Úradná správa č. 35 z 19. 4.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
ŽIACI
Trestá dňom 17. 4. nepodmienečne na 2 MZ hráča: Miroslav Sedmák (H. Obdokovce), DP1-3a.
DORAST
Tresty od 17. 4.
1 MZ nepodmienečne pre 4 ŽK: Tomáš Krošlák (Kovarce), podľa DP1-13/5.
1 MZ nepodmienečne: Richard Kmotorka (Rajčany), DP1-1a; Eduard Kulháni (H. Obdokovce). DP1-4a.
2 MZ nepodmienečne: Adam Čulák (Mýtna N. Ves), DP1-4a, DP-čl.23d.
4 MZ nepodmienečne: Marek Prosman (Závada), DP1-3b, DP-čl.23c.
Trestá dňom 20. 4. 2006 zákazom výkonu funkcie vedúceho družstva nepodmienečne na 1 mesiac Milan Kohút (Závada), DP-čl.11. TJ Závada uhradí rokovací poplatok 100 Sk do 3. 5. 2006.
Trestá dňom 20. 4. 2006 zákazom výkonu funkcie kapitána družstva nepodmienečne Ján Herda, (Závada), DP-čl.11. TJ Závada uhradí rokovací poplatok 100 Sk do 3. 5. 2006.
Trestá OFK Kovarce pokutou 100 Sk + 100 Sk rokovací poplatok, pre nezaplatenie rokovacieho poplatku za hráča so 4 ŽK v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 3. 5. 2006.
Podľa evidencie DK ObFZ má hráč TJ Rajčany Viktor Legéň 3 ŽK,
DOSPELÍ
Tresty od 17. 4.
1 MZ nepodmienečne pre 4 ŽK, podľa DP1-13/5a: Peter Sojka (TJ Behynce), Miroslav Miškolci (TJ Koniarovce), Michal Guliš (OFK Krnča), Radoslav Vaňo (TJ Chrabrany), Peter Kasana (TJ Preseľany), Marek Kluka (OFK Ludanice).
1 MZ nepodmienečne: Marek Zemko (TJ Kamanová), DP1-5a; Peter Zaťko (TJ V. Dvorany), DP1-5a; Martin Grič (TJ Nemčice), DP1-1a.
2 MZ nepodmienečne: Marek Mozola (TJ Norovce), DP1-3a.
3 MZ nepodmienečne: Martin Minárik (TJ Koniarovce), DP1-3b.
Trestá TJ: Behynce, Chrabrany a Preseľany pokutou 100 Sk + 200 Sk rokovací poplatok, pre nezaplatenie rokovacieho poplatku za hráča so 4 ŽK v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 3. 5. 2006.
DK ObFZ na základe výpovedí predvolaných osôb nezistila žiadne porušenie DP a preto upúšťa od ďalšieho disciplinárneho konania v stretnutí Čeladince – H. Chlebany, DP-čl.18.
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
PRÍRPAVKA
Kontumuje stretnutie 10. kola MO: Preseľany – Jacovce 0:3 kont. v prospech TJ Jacovce, pre nenastúpenie domáceho družstva na stretnutie. SP-100/b. TJ Preseľany uhradí rokovací poplatok 50 Sk. Priznáva tri body a skóre 3:0 v prospech TJ Jacovce, SP-106/1. Udeľuje TJ Preseľany pokutu 600 Sk podľa RS-B-14h. Splatnosť do 3. 5. 2006. TJ Preseľany uhradí do 7 dní od uverejnenia TJ Jacovce poplatok 600 Sk podľa RS-A-7b.
ŽIACI
Stretnutie 17. kola MO Skupina A: Krušovce – Rajčany sa po dohode oddielov uskutoční dňa 22. 4. 2006 (sobota) o 15.00 h na štadióne TJ Krušovce.
DORAST
Udeľuje TJ Mýtna N. Ves pokutu 200 Sk + 100 Sk rokovací poplatok, pre opakovaný oneskorený príchod na stretnutie Jacovce – Mýtna N. Ves. RS-B-14n. Splatnosť do 3. 5. 2006.
Udeľuje napomenutie TJ V. Dvorany pre oneskorený príchod na stretnutie H. Chlebany – V. Dvorany. RS-B-14n. TJ V. Dvorany uhradí rokovací poplatok 100 Sk do 3. 5. 2006.
Stretnutie 21. kola MO Krušovce – TO B/N. Streda sa po dohode oddielov uskutoční dňa 23. 4. 2006 (nedeľa) o 10.00 h na štadióne TJ Krušovce.
DOSPELÍ
Udeľuje napomenutie TJ Urmince pre porušenie RS-B-1e (zápis o stretnutí), TJ Urmince uhradí rokovací poplatok
Neodohrané stretnutie 18. kola II. triedy: N. Blatnica B/Vozokany – Závada sa po dohode oddielov uskutoční dňa 21. 4. (piatok) o 17.00 h na štadióne vo Vozokanoch.
KOMISIA MLÁDEŽE A ŠF
NIKE PREMIER CUP 2006-2007.
Kvalifikácia – základná časť:
1. kolo:
3. 5. 2006 (streda) o 17.00 h: Práznovce – Topoľčany B.
8. 5. 2006 (pondelok) o 17.00 h: Krnča – Urmince, V. Ripňany – Topoľčany A.
2. kolo:
24. 5. 2006 (streda) o 17.00 h: víťaz stretnutia (Práznovce – Topoľčany B) – víťaz stretnutia (Krnča- Urmince), Topoľčany A majú voľno.
3. kolo:
29. 5. 2006 (pondelok) o 17.00 h: víťaz 2. kolo – Topoľčany A.
Stretnutia sa hrajú u FK uvedeného na prvom mieste.
Víťaz postupuje do kvalifikácie II. kola.
2. SLOVAKIA CUP 2006 – XVI. ročník medzinárodného futbalového turnaja reprezentačných družstiev 18 – ročných hráčov:
24. 4. (pondelok) o 11.00 h: Jacovce: Česká republika – Poľsko; 27. 4. (štvrtok) o 11.00 h: Solčany: Malta – Maďarsko; 27. 4. (štvrtok) o 11.00 h: Krušovce: Poľsko – Ukrajina.
HOSPODÁRSKA KOMISIA
Futbalové kluby a oddiely, ktoré majú k 1. 5. 2006 uhradiť druhú časť zálohového vkladu pre delegované osoby: 01 Behynce – 11 450 Sk; 02 Blesovce – 4 350 Sk; 06 Čermany – 10 000 Sk; 09 H. Obdokovce – 6 100 Sk; 12 Chrabrany – 13 275 Sk; 14 Kamanová – 8 950 Sk; 15 Koniarovce – 9 300 Sk; 17 Krnča – 11 800 Sk; 18 Krtovce – 10 000 Sk; 19 Krušovce – 12 650 Sk; 22 Ludanice – 13 500 Sk; 23 M. Ripňany – 3 700 Sk; 25 Nemčice – 15 000 Sk; 26 Norovce – 3 700 Sk; 28 Nitr. Streda – 8 450 Sk; 31 Prašice – 22 750 Sk; 33 Preseľany – 10 600 Sk, 34 Radošina – 2 600 Sk; 40 Tovarníky – 4 850 Sk; 41 Urmince – 9 600 Sk; 43 V. Dvorany – 10 700 Sk; 45 Velušovce – 1 925 Sk.
Zálohové vklady uhrádzajte bankovými prevodmi a nie poštovými poukážkami, nakoľko tie nie sú identifikovateľné!!!
KOMISIA ROZHODCOV
DOSPELÍ - 7. 5. o 16.30 h
MO: Hrušovany – Bojná (J. Dubný, Smatana, Toman - Mandúch), Ludanice – Krušovce (Žitňanský, Wenderla, Rybanský st. – M. Grác), Čermany – Prašice (Petruš, Rybanský ml., Fulka - Kmotorka), Urmince – Preseľany (Kakula, Sedlár, Slížka - Hrončok), TO B/N. Streda – Chrabrany (Barát, Belianský, Lištiak – J. Mokoš), Rajčany – Nemčice (P. Rybanský, J. Zachar ml., Vojtela - Goga), Kuzmice – Nitr. Blatnica (Vaňo, Števčík, Macko – J. Zachar st.), Jacovce – H. Obdokovce (Šlosár, Babkovič, R. Janík – J. Candrák).
II. TRIEDA: Krnča – V. Bedzany (M. Candrák, Jakubík, Hazucha – M. Mokoš), Kovarce – N. B. B/Vozokany (Tomka, Vendég - Síleš), Oponice – Behynce (J. Klačanský, Žember), Tesáre – Krtovce (J. Pastor, Ladický - Pavlík), Závada – Práznovce (Babušík, Halíček), Kamanová – V. Dvorany (Čižmár, Gregorík - Jančovič), Koniarovce – V. Ripňany ne 10.30 (Gregorík, Čižmár, Fulka - Goga).
III. TRIEDA: Blesovce – Bojná OMD (Kluka, Augustinek), Orešany – Šalgovce (J. Grác, Patrovič), Čeladince – H. Štitáre (Trenčanský, P. Grác), Norovce – Hajná N. Ves (R. Klačanský, Lang), Lipovník – M. Ripňany (Šimon, Krošlák).
DORAST – 7. 5. o 14.20 h:
MO: Hrušovany – Kovarce (Smatana, Toman), Ludanice – Krušovce (Wenderla, M. Rybanský st.), Čermany – Prašice (Rybanský ml., Fulka), Urmince – Mýtna N. Ves (Sedlár, Slížka), TO B/Nitr. Streda – Chrabrany (Belianský, Lištiak), Rajčany – Nemčice (J. Zachar ml., Vojtela), Tovarníky – N. Blatnica ne 14.00 (ZsFZ, ZsFZ), Jacovce – H. Obdokovce (Babkovič, R. Janík).
II. TRIEDA: Krnča – H. Chlebany (Jakubík, Hazucha), Oponice – Behynce (Žember), Kamanová – V. Dvorany (Gregorík).
ŽIACI – dohrávané 14. kolo: 1 . 5. o 16.00 h:
SK. A: H. Chlebany – Práznovce (Ladický), Rajčany – Hrušovany (Belianský), Solčany – Krušovce (J. Klačanský), V. Bedzany – TO B/N. Streda (Babušík), Mýtna N. Ves – Kovarce (Kluka), Oponice – Koniarovce (Augustinek), Ludanice – Krnča (Kakula).
SK. B: Tovarníky – Prašice (Halíček), Radošina – H. Obdokovce (P. Rybanský), Jacovce – V. Ripňany (Wenderla), V. Dvorany – Bojná OMD (M. Rybanský ml.), Nemčice – Čermany (Lang), Velušovce – Urmince (Takáč), N. Blatnica – Sl. Bojná (Vendég).
ŽIACI – 19. kolo – 6. 5. o 17.00 h
SK A: Krušovce – Práznovce (Belianský), Solčany – Oponice so 10.30 (R. Klačanský), Krnča – Kovarce so 10.30 (Žember), TO B/N. Streda – Mýtna N. Ves (Trenčanský), V. Bedzany – Rajčany (Babušík), Ludanice – H. Chlebany (Kakula), Koniarovce – Hrušovany (P. Grác).
SK B: V. Dvorany – Nemčice (M. Rybanský st.), V. Ripňany – Prašice (P. Rybanský), Bojná OMD – Radošina (Babkovič), Bojná – H. Obdokovce (Takáč), N. Blatnica – Tovarníky (Slížka), Jacovce – Velušovce (Wenderla), Urmince – Čermany (Fulka).
ŽIACI – 20. kolo – 10. 5. o 17.00 h
SK A: H. Chlebany – Koniarovce (Ladický), Hrušovany – Krnča (Augustinek), Oponice – Ludanice (M. Candrák), Práznovce – TO B/N. Streda (Žember), Kovarce – Krušovce (Jakubík), Rajčany – Solčany (Lištiak), Mýtna N. Ves – V. Bedzany (Kluka).
SK B: Tovarníky – Urmince (Vojtela), H. Obdokovce – V. Ripňany (Patrovič), Radošina – V. Dvorany (Vendég), Velušovce – N. Blatnica (Tomka), Čermany – Bojná (Takáč), Prašice – Bojná OMD (Macko), Nemčice – Jacovce (Vaňo).
PRÍPRAVKA – 6. 5. o 10.30 h
MO: Kuzmice – Solčany (Patrovič), Radošina – Bojná (P. Rybanský), Krušovce – Preseľany (Belianský), Topoľčany B – Tesáre 4. 5. štvrtok o 16.30 v Nitr. Strede (Halíček).
Predvoláva na deň 26. 4. 2006 (streda) o 15.30 h rozhodcu ObFZ František Vojtela. Účasť menovaného je povinná!
Proti uvedeným rozhodnutiam je možnosť podať odvolanie do 15 dní od uverejnenia na Výkonný výbor ObFZ Topoľčany.
Autor: mv