Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky
FUTBAL - MOBL. PRIEVIDZA

V. Bielice rozdielom triedy

Biskupice - Hradište 0:0. Zápas v Biskupiciach sa hral vo veľmi vlažnom tempe. U domácich sa odzrkadlilo, že počas zimnej prestávky odohrali len dva zápasy. I tento zápas bol bez gólového efektu. Jedinú gólovú šancu v stretnutí si vytvorili domáci, no Zajac namiesto strely volil na „päťke“ prihrávku. Zápas sa tak skončil zaslúženou remízou, keď ani jedno mužstvo nemierilo presne medzi žrde.
V. Bielice -Bojnice 5:0 (3:0), Bebjak 2, Beňuška, Špánik. Domáce V. Bielice boli už od úvodných minút jednoznačne lepším mužstvom. V prvom polčase si dokázali vytvoriť viacero dobrých streleckých príležitostí. Tri z nich skončili v sieti hostí. V druhom dejstve domáci hráči pridali ešte dva góly a uzatvorili tak gólový účet na 5:0. Hostia z Bojníc si za celý zápas dokázali vytvoriť iba jednu gólovú šancu, no ani tú nepremenili, a tak V. Bielice v prvom jarnom kole zaslúžene získali tri body.
Rybany - Kamenec p/Vt. 1:1 (1:1), 32. Bobuš – 39. Stančiak V prvom polčase diváci videli dobrý futbal s mnohými šancami na obidvoch stranách. Gólovo sa presadili domáci aj hostia. Po zmene strán však šancí ubúdalo úmerne s kvalitou futbalu. Za povšimnutie ešte stojí výborný výkon rozhodcu Bebjaka.
Malé Bielice – Krásno 0:0. Zápas v Malých Bielicach sa vyznačoval slabou úrovňou. Domáci hrali vďaka zraneniam oslabení o dvoch hráčov, čo však hostia nedokázali využiť. V druhom polčase hostia zvýšili tlak, ale domácim sa podarilo udržať bezgólovú remízu, a tak aj so šťastím ostáva jeden bod doma.
Pečeňany - Div. Nová Ves 1:0 (0:0), Morávek. Do zápasu nastúpili dva vyrovnané celky. V prvom polčase sa nepodarilo zužitkovať šance ani na jednej strane. V druhom polčase pokračovala vyrovnaná hra, ale šťastena sa priklonila na stranu domácich, keď Morávek dal jediný gól v zápase.
Kolačno – Handlová 1:2 (1:1), 34. Duchovič – 4. Ulýček, 63. Pavlík. Domáci nenastúpili do zápasu najlepšie, keď sa hosťom podarilo ísť do vedenia už v 4.minúte. Do polčasu však stihli domáci vyrovnať. V druhom polčase zvýšili svoju aktivitu, ale prekvapil ich rýchly protiútok hostí, ktorí sa opäť dostali do vedenia. Záverečný tlak sa domácim nepodarilo zužitkovať, a tak všetky body brali hostia.
Lehota – N. Rudno 0:1 (0:0), Vyrovnaný zápas, v ktorom o výsledku rozhodlo využitie jednej z mála šancí.

10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 335

Skríningové testovanie prebehlo aj priamo v spoločnosti ZKW vo štvrtok a v piatok.

Už v období jesene sa spoločnosť dostala do situácie, kedy hľadala možnosti, ako rýchlo nahradiť počas pracovnej neschopnosti zamestnancov, ktorí z dôvodu nakazenia sa vírusom alebo karantény nemohli prísť do práce.

3 h
Keď za Mýtnu Novú Ves nastúpil aj Ľubomír Moravčík

Derby susedov ukončila inzultácia

Ľubomír Moravčík v jednom zápase nastúpil aj v drese Mýtnej Novej Vsi.

Zápas o čelo V. ligy Západ v máji v roku 2006 medzi Mýtnou Novou Vsou a Solčanmi sa nedohral. Článok, ktorý okrem MY Topoľčianskych novín – Dnešok bol v tej dobe uverejnený aj v denníku SME.