Pondelok, 25. september, 2023 | Meniny má Vladislav

Linda sa chystá na fotenie aktov, Lenka chce moderovať

Čísla naznačujú, že ľuďom sa už začínajú reality šou typu VyVolení prejedať. Druhá séria má oveľa menšiu sledovanosť ako jej premiérová predchodkyňa, v ktorej si víťazstvo odniesla a VyVolenou sa po štvormesačnom pobyte vo vile stala Linda Drevenková (22)

z Nových Zámkov. Linda bola aj s ďalšou spolubývajúcou Lenkou Varsányiovou (23) zo Šale hlavnou hviezdou večera 18. februára na diskotéke v Cairo clube v Tvrdomesticiach. Tak sme to využili.
Čo robíte na takýchto diskotékových akciách?
Lenka – Zabávame ľudí, púšťame im pesničky, tancujeme, fotíme sa s nimi, rozdávame podpisy a snažíme sa rozprúdiť ľuďom krv v žilách.
Linda – Na takéto akcie chodíme dosť často, takže máme „nabité“ najmä víkendy.
Linda, víťazstvo si si riadne užila?
- Áno, ale už je toho aj dosť. Teraz sa zameriavam najmä na akcie. Nežúrujem každý deň len preto, že som vyhrala, to som robila len tesne po víťazstve.
Keby ste mohli isté veci vrátiť späť, čo by ste už dnes vo vile urobili inak?
Lenka – Nešla by som tam. Mám totiž absolútny chaos v živote a som nemilo prekvapená zo zostrihov, aké televízia odvysielala. Vyťahovali hlavne negatívne veci a zameriavali sa na intrigy, hádky, ohováranie a robili z komára somára. Možno si o mesiac poviem, že moja účasť vo VyVolených bola predsa len na niečo dobrá, lebo ma to niekam posunulo, ale zatiaľ mám z toho všetkého veľmi zmiešané pocity.
Linda – Len jednu vec by som zmenila – moment, keď som si omotala lano okolo pravej ruky, na čo som doplatila.
Vyčítali vám príbuzní niečo na margo vašej prezentácie vo vile?
Linda – Prababka, ale to je u nej normálne. (smiech)
Lenka – Keď som vyšla z vily, rodičia ma veľmi pekne prijali. Neskôr som sa dočítala v novinách, že ma už nechcú a podobne, ale opak bol pravdou. Rozumieme si, všetky udalosti vo vile som s nimi rozobrala, prehodnotili sme to a žijeme svoj život ďalej.
Noviny však písali, že aj medzi vami dvoma to chvíľu iskrilo...
Lenka – Áno, je to pravda. Išlo o situáciu, keď mi praskli nervy a zahlásila som – A čo má tá Linda harvard?
Linda – Samozrejme, štáb to zachytil, odvysielalo sa to, takže výsledný efekt vyzeral rôzne.
Lenka – My sme si to vysvetlili a je to medzi nami fajn.
Pátrali ste po tom, čo sa o vás písalo v tlači?
Linda – Nie, ale mám niečo z toho doma, no ešte som sa k čítaniu nedostala.
Lenka – Nebozkávam sa s ľuďmi, ktorých nemám rada. (smiech)
Ako vychádzate s ostatnými spolubývajúcimi z vily?
Lenka – S Jankou si veľmi často telefonujem, veľmi dobre vychádzam s Rišom, Rockym, Lindou, Kikom, Šakalom i Luisom. Myslím si, že vyjsť sa dá s každým človekom.
Linda – Ani ja nemám problém s nikým. Až na jednu výnimku sa porozpávam s každým. Nie sme síce nejakí best friends, ktorí nevedia bez seba žiť, ale je to v pohode. Dokonca aj s Desperadom vychádzam. Beriem ho ako zabávača, inak sa to ani nedá, lebo čo on dokáže narozprávať...
Čo vám v reality šou najviac prekážalo?
Lenka – Absolútne embargo na styk s rodinou. Iným to dopriali a to sa mi nepáčilo, lebo mne nepustili ani jednu esemesku.
Linda – Pri konci sme už mali depresie, teda hlavne ja. Ráno som sa zobudila a plakala som. Bolo nás stále menej, mali sme sa stále radšej a radšej a každý týždeň musel jeden z nás odísť. Posledný týždeň som chcela odtiaľ ujsť, lebo to bolo naozaj strašné.
Sledujete druhú sériu VyVolených? Koho tipujete na víťaza?
Lenka – Keď mám čas, tak áno. Ide o istý druh nostalgie, fajn pocit vidieť zasa vilu, v ktorej som prežila 83 dní, ale zároveň musím konštatovať, že sú to úplne iní ľudia, než sme boli my. U nás by tie IQ testy dopadli lepšie. (smiech) Víťazstvo by som dopriala Vladovi, ale fandím aj Šalianke Roke. Podľa mňa sú tam také náznaky, že víťazom sa stane Erik.
Linda – Stačí sa na nich pozrieť a máte dosť. A nás chceli zakázať! Umelo vytvárali v prvej sérii škandály, čo v tejto druhej robiť nemusia, pretože si ich vytvárajú VyVolení sami. Mojim favoritom je Erik, má na to všetky predpoklady. No a tá Barbi?! Je otrasná! Osobne by som s ňou nevedela bývať. Zbytočne robí také scény. Určite vo vile dlho nevydrží a vypadne.
A keď ste vo vile boli vy, koho ste tipovali za VyVoleného?
Linda – Tipovala som Rockyho, Riša alebo Luisa. Dokonca som tvrdila, že dievča určite nevyhrá, lebo esemeskujú väčšinou tínedžerky – aj ja, keď som zbadala prvýkrát Luisa, mala som čo robiť. Je naozaj pekný, najmä na televíznej obrazovke. (smiech)
Lenka – Víťazstvo som priala Luisovi.
Linda, čo si myslíš, že zavážilo u ľudí, keď ti dopriali víťazstvo?
- Netuším, na to sa nedá odpovedať. Mama so mnou nevydrží, nikto so mnou nevydrží a oni sa na mňa dokázali pozerať štyri mesiace a dokonca som sa im aj páčila, takže vôbec tomu nerozumiem. (smiech)
Médiá o tebe písali ako o prostorekej Linde...
- To vieš, museli o niečom písať, veď každého prezentovali najmä v slabých chvíľkach alebo keď niečo zahlásil. Keď to potom zostrihali, tak to vyzeralo, ako keby som nič iné ani nerozprávala.
V druhej sérii mali vo vile na 24 hodín aj Topoľčany svoje zastúpenie. Miška Gáborová však musela reality šou opustiť, no o luxuse vo vile vraj nemôže byť ani reči...
Lenka – Áno, život vo vile médiá prezentujú ako život v luxuse, ale ide o úplný štandard – až na vírivku a bazén, lenže na Slovensku je veľa ľudí, ktorí majú jedno aj druhé, takže aký prepych? Na druhej strane, ako si dokážete „vychutnať“ vírivku, keď ste nonstop vystavovaní stresu? Bazén sme mali dosť dlho pokazený, takže v ňom bola ľadová voda. Až na konci reality šou ho dali do poriadku. Na obyčajnú maskaru sme čakali dva týždne a rozprávať by sa dalo ešte dlho.
Linda – Spať v miestnosti, kde hučí odsávanie, kde je klimatizácia a hnusný vzduch, kde stále svietia silné neónky, až máte z toho zapálené oči – takýto „luxus“ sme mali vo vile. A že sme tam mali mixér, odšťavovač a kávovar? Ide o bežné veci. VyVolení sú psychologickou hrou. Sledovali nás psychológovia a dávali nám rôzne úlohy. Nachytávali nás, ako zareagujeme na stresové situácie a o tom to celé bolo.
Každý z vás mal inú povahu. S kým by ste si nevedeli predstaviť žiť?
Lenka – Keď človek chce, tak vyjde s každým. Pokiaľ má o to záujem a nepatrí medzi hašterivé typy, takže ja by som si rozumela s každým jedným.
Linda – Navždy s nikým, to určite nie. Ale keby som si mala niekoho vybrať... – no čo by som s ním do konca života robila?! (smiech) Napríklad takého muža ako Tony by som nechcela mať, ani takého ako Kiko, vlastne ani žiadneho im podobného. Možno iba ako členov rodiny, to by som ešte zvládla, ale žiť s niekým z nich – to nie.
Ako ste vnímali, keď sa vám do vily nasťahovali českí VyVolení?
Lenka – Najskôr som mala trochu obavy, ale ukázalo sa, že Česi a Slováci majú k sebe stále veľmi blízko. Išlo o oživenie stresujúceho života vo vile.
Linda – Veľmi som a tešila. Zo začiatku som sa smiala z Vladkových scén, no potom mi to začalo liezť na nervy. Keď Česi odišli, normálne mi začali chýbať, zvykla som si na nich. Najviac sa mi páčil Jindra. Jeho by mali zaradiť do slovníka, kde je napísané slovko šibnutý a namiesto toho by tam vsunuli slovko Jindra. (smiech)
Lenka, bola si účastníčkou dvoch duelov. Ako si sa počas nich cítila?
- V prvom som bola „namotaná“ na VyVolených, strašne som sa tešila, keď som vyhrala, skákala som od radosti, až sa moji rodičia nestačili čudovať. Bola som zamilovaná, takže som sa tam vracala s obrovskou radosťou, ale do druhého duelu som išla s pocitom, že pôjdem domov, a tešila som sa, lebo som vedela, že nevyhrám a bolo by zbytočné zostávať vo vile dlhšie.
Linda, byt už máš?
- Mám, ale nebudem v ňom bývať, dávam ho do prenájmu. Nachádza sa na inom mieste, než sľubovali, ešte všetko nie je doriešené, a preto sa radšej k tomu ani nebudem vyjadrovať.
Aké máte najbližšie plány?
Linda – Plánujem fotiť pre Playboy a ešte mám od nich jednu ponuku, ale tú zatiaľ nechcem zakríknuť.
Lenka – Ja akty určite fotiť nebudem. (smiech) Už keď som išla do vily, povedala som, že by som chcela moderovať. No venujem sa aj tlmočníctvu a prekladateľstvu a štúdiu na vysokej škole (anglický jazyk) a touto cestou by som sa chcela v živote ďalej uberať. Určite by som si nechcela budovať kariéru fotením aktov.
A čo možná účasť v nejakej ďalšej reality šou?
Lenka – To nie!
Linda – Ja by som aj išla. Už viem, ako to chodí, a aspoň by som sa zabezpečila na ďalšie roky, ale už som okukaná. Najhoršie je, že si na medializáciu začínam zvykať a odvyknúť si je horšie. Ľahko je dostať sa hore, umenie je sa tam udržať.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Najčítanejšie na My Topoľčany

Komerčné články

 1. Také veľké kníhkupectvo ako na Obchodnej už neotvoríme
 2. Potrebujeme sa zbaviť nálepky montážnej dielne
 3. Na nechránenom školskom dvore namerali v lete až 60 stupňov
 4. Až dve tretiny Slovenska majú mäkkú vodu. Čo na to naše cievy?
 5. Via Pribina spúšťa súťaž INOVÁTOR1
 6. Zamestnanci Mecomu súťažili na športových dňoch
 7. Voľba srdcom je nespoľahlivá. Toto je najlepšia pomôcka
 8. Kaufland postavený z dreva? Áno, Bratislava má európsky unikát
 1. Helping business on a global scale
 2. The visionary origins and global ambitions of the FMCU
 3. Samostatná volebná miestnosť pre jeden byt v Rači
 4. Skupina BizPartner Group presúva svoje služby pod jednu strechu
 5. 9. stredoeurópsky popáleninový kongres združil špecialistov
 6. Potrebujeme sa zbaviť nálepky montážnej dielne
 7. Zamestnanci Mecomu súťažili na športových dňoch
 8. Kaufland v Detve otvorí novú predajňu, čo v nej zákazníkov čaká?
 1. Prešov si dlho pýtal obchvat, stáva sa slovenským skokanom 15 603
 2. Hladinka smeruje do Košíc! 7 133
 3. Ak podceníte pri stavbe toto, pripravte sa na vyššie účty 6 833
 4. Ochutnajte zo Španielska viac. Spojte návštevu Madridu s Toledom 5 087
 5. Plánujete nové bývanie o pár rokov? Čas na jeho kúpu je teraz 3 851
 6. 50-tisíc dovolenkárov si kúpilo zájazd cez SME 2 169
 7. Oblačno, miestami roboti. Ďalší diel pútavého sci-fi komiksu 2 009
 8. Také veľké kníhkupectvo ako na Obchodnej už neotvoríme 2 000

Blogy SME

 1. Peter Frasch: Sekulárny konzervativizmus - čo nato umelá inteligencia?
 2. Juraj Gavora: Lennon alebo Lenin? (3/7)
 3. Vladimír Krátky: Pellegrini sa konečne vyfarbil ... .
 4. Anna Miľanová: p. p.
 5. Marián Šumšala: Novinári proti I. Matovičovi
 6. Viera Polakovičová: Začali 58. Bratislavské hudobné slávnosti
 7. Júlia Piraňa Mikolášiková: Čudné hry NAKA a špeciálnej prokuratúry okolo šéfa gangu temných síl pána X
 8. Simona Regecová: Požičaným autom po Čiernej Hore - časť prvá
 1. Ján Šeďo: Králi "F + K + G" sa postavili pred vypredanú sálu s plnými gaťami, ako lazníci. 64 390
 2. Peter Kollega: Pán GP M. Žilinka, oklamali ste 5,447 miliónov občanov, okamžite odstúpte 36 235
 3. Miroslav Lukáč: V predvolebných debatách sme počuli Génia. Bohužiaľ Zla. Netreba ho predstavovať. Všetci ho poznáte. V hazarde platí kontra, re, vabank. 33 007
 4. František Ptáček: „Sedembolestná panna Mária, oroduj za pána Fica!“ a iné prízraky Slovenské 30 533
 5. Miroslav Lukáč: Mladí Vlci zo Smeru, ako sa sami nazvali, už vycerili tesáky a dokonca ich zaťali. 30 142
 6. Pavel Macko: Fico je naničhodník, ktorý sa môže hanbiť! 13 630
 7. Ján Šeďo: Generálmajor Ivan Pach dokonale a inteligentne zotrel Fica. 11 744
 8. Michael Achberger: Kľúč k rýchlemu metabolizmu: Začnite každý deň týmito raňajkovými zvykmi 9 638
 1. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Po dvadsiatich dvoch rokoch som dostala výpoveď
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
 4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
 5. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
 6. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
 8. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Topoľčany a Partizánske - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Topoľčany

Otvorenie 4,62 km dlhého cyklochodníka v Partizánskom.

Trasa má dĺžku 4,6 kilometra.


TASR 5 h
Svet kameňov.

Podujatie potrvá do 6. októbra.


TASR 5 h
Budova bývalého Červeného kríža sa už mala rekonštruovať v roku 2014. Mesto však z projektu vycúvalo aj kvôli časovej tiesni.

Minimálnu kúpnu cenu stanovili na 472 tisíc eur.


TASR 6 h
Zrekonštruovaný Kultúrny dom

Organizátori vyhodnotili 12. ročník súťaže.


8 h

Blogy SME

 1. Peter Frasch: Sekulárny konzervativizmus - čo nato umelá inteligencia?
 2. Juraj Gavora: Lennon alebo Lenin? (3/7)
 3. Vladimír Krátky: Pellegrini sa konečne vyfarbil ... .
 4. Anna Miľanová: p. p.
 5. Marián Šumšala: Novinári proti I. Matovičovi
 6. Viera Polakovičová: Začali 58. Bratislavské hudobné slávnosti
 7. Júlia Piraňa Mikolášiková: Čudné hry NAKA a špeciálnej prokuratúry okolo šéfa gangu temných síl pána X
 8. Simona Regecová: Požičaným autom po Čiernej Hore - časť prvá
 1. Ján Šeďo: Králi "F + K + G" sa postavili pred vypredanú sálu s plnými gaťami, ako lazníci. 64 390
 2. Peter Kollega: Pán GP M. Žilinka, oklamali ste 5,447 miliónov občanov, okamžite odstúpte 36 235
 3. Miroslav Lukáč: V predvolebných debatách sme počuli Génia. Bohužiaľ Zla. Netreba ho predstavovať. Všetci ho poznáte. V hazarde platí kontra, re, vabank. 33 007
 4. František Ptáček: „Sedembolestná panna Mária, oroduj za pána Fica!“ a iné prízraky Slovenské 30 533
 5. Miroslav Lukáč: Mladí Vlci zo Smeru, ako sa sami nazvali, už vycerili tesáky a dokonca ich zaťali. 30 142
 6. Pavel Macko: Fico je naničhodník, ktorý sa môže hanbiť! 13 630
 7. Ján Šeďo: Generálmajor Ivan Pach dokonale a inteligentne zotrel Fica. 11 744
 8. Michael Achberger: Kľúč k rýchlemu metabolizmu: Začnite každý deň týmito raňajkovými zvykmi 9 638
 1. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Po dvadsiatich dvoch rokoch som dostala výpoveď
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
 3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
 4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
 5. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
 6. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
 8. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu