Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Linda sa chystá na fotenie aktov, Lenka chce moderovať

Čísla naznačujú, že ľuďom sa už začínajú reality šou typu VyVolení prejedať. Druhá séria má oveľa menšiu sledovanosť ako jej premiérová predchodkyňa, v ktorej si víťazstvo odniesla a VyVolenou sa po štvormesačnom pobyte vo vile stala Linda Drevenková (22)

z Nových Zámkov. Linda bola aj s ďalšou spolubývajúcou Lenkou Varsányiovou (23) zo Šale hlavnou hviezdou večera 18. februára na diskotéke v Cairo clube v Tvrdomesticiach. Tak sme to využili.
Čo robíte na takýchto diskotékových akciách?
Lenka – Zabávame ľudí, púšťame im pesničky, tancujeme, fotíme sa s nimi, rozdávame podpisy a snažíme sa rozprúdiť ľuďom krv v žilách.
Linda – Na takéto akcie chodíme dosť často, takže máme „nabité“ najmä víkendy.
Linda, víťazstvo si si riadne užila?
- Áno, ale už je toho aj dosť. Teraz sa zameriavam najmä na akcie. Nežúrujem každý deň len preto, že som vyhrala, to som robila len tesne po víťazstve.
Keby ste mohli isté veci vrátiť späť, čo by ste už dnes vo vile urobili inak?
Lenka – Nešla by som tam. Mám totiž absolútny chaos v živote a som nemilo prekvapená zo zostrihov, aké televízia odvysielala. Vyťahovali hlavne negatívne veci a zameriavali sa na intrigy, hádky, ohováranie a robili z komára somára. Možno si o mesiac poviem, že moja účasť vo VyVolených bola predsa len na niečo dobrá, lebo ma to niekam posunulo, ale zatiaľ mám z toho všetkého veľmi zmiešané pocity.
Linda – Len jednu vec by som zmenila – moment, keď som si omotala lano okolo pravej ruky, na čo som doplatila.
Vyčítali vám príbuzní niečo na margo vašej prezentácie vo vile?
Linda – Prababka, ale to je u nej normálne. (smiech)
Lenka – Keď som vyšla z vily, rodičia ma veľmi pekne prijali. Neskôr som sa dočítala v novinách, že ma už nechcú a podobne, ale opak bol pravdou. Rozumieme si, všetky udalosti vo vile som s nimi rozobrala, prehodnotili sme to a žijeme svoj život ďalej.
Noviny však písali, že aj medzi vami dvoma to chvíľu iskrilo...
Lenka – Áno, je to pravda. Išlo o situáciu, keď mi praskli nervy a zahlásila som – A čo má tá Linda harvard?
Linda – Samozrejme, štáb to zachytil, odvysielalo sa to, takže výsledný efekt vyzeral rôzne.
Lenka – My sme si to vysvetlili a je to medzi nami fajn.
Pátrali ste po tom, čo sa o vás písalo v tlači?
Linda – Nie, ale mám niečo z toho doma, no ešte som sa k čítaniu nedostala.
Lenka – Nebozkávam sa s ľuďmi, ktorých nemám rada. (smiech)
Ako vychádzate s ostatnými spolubývajúcimi z vily?
Lenka – S Jankou si veľmi často telefonujem, veľmi dobre vychádzam s Rišom, Rockym, Lindou, Kikom, Šakalom i Luisom. Myslím si, že vyjsť sa dá s každým človekom.
Linda – Ani ja nemám problém s nikým. Až na jednu výnimku sa porozpávam s každým. Nie sme síce nejakí best friends, ktorí nevedia bez seba žiť, ale je to v pohode. Dokonca aj s Desperadom vychádzam. Beriem ho ako zabávača, inak sa to ani nedá, lebo čo on dokáže narozprávať...
Čo vám v reality šou najviac prekážalo?
Lenka – Absolútne embargo na styk s rodinou. Iným to dopriali a to sa mi nepáčilo, lebo mne nepustili ani jednu esemesku.
Linda – Pri konci sme už mali depresie, teda hlavne ja. Ráno som sa zobudila a plakala som. Bolo nás stále menej, mali sme sa stále radšej a radšej a každý týždeň musel jeden z nás odísť. Posledný týždeň som chcela odtiaľ ujsť, lebo to bolo naozaj strašné.
Sledujete druhú sériu VyVolených? Koho tipujete na víťaza?
Lenka – Keď mám čas, tak áno. Ide o istý druh nostalgie, fajn pocit vidieť zasa vilu, v ktorej som prežila 83 dní, ale zároveň musím konštatovať, že sú to úplne iní ľudia, než sme boli my. U nás by tie IQ testy dopadli lepšie. (smiech) Víťazstvo by som dopriala Vladovi, ale fandím aj Šalianke Roke. Podľa mňa sú tam také náznaky, že víťazom sa stane Erik.
Linda – Stačí sa na nich pozrieť a máte dosť. A nás chceli zakázať! Umelo vytvárali v prvej sérii škandály, čo v tejto druhej robiť nemusia, pretože si ich vytvárajú VyVolení sami. Mojim favoritom je Erik, má na to všetky predpoklady. No a tá Barbi?! Je otrasná! Osobne by som s ňou nevedela bývať. Zbytočne robí také scény. Určite vo vile dlho nevydrží a vypadne.
A keď ste vo vile boli vy, koho ste tipovali za VyVoleného?
Linda – Tipovala som Rockyho, Riša alebo Luisa. Dokonca som tvrdila, že dievča určite nevyhrá, lebo esemeskujú väčšinou tínedžerky – aj ja, keď som zbadala prvýkrát Luisa, mala som čo robiť. Je naozaj pekný, najmä na televíznej obrazovke. (smiech)
Lenka – Víťazstvo som priala Luisovi.
Linda, čo si myslíš, že zavážilo u ľudí, keď ti dopriali víťazstvo?
- Netuším, na to sa nedá odpovedať. Mama so mnou nevydrží, nikto so mnou nevydrží a oni sa na mňa dokázali pozerať štyri mesiace a dokonca som sa im aj páčila, takže vôbec tomu nerozumiem. (smiech)
Médiá o tebe písali ako o prostorekej Linde...
- To vieš, museli o niečom písať, veď každého prezentovali najmä v slabých chvíľkach alebo keď niečo zahlásil. Keď to potom zostrihali, tak to vyzeralo, ako keby som nič iné ani nerozprávala.
V druhej sérii mali vo vile na 24 hodín aj Topoľčany svoje zastúpenie. Miška Gáborová však musela reality šou opustiť, no o luxuse vo vile vraj nemôže byť ani reči...
Lenka – Áno, život vo vile médiá prezentujú ako život v luxuse, ale ide o úplný štandard – až na vírivku a bazén, lenže na Slovensku je veľa ľudí, ktorí majú jedno aj druhé, takže aký prepych? Na druhej strane, ako si dokážete „vychutnať“ vírivku, keď ste nonstop vystavovaní stresu? Bazén sme mali dosť dlho pokazený, takže v ňom bola ľadová voda. Až na konci reality šou ho dali do poriadku. Na obyčajnú maskaru sme čakali dva týždne a rozprávať by sa dalo ešte dlho.
Linda – Spať v miestnosti, kde hučí odsávanie, kde je klimatizácia a hnusný vzduch, kde stále svietia silné neónky, až máte z toho zapálené oči – takýto „luxus“ sme mali vo vile. A že sme tam mali mixér, odšťavovač a kávovar? Ide o bežné veci. VyVolení sú psychologickou hrou. Sledovali nás psychológovia a dávali nám rôzne úlohy. Nachytávali nás, ako zareagujeme na stresové situácie a o tom to celé bolo.
Každý z vás mal inú povahu. S kým by ste si nevedeli predstaviť žiť?
Lenka – Keď človek chce, tak vyjde s každým. Pokiaľ má o to záujem a nepatrí medzi hašterivé typy, takže ja by som si rozumela s každým jedným.
Linda – Navždy s nikým, to určite nie. Ale keby som si mala niekoho vybrať... – no čo by som s ním do konca života robila?! (smiech) Napríklad takého muža ako Tony by som nechcela mať, ani takého ako Kiko, vlastne ani žiadneho im podobného. Možno iba ako členov rodiny, to by som ešte zvládla, ale žiť s niekým z nich – to nie.
Ako ste vnímali, keď sa vám do vily nasťahovali českí VyVolení?
Lenka – Najskôr som mala trochu obavy, ale ukázalo sa, že Česi a Slováci majú k sebe stále veľmi blízko. Išlo o oživenie stresujúceho života vo vile.
Linda – Veľmi som a tešila. Zo začiatku som sa smiala z Vladkových scén, no potom mi to začalo liezť na nervy. Keď Česi odišli, normálne mi začali chýbať, zvykla som si na nich. Najviac sa mi páčil Jindra. Jeho by mali zaradiť do slovníka, kde je napísané slovko šibnutý a namiesto toho by tam vsunuli slovko Jindra. (smiech)
Lenka, bola si účastníčkou dvoch duelov. Ako si sa počas nich cítila?
- V prvom som bola „namotaná“ na VyVolených, strašne som sa tešila, keď som vyhrala, skákala som od radosti, až sa moji rodičia nestačili čudovať. Bola som zamilovaná, takže som sa tam vracala s obrovskou radosťou, ale do druhého duelu som išla s pocitom, že pôjdem domov, a tešila som sa, lebo som vedela, že nevyhrám a bolo by zbytočné zostávať vo vile dlhšie.
Linda, byt už máš?
- Mám, ale nebudem v ňom bývať, dávam ho do prenájmu. Nachádza sa na inom mieste, než sľubovali, ešte všetko nie je doriešené, a preto sa radšej k tomu ani nebudem vyjadrovať.
Aké máte najbližšie plány?
Linda – Plánujem fotiť pre Playboy a ešte mám od nich jednu ponuku, ale tú zatiaľ nechcem zakríknuť.
Lenka – Ja akty určite fotiť nebudem. (smiech) Už keď som išla do vily, povedala som, že by som chcela moderovať. No venujem sa aj tlmočníctvu a prekladateľstvu a štúdiu na vysokej škole (anglický jazyk) a touto cestou by som sa chcela v živote ďalej uberať. Určite by som si nechcela budovať kariéru fotením aktov.
A čo možná účasť v nejakej ďalšej reality šou?
Lenka – To nie!
Linda – Ja by som aj išla. Už viem, ako to chodí, a aspoň by som sa zabezpečila na ďalšie roky, ale už som okukaná. Najhoršie je, že si na medializáciu začínam zvykať a odvyknúť si je horšie. Ľahko je dostať sa hore, umenie je sa tam udržať.

Najčítanejšie na My Topoľčany

Inzercia - Tlačové správy

 1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
 2. Program ENTER vychováva novú digitálnu generáciu Slovenska
 3. V zateplenom dome je o päť stupňov menej. Ušetríte stovky eur
 4. Škrty robia aj ľudia s vyššími príjmami. Kto obmedzuje čo?
 5. V slovenskom Atose sa pracuje skvelo. Potvrdil to aj prieskum
 6. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
 7. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
 8. Špičková starostlivosť aj pre detských pacientov
 1. ŠKODA rozširuje infraštruktúru nabíjačiek
 2. Program ENTER vychováva novú digitálnu generáciu Slovenska
 3. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
 4. V zateplenom dome je o päť stupňov menej. Ušetríte stovky eur
 5. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
 6. Stredoškoláci z Trnavy vyražajú na Shell Eco-marathon
 7. Ďalší ekologický krok BILLA
 8. Vysoké Tatry: Úrazovosť v horách narastá
 1. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 397
 2. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 227
 3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 380
 4. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 7 033
 5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 781
 6. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 3 245
 7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 171
 8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 2 745

Blogy SME

 1. Jozef Drahovský: Keď pridanie dopravnej značky Parkovisko zakáže parkovať
 2. Martin Dolinay: Urob radosť nám!
 3. Martina Hilbertová: Utečenci spali v kultúrnom dome na lehátkach. Platili ako v luxusnom hoteli.
 4. INESS: Pokrok, ktorý si zaslúži povolenie
 5. Rastislav Puchala: Osudný patriarchov pád
 6. Jan Pražák: Jak malej kluk vychovával dvě pubertální cizinky
 7. Marek Košík: Biblia
 8. Štefan Vidlár: Vova boy, dokonaj boj
 1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 8 757
 2. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 7 880
 3. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 7 502
 4. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 4 087
 5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 723
 6. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 242
 7. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 092
 8. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 2 959
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
 2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
 3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
 4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
 5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
 6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
 7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
 8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Topoľčany a Partizánske - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Topoľčany

Pamätná tabuľa Augusta Wilhelma Stummera

Barón sa veľkou mierou podieľal na budovaní a rozvoji mesta.


4 h

Ochorenie čriev je závislé od životosprávy i potrebných pomôcok.


27. jún

Pre samosprávy sú zelené projekty prioritou, veľká byrokratická záťaž a náročnosť procesov pri uchádzaní sa o eurodotácie sú v prípade obcí a malých miest brzdou rozvoja. Rozprávali sme sa so SLÁVKOU LENČÉŠOVOU, expretkou na oblasť životného prostredia v Združení miest a obcí Slovenska.


17. jún
Pri cúvaní narazil do odstaveného vozidla.

Policajti Okresného dopravného inšpektorátu v Topoľčanoch objasňujú okolnosti dopravnej nehody ku ktorej došlo v obci Nemečky.


21. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Záhorie má podľa klimatológa najvyššiu pravdepodobnosť vzniku tornád.


29. jún

V regióne platí výstraha tretieho stupňa.


TASR 18 h

Cestári prehĺbili priekopu. Upozorňujú však, že v prípade prívalového dažďa nedokáže zabrániť škodám.


29. jún

Chovná stanica V znamení Slnka je známa aj vo svete.


Lucia Debnárová 18 h

Blogy SME

 1. Jozef Drahovský: Keď pridanie dopravnej značky Parkovisko zakáže parkovať
 2. Martin Dolinay: Urob radosť nám!
 3. Martina Hilbertová: Utečenci spali v kultúrnom dome na lehátkach. Platili ako v luxusnom hoteli.
 4. INESS: Pokrok, ktorý si zaslúži povolenie
 5. Rastislav Puchala: Osudný patriarchov pád
 6. Jan Pražák: Jak malej kluk vychovával dvě pubertální cizinky
 7. Marek Košík: Biblia
 8. Štefan Vidlár: Vova boy, dokonaj boj
 1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 8 757
 2. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 7 880
 3. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 7 502
 4. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 4 087
 5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 723
 6. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 242
 7. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 092
 8. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 2 959
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
 2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
 3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
 4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
 5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
 6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
 7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
 8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu