)
N. Dubnica sa odhlásila zo súťaže.
Posledný spolu s odhláseným zostúpili do II. ligy.
II. LIGA
Turnaj v Topoľčanoch: Topoľčany C - N. Zámky B 2:8 (Bučko a Žatko 1), Topoľčany D - N. Zámky B 1:9 (Dostál 1). Turnaj v Čabe: ŠG Nitra - N. Baňa/Podl. A 7:3, Čab - N. Baňa/Podl. B 6:4, ŠG Nitra - N. Baňa/Podl. B 7:3, Čab - N. Baňa/Podl. A 3:7. Turnaj v Leviciach: H. Trsťany - Lehota 2:8, Levice - Vráble 5:5, H. Trsťany - Vráble 3:7, Levice - Lehota 2:8.
Tabuľka po základnej časti:
1. UKF Nitra 10 10 0 0 70:30 30
2. N. Zámky B 10 9 0 1 81:19 28
3. Lehota 10 8 0 2 69:31 26
4. Topoľčany C 10 6 0 4 60:40 22
5. N. Baňa A 10 6 0 4 59:41 22
6. Vráble 10 5 1 4 54:46 21
7. H. Trsťany 10 4 0 6 44:56 18
8. Čab 10 2 1 7 35:65 15
9. Levice 10 0 4 6 26:74 14
10. Topoľčany D 10 0 2 8 28:72 12
11. N. Baňa B 10 0 2 8 24:76 12
Komárno/Šahy sa odhlásili zo súťaže.
Pri rovnosti bodov rozhodli o poradí vzájomné zápasy: N. Baňa/Podl. A - Topoľčany C 4:6, N. Baňa/Podl. B - Topoľčany D 5:5 (sety 17:19).
Súťaž vyvrcholí nadstavbovými skupinami o umiestnenie. Topoľčany C (bonifikácia 2 body) budú hrať turnaj o 4. - 6. miesto doma s N. Baňou/Podl. A (1 bod) a Vrábľami (0 bodov). Topoľčany D (bonifikácia 2 body) budú hrať turnaj o 10. - 11. miesto doma s N. Baňou/Podl. B (1 bod).
STARŠIE ŽIAČKY
I. LIGA
FINÁLOVÁ SKUPINA
Turnaj v Topoľčanoch: Topoľčany A - Topoľčany B 10:0 (Belianská a Bútorová 3,5, Balážová 3), Topoľčany A - Pov. Bystrica 9:1 (Bútorová 3,5, Balážová 3, Belianská 2,5), Topoľčany A - ŠOG Nitra 10:0 (Belianská a Bútorová 3,5, Balážová 3), Topoľčany B - ŠOG Nitra 3:7 (Vožďarová 2, Piterková 1), Topoľčany B - Pov. Bystrica 2:8 (Vožďarová 1, Gašparíková 1), Pov. Bystrica - ŠOG Nitra 4:6.
Konečná tabuľka
1. Topoľčany A 3 3 0 0 29:1 12 (3)
2. ŠOG Nitra 3 2 0 1 13:17 8 (1)
3. Pov. Bystrica 3 1 0 2 13:17 7 (2)
4. Topoľčany B 3 0 0 3 5:25 3 (0)
Prvé dve družstvá postúpili na majstrovstvá SR.
SKUPINA O UMIESTNENIE
Turnaj v Tr. Teplej: Tr. Teplá - Levice 10:0 Lazany - Levice 10:0, Tr. Teplá - Lazany 6:4.
5. Tr. Teplá 2 2 0 0 16:4 8 (2)
6. Lazany 2 1 0 1 14:6 5 (1)
7. Levice 2 0 0 2 0:20 2 (0)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  2. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  10. Šanca pre mladé talenty
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 19 236
  2. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 9 514
  3. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 9 200
  4. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 8 934
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 8 816
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 7 718
  7. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 831
  8. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 561
  9. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov 4 970
  10. Ako vyzerá majetok Slovákov? Zvyšuje sa najmä z jedného dôvodu 4 900
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Topoľčany a Partizánske - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Topoľčany

Hokejisti doma zdolali Žilinu.

Kvalitnému stretnutiu chýbala len divácka kulisa.

17 h
Ilustračné foto

Použité antigénové testy niekto vyhodil na zberný dvor, čím ohrozil zdravie pracovníkov Technických služieb mesta Partizánske.

20 h
V Tovarníckom parku sa môžete prejsť po náučnom chodníku.

Do Tovarníckeho parku je ľahký prístup i z mesta Topoľčany.

26. feb
Rieka Nitra v Bošanoch.

Minulú nedeľu spadol do rieky Nitra v Bošanoch 35-ročný muž, ktorý pri brehu popíjal so svojim kamarátom.

25. feb

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Stalo sa tak vo štvrtok 25. februára.

26. feb

Muž, ktorý sa stal maskotom mesta pod Urpínom, mal 63 rokov.

12 h

Hlavný ťah je neprejazdný v oboch smeroch.

26. feb

Obvineniu z prečinu krádeže čelí 24-ročný muž z Prievidze, ktorý v jednom z obchodných domov v Partizánskom ukradol televízor.

20 h

Už ste čítali?