Úradná správa č. 34
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
ŽIACI
Trestá dňom 10. 4. nepodmienečne na 3 MZ hráča OFK Ludanice: Peter Lukáč, DP1-6/1b.
Trestá OFK Ludanice pokutou 50 Sk + 50 Sk rokovací poplatok pre nezaplatenie rokovacieho poplatku za vylúčenie hráča v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 26. 4. 2006.
DORAST
Trestá dňom 10. 4. nepodmienečne na 2 MZ hráča OFK Nitr. Blatnica Jozef Pavlovič, DP1-1b, DP-čl.23d.
DOSPELÍ
Tresty od 10. 4.
1 MZ nepodmienečne pre 4 ŽK podľa DP1-13/5a: Milan Krajčovič, Juraj Candrák (TJ Hrušovany), Stanislav Kapusta (TJ Behynce), Ján Smatana (OFK Tesáre), Juraj Žembera (TJ V. Bedzany), Mário Urban (TJ M. Ripňany).
1 MZ nepodmienečne: Marek Bizoň, Juraj Novotný (TJ Závada) – DP1-5a, Marek Jánoš (TJ Jacovce) – DP1-5a, Adrián Božik (TJ V. Bedzany) – DP1-1a.
2 MZ nepodmienečne: Juraj Priecel (TJ Rajčany) – DP1-5a, DP-čl.23d.
3 MZ nepodmienečne: Edurad Koma (TJ V. Bedzany) – DP1-6/1b, Andrej Rybanský (TJ Bojná OMD) – DP1-3b.
4 MZ nepodmienečne: Jaroslav Gerši (TJ Oponice) – DP1-6/1b, DP-čl.23d.
Trestá TJ M. Ripňany, TJ Behynce a OFK Tesáre pokutou 100 Sk + 200 Sk rokovací poplatok, pre nezaplatenie rokovacieho poplatku za hráčov so 4 ŽK v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 26. 4. 2006.
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
ŽIACI
Stretnutie 18. kola skupina A. H. Chlebany – Hrušovany a Kovarce – Koniarovce sa uskutočnia dňa 29. 4. (sobota) o 16.00 h, nakoľko dorasty hrávajú v nedeľu!
DORAST
Nariaďuje odohrať stretnutie 23. kola MO: Chrabrany – Rajčany dňa 30. 4. 2006 (nedeľa) o 13.50 h ako predzápas dospelých z dôvodu dohrávaného 16. kola v piatok 28. 4. 2006!
Nariaďuje odohrať stretnutia 20. kola II. triedy: H. Chlebany – V. Ripňany a H. štitáre dňa 30. 4. 2006 (nedeľa) o 10.30 h dopoludnia z dôvodu dohrávaného 14. kola v piatok 28. 4. 2006!
Udeľuje pokarhanie ŠK V. Ripňany pre porušenie RS-B-1e (zápis o stretnutí). ŠK V. Ripňany uhradí rokovací poplatok 100 Sk do 26. 4. 2006.
DOSPELÍ
Nariaďuje odohrať stretnutie 23. kola MO: Preseľany – TO B/N. Streda dňa 30. 4. 2006 (nedeľa) o 10.30 h dopoludnia z dôvodu dohrávaného 16. kola v piatok 28. 4. 2006!
Nariaďuje odohrať stretnutie 20. kola II. triedy: N. Blatnica B/Vozokany – Oponice dňa 30. 4. 2006 (nedeľa) o 10.30 h dopoludnia z dôvodu dohrávaného 14. kola v piatok 28. 4. 2006!
Udeľuje pokarhanie ŠK V. Ripňany pre porušenie RS-B-1e (zápis o stretnutí). ŠK V. Ripňany uhradí rokovací poplatok 200 Sk do 26. 4. 2006.
KOMISIA ROZHODCOV
Obsadenie rozhodcov a delegátov ObFZ Topoľčany na majstrovské stretnutia dohrávaného 16. kola MO dospelých, dorast a 14. kola II. triedy dospelých, dorast v jarnej časti súťažného ročníka 2005/2006 dňa 28. 4. 2006.
DOSPELÍ – 28. 4. (piatok) o 17.00 h
MO: Hrušovany – TO B/N. Streda (J. Dubný, Pastor, Macko - Jančovič), Rajčany – Urmince (Jakubík, Barát, Hazucha – J. Candrák), Kuzmice – Čermany (Sedlár, Šlosár, Belianský – J. Zachar st.), Jacovce – Ludanice (Žitňanský, R. Klačanský, Toman - Goga), H. Obdokovce – Sl. Bojná (J. Zachar ml., Čižmár, Gregorík – J. Mokoš), N. Blatnica – Krušovce (Petruš, Vaňo, Števčík – M. Mokoš), Nemčice – Prašice (M. Candrák, Kakula, Rybanský st. - Síleš), Chrabrany – Preseľany (Tomka, Fulka, J. Klačanský – M. Grác).
II. TRIEDA: V. Bedzany – Krtovce (Smatana, R. Janík - Hrončok), Behynce – Práznovce (Rybanský ml., Slížka, Vendég), N. B. Blatnica/Vozokany – V. Dvorany (Wenderla, Lištiak, Halíček), Krnča – V. Ripňany (Kluka, Žember, Augustinek - Kmotorka), Kovarce – Koniarovce (Vojtela, P. Rybanský, Babušík - Mandúch), Oponice – Kamanová (Ladický, J. Grác - Pavlík), Tesáre – Závada (Babkovič, Šimon, Patrovič).
DORAST – 28. 4. (piatok) o 15.00 h
MO: Hrušovany – TO B/Nitr. Streda (Pastor, Macko), Rajčany – Urmince (Barát, Hazucha), Tovarníky – Čermany piatok 17.00 (P. Grác, Lang), Jacovce – Ludanice (R. Klačanský, Toman), H. Obdokovce – Kovarce (Čižmár, Gregorík), N. Blatnica – Krušovce (Vaňo, Števčík), Nemčice – Prašice (Kakula, M. Rybanský st.), Chrabrany – Mýtna N. Ves (Fulka, J. Klačanský).
II. TRIEDA: H. Chlebany – Krtovce piatok 17.00 (Krošlák, Halíček), Oponice – Kamanová (J. Grác), H. Štitáre – V. Dvorany piatok 17.00 (Takáč), Krnča – V. Ripňany (Žember, Augustinek).
Obsadenie rozhodcov a delegátov ObFZ Topoľčany na majstrovské stretnutia 23. kola MO dospelých, dorast, 20. kola II. triedy dospelých, dorastu, 16. kola III. triedy dospelých, 18. kola MO žiakov a 12. kola MO prípravky v jarnej časti súťažného ročníka 2005/2006 v dňoch 29. a 30. 4. 2006.
DOSPELÍ – 30. 4. (nedeľa) o 16.00 h
MO: H. Obdokovce – Hrušovany (Sedlár, P. Rybanský, Tomka – J. Dubný), N. Blatnica – Jacovce (Belianský, Čižmár, Gregorík - Pavlík), Nemčice – Kuzmice (Žitňanský, Hazucha, Rybanský st. - Zachar), Chrabrany – Rajčany (Rybanský ml., Petruš, Macko – J. Mokoš), Preseľany – TO B/Nitr. Streda ne 10.30 (Rybanský st., J. Zachar ml., Kakula – J. Candrák), Prašice – Urmince (J. Pastor, Šlosár, Barát - Síleš), Krušovce – Čermany (M. Candrák, J. Dubný, Kakula – J. Candrák), Ludanice – Sl. Bojná (Števčík, Vaňo, Fulka – M. Mokoš).
II. TRIEDA: V. Bedzany – V. Ripňany (J. Grác, Slížka, Krošlák - Mandúch), V. Dvorany – Koniarovce (Jakubík, J. Klačanský, J. Zachar ml. - Kmotorka), Práznovce – Kamanová (Lištiak, Wenderla, Šimon - Hrončok), Krtovce – Závada (Žember, Ladický, Babušík - Jančovič), Behynce – Tesáre ne 10.30 (Kluka, M. Candrák, Augustinek – M. Mokoš), N. B. B/Vozokany – Oponice ne 10.30 (Barát, P. Rybanský, Vojtela – J. Zachar st.), Krnča – Kovarce (Smatana, R. Janík, Toman - Goga).
III. TRIEDA: Bojná OMD – M. Ripňany ne 10.30 (Tomka, Takáč), Hajná N. Ves – Lipovník ne 10.30 (Ladický, Vendég), H. Štitáre – H. Chlebany (Vojtela, R. Klačanský), Šalgovce – Čeladince ne 10.30 (Žitňanský, Jakubík), Blesovce – Orešany (Babkovič, Lang).
DORAST – 30. 4. (nedeľa) o 13.50 h
MO: H. Obdokovce – Hrušovany (P. Rybanský, Tomka), N. Blatnica – Jacovce (Čižmár, Gregorík), Nemčice – Tovarníky (Hazucha, M. Rybanský st.), Chrabrany – Rajčany (Petruš, Macko), Mýtna Nová Ves – TO B/Nitr. Streda ne 10.30 (Patrovič, Jakubík), Prašice – Urmince (Šlosár, Barát), Krušovce – Čermany (J. Dubný, Kakula), Ludanice – Kovarce (Vaňo, Fulka).
II. TRIEDA: H. Chlebany – V. Ripňany ne 10.30 (Halíček, Belianský), Krtovce – Závada (Ladický, Babušík), H. Štitáre – Oponice ne 10.30 (P. Grác, Slížka).
ŽIACI – 29. 4. (sobota) o 16.00 h
MO Skupina A: H. Chlebany – Hrušovany (Čižmár), Kovarce – Koniarovce (Šlosár), Práznovce – Krnča so 10.30 (Žember), Mýtna Nová Ves – Krušovce (Jakubík), Rajčany – TO B/Nitr. Streda (Lištiak), Oponice – V. Bedzany (Krošlák), Ludanice – Solčany (Kakula).
MO Skupina B: Tovarníky – Čermany so 10.30 (Vendég), Radošina – V. Ripňany (Žitňanský), N. Blatnica – Jacovce (J. Zachar ml.), Prašice – Sl. Bojná (Macko), H. Obdokovce – Urmince (Kluka), Nemčice –Bojná OMD (Vaňo), Velušovce – V. Dvorany (Smatana).
PRÍPRAVKA – 29. 4. (sobota) o 10.30 h
MO: Sl. Bojná – Jacovce (Takáč), Solčany – Radošina (J. Klačanský), Kuzmice – Preseľany (Patrovič), Topoľčany B – Krušovce 27. 4. štvrtok o 16.30 v N. Strede (Halíček).
Zastavená činnosť nepodmienečne v 20. kole – 16. 4. 2006: R. Klačanský, J. Grác: svojvoľná výmena pozície rozhodcu; J. Zachar ml.: oneskorené zaslanie zápisu o stretnutí.
Oznamuje rozhodcom, že diéty sú vo výške 89 Sk a pokiaľ bude rozhodca na stretnutí dopoludnia aj popoludní, tak u každého oddielu si účtuje diéty vo výške 44,50 Sk!!!
Proti uvedených rozhodnutiam je možnosť podať odvolanie do 15 dní od uverejnenia na Výkonný výbor ObFZ Topoľčany.
Autor: mv