Topoľčany v Košiciach nebodovali

V. DVOJKOLO
ČH Hornets Košice - Topoľčany 10:2 (2:1, 2:0, 2:1, 4:0) - hralo sa v Košiciach.
Pok. hody: 1 - 0, presilovky: 9/2 - 11/0.
Domáce družstvo od úvodných minút preukazovalo lepšiu kondičnú aj technickú pripravenosť. Hosťom sa nedarilo v ničom, keď v zápase zahodili až jedenásť presilových hier. Rozdiel v kvalite sa naplno prejavil až v poslednej tretine, ktorú Košicania vyhrali 4:0.
ŠK TOPVAR: Gális, Hýroš – Ondraška, Slašťan, Mišenka 1, Michalides, Krajčovič 1, Gáfel, Kesely, Juraj Bilický, Žembera, Schneidgen, Jozef Bilický.
ŠKP Košice - Topoľčany 9:7 (3:0, 3:1, 1:2, 2:4).
Pok. hody 0 - 1/1, presilovky: 7/3 - 8/2.
Košičania boli v zápase lepším mužstvom, no vďaka vlažnejšiemu tempu v druhej polovici zápasu dovolili súperovi uhrať pomerne dobrý výsledok. Domáci viedli po polčase už 6:1, no po prestávke dostali príležitosť viacerí hráči z lavičky a Topoľčany to využili na skorigovanie vysokého náskoku štyrmi gólmi v poslednej štvrtine. Znížili tak náskok ŠKP na rozdiel len dvoch gólov.
ŠK TOPVAR: Gális, Hýroš – Ondraška 1, Slašťan, Mišenka 2, Michalides 3, Krajčovič, Gáfel 1, Kesely, Juraj Bilický, Žembera, Schneidgen, Jozef Bilický.
Ján Ligocký (tréner): Oba tieto zápasy sa hrali vo veľkom bazéne, čo nám robilo značné problémy. Ťažko sme si na to zvykali, a preto sme s ČH Hornets prehrali až o osem gólov. V tomto zápase sa nám navyše nedarilo a nevychádzalo nám nič. V nedeľnom stretnutí to bolo už o čosi lepšie, no proti favorizovanému ŠKP sme nebodovali.
Výsledky 4. kola: Sl. UK Bratislava - Komárno 0:5 kont. (trest za opustenie bazéna hráčov Bratislavy v zápase s Topoľčanmi). ČH Hornets Košice – ŠKP Košice 4:11.
Ost. výsledky: ŠKP Košice - Nováky 8:8, Piešťany - Komárno 6:17, Vrútky - Sl. UK Bratislava 6:21, ČH Hornets Košice - Nováky 6:11, Piešťany - Sl. UK Bratislava 10:23, Vrútky – Komárno 6:12.
8. Piešťany 8 0 0 8 50:156 0
Sl. UK Bratislava má odrátané štyri body.
Ďalší program: 25. 3.: Nováky - Vrútky, Topoľčany - Piešťany, ŠKP Košice - Sl. UK Bratislava, ČH Hornets Košice - Komárno; 26. 3.: Nováky - Piešťany, Topoľčany - Vrútky, ŠKP Košice - Komárno, ČH Hornets Košice - Sl. UK Bratislava.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Ilustračné foto

Zdravotníci z nemocnice v Bánovciach nad Bebravou už zaočkovali proti ochoreniu COVID-19 prvých 300 záujemcov.

5 h
V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa počas minulého roku narodilo spolu 681 detí.

V topoľčianskej pôrodnici uskutočnili 681 pôrodov.

5 h
Topoľčany doma vyhrali až po nájazdoch.

Topoľčany v ďalšom kole na domácom ľade privítali Dubnicu.

8 h
Kovarce aktuálne pôsobia v IV. lige Juhovýchod. V sezóne 2017/2018 vyhrali okresnú súťaž. Zľava predseda ObFZ Topoľčany Pavol Šípoš, kapitán Kovariec Daniel Kutňanský, člen ŠTK ObFZ Topoľčany Milan Krajčík a starosta obce Kovarce Andrej Čopík.

V štvrtej lige Juhovýchod sú druhým účastníkov nášho regiónu OFK Kovarce.