MUŽI
III. LIGA
Play off (prvé zápasy) - finále: H. Trsťany - UKF Nitra C 4:14. O 3. miesto: Komárno/Šahy B - Vráble 14:4. O 5. miesto: STK N. Zámky B - N. Baňa/Podlužany 10:8. O 7. miesto: Trnovec B - Topoľčany B 14:4 (P. Maňák 4).
SKUPINA O ZÁCHRANU
Krušovce - Volkovce 10:8 (Žitňanský 4,5, Malina 2,5, Dubaj 2, R. Smutný 1), Výč.-Opatovce - Domino Nitra B 6:12.
9. Domino NR B 5 2 2 1 52:38 11 (0)
10. Volkovce 5 2 1 2 48:42 11 (1)
11. Krušovce 5 2 1 2 43:47 10 (0)
12. V.-Opatovce 5 2 0 3 37:53 10 (1)
IV. LIGA SEVER
Play off (prvé zápasy) - finále: UKF Nitra D - ŠOG Nitra 7:11. O 3. miesto: Dlhá n/V. - Tovarníky B 12:6 (Kováč a Slovák 2,5, Mihok 1). O 5. miesto: Volkovce B - Vráble B 6:12. O 7. miesto: Kynek - Domino Nitra C 12:6. O 9. miesto: Mojmírovce - Šaľa 13:5. O 11. miesto: Zl. Moravce - Topoľčany C 12:6 (I. Gašparík st. 3, Kopecký 1,5, Čerman 1, I. Gašparík ml. 0,5). O 13. miesto: Č. Kľačany - Lehota A 9:9. O 15. miesto: Trnovec C - Lehota B 10:8.
MO TOPOĽČANY
M. Bedzany B - Tovarníky D 3:7 (Čakajda 1,5, Remža 1, Ďurček 0,5 - Török a Ondruška 3, Polák 1), Tovarníky C - M. Bedzany A 6:4.
1. Topoľčany D 9 8 0 1 73:17 25
2. Tovarníky C 10 6 1 3 55:45 23
3. Topoľčany E 9 6 0 3 56:34 21
4. M. Bedzany A 9 4 0 5 47:43 17
5. Tovarníky D 10 3 1 6 36:64 17
6. M. Bedzany B 9 0 0 9 13:77 9
V. LIGA
HORNONITRIANSKA
Partizánske B - Lazany D 6:12 (T. Rajtík 4, P. Mozola 2). Bánovce - Bystričany B 8:10 (Balažovič 3,5, Bezák 2,5, Bulík 2). SEKO Partizánske - Bošany B 12:6 (Rajčanyi a Šútora 3,5, Kuciak 3, Hazucha 2 – Priecel 4, Repka 1,5, Mikiška 0,5). Veľké Uherce - Malé Chlievany 17:1 (Robel, Gyori a J. Belianský 4,5, M. Gubka 3,5 - Petrík 1). Kanianka - Prievidza B 13:5, Nitr. Pravno B - Oslany B 9:9.
1. V. Uherce B 22 22 0 0 316:80 66
2. Kanianka 22 18 1 3 250:146 59
3. Bystričany B 22 17 1 4 262:134 57
4. Bošany B 22 11 3 8 206:190 47
5. SEKO PE 22 10 5 7 205:191 47
6. N. Pravno B 22 8 3 11 199:197 41
7. Oslany B 22 8 3 11 194:202 41
8. Prievidza B 22 7 4 11 190:206 40
9. M. Chlievany 22 6 2 14 171:225 36
10. Lazany D 22 6 1 15 143:253 35
11. STJ Bánovce 22 3 3 16 153:243 31
12. KŠK PE B 22 3 0 19 87:309 28
NAJMLADŠIE ŽIACTVO
V Topoľčanoch sa konali majstrovstvá západoslovenského regiónu. Umiestnenie hráčov Topoľčian na stupňoch víťazov - dvojhra chlapci: 3. Bučko; dvojhra dievčatá: 1. Barčiaková, 3. Gašparíková a Jančovičová; štvorhra chlapci: 1. Žatko - M. Gašparík, 3. Dostál - Fabík; štvorhra dievčatá: 1. Piterková - Jančovičová, 2. Barčiaková - Gašparíková; mix: 1. Žatko - Barčiaková, 2. M. Gašparík - Gašparíková, 3. Dostál - Jančovičová a Bučko - Piterková. (mab)