Úradná správa č. 16
KOMISIA ROZHODCOV
Dôrazne upozorňuje všetkých rozhodcov, že ak nie je prítomní na stretnutí „DELEGÁT“ zväzu sú povinný uvádzať v zápise o stretnutí ako u dospelých tak aj u dorastu, či bola poriadateľská služba oblečená v rozlišovacích vestách – Áno – Nie. Pri nedodržaní upozornenia, KR bude pozastavovať delegácie na MFZ.
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
- súhlasí so žiadosťou TJ Temeš o umenu termínu stretnutia II. tr. JUH 23. kolo
Temeš – Máčov a nariaďuje odohrať dňa 14. 5. 2006 v ( nedeľu ) o 16:30 hod.
- berie na vedomie prihlásenie mužstva dospelých TJ Veľké Hoste do súťaže v ročníku 2006/2007
- berie na vedomie námietku kapitána hostí v stretnutí I tr. dorast M.čausa – Oslany. Nakoľko nebolo vyvolané námietkové konanie v zmysle SP čl.118-127 tak ju neriešila.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
2 týždne “P” do 30.6.2006
Bobok Valent – Diviaky n/Nit., Januška Jakub – Veľké Hoste, Lutka Štefan – Pravenec, Kmeťko Igor – Pravenec, Mikula Jozef – Ruskovce, Vrabec Jozef – Nedožery.
3 týždne “P” do 30.6.2006
Pavle Roman – Kšinná, Černák Patrik – Nedašovce, Hlavačka Tomáš – Veľký Klíž, Bielich Radovan – Veľký Klíž, Fábry Michal – Partizánske „B“, Žember Tomáš – Diviacká Nová Ves, Paulďuro Michal – Diviaky n. Nit., Blaháč Ján – Temeš,
1 súťažné stretnutie “N” od 27.4.2006 do 4.5.2006
Ďurta Tomáš – Kamanec, Pauko Štefan – Veľké Uherce
Zmena trestu: 2 týždne “P” do 30.6.2006
Latka Daniel – Bošany, Ľahký Maroš – Hradec
4 súťažné stretnutia “N” od 20.4.2006 do 18.5.2006
Gendiar Michal – Lehota p. Vtáč.
4 súťažné stretntia “N” od 27.4.2006 do 25.5.2006
Netopil Pavol – Pravotice
3 týždne “N” od 27.4.2006 do 18.5.2006
Blaho Eduard – Partizánske „B“
4 týždne “P” do 30.6.2006
Oravec Marek – Rybany
- pozýva na svoje zasadnutie dňa 4.5.2006 o 16:45 hod. trénera mužstva dorastu Bystričian
p. Školku Tibora.
KOMISIA MLÁDEŽE
- súhlasí so žiadosťou FK Zlatníky a nariaďuje odohrať domáce majstrovské stretnutia žiakov jarnej časti v sobotu v UHČ okrem 17. kola hraného dňa (sobota) 6.5.2006 o 10:30 hod.
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ - 7. 5. o 16.30 h
MO: D. Nová Ves – Kamenec (Mendel, Mareček, Grom - Čižmádia), Krásno - D. Vestenice B/ Hradište (Kočí, Bebjak M., Paulička - Ohlas), Rybany – Handlová (Zelenák, Valach, Jánošík - Mrázik), M. Bielice - Prievidza C/Bojnice (Vážan, Poliaček,D, Maurer), Pečeňany - Nit. Rudno (Gajarský, Oršula, Falat P. - Masaryk), Kolačno - V. Bielice (Hnát, Špánik, Hrabaj - Hickl), Biskupice – Lehota ne 11.00 (Bebjak M., Gembický, Kočí - Černo).
I. TRIEDA: D. Naštice - M. Hradná (Porubčan, Slovák, Švajlen), Nadlice - Veľký Klíž (Chochula, Duhina, Ďurkáč), Klátova N. Ves – Zlatníky (Hanek, Mišák, Zábojník), Brodzany – Uhrovec (Lačný, Kráľ, Duchovič), Dežerice – Skačany (Vido, Vavro, Janus), Šišov - Krásna Ves (Mikoláš, Zuzula, Bezák), Podlužany - M. Uherce (Koreň, Cibulka, Kozinka).
II. TRIEDA: Žabokreky - H. Ozorovce (Orságh, Slošiar), Brezolupy – Pravotice (Čulak, Malík), M. Kršteňany - H. Naštice (Drábik J., Drábik M.), L. Opatovce - V. Kršteňany (Ladický, Latečka), Ostratice – Prusy (Gembický, Michnová), Návojovce – Miezgovce ne 11.00 (Zíma, Zuzula, Mikoláš).
III. trieda: Pažiť – Držkovce (Podoba), Kšinná - Ž. Radiša (Kutiš J., Žemberová), Ruskovce – Dvorec (Kutiš M., Bebjak A.), Haláčovce – Nedašovce ne 11.00 (Porubčan, Mišák).
DORAST – 7. 5. o 14.15 h:
MO: Rud. Lehota – Kamenec (Skála, Morávková), Lazany – Sebedražie (Svitok I., Híreš), Pravenec – Nedožery (Hudák, Rondošová), V. Uherce – Koš so 16.30 (Lačný, Mišák), Šišov – Šimonovany so 16.30 (Hanek, Jánošík), Poruba – Bystričany ne 13.45 (Poliak, Balco), Bošany – Chrenovec ne 14.00 (Duhina, Chochula).
I. TRIEDA: D. Naštice - M. Hradná (Slovák, Porubčan), Rybany - H. Ozorovce (Valach, Jánošík), Partizánske/Brodzany – Uhrovec (Kráľ, Lačný, v Brodzanoch), Pečeňany – Skačany (Oršula, Falat P.), Podlužany - V. Bielice (Cibulka, Koreň), Brezolupy - Veľký Klíž so 16.30 (Čulak, Orságh), Biskupice - Krásna Ves ne 8.45 (Gembický, Kočí).
II. TRIEDA: Krásno – Pravotice (Bebjak M., Paulička), Klátová N. Ves – Zlatníky (Mišák, Hanek), Ostratice - M. Uherce (Michnová, Gembický), Návojovce – Miezgovce ne 13.00 (Zuzula, Mikoláš), Dežerice - V. Kršteňany so 16.30 (Zelenák, Malík).
Ml. a St. ŽIACI – ne 10.00, 11.30 Bánovce – Kamenec (Vido).
ŽIACI – 6. 5. o 14.00 h
SK. A: Podlužany – Biskupice so 16.00 (Ladický), Krásna Ves – Pečeňany so 16.00 (Vido), Prusy - V. Hoste so 16.00 (Kutiš M.), M. Hradná – Kšinná (Malík), H. Naštice - L. Opatovce (Kutiš J. ,v Uhrovci), Zlatníky - H. Ozorovce so 10.30 (Slovák).
SK. B: M. Kršteňany – Chynorany (Michnová), Ostratice – Kolačno (Vavro), V. Uherce – Nedanovce (Mišák), Nadlice – Nedašovce (Podoba), Veľký Klíž - M. Bielice (Latečka), Skačany – Šimonovany (Gembický).
ML. ŽIACI A PRÍPRAVKA – 6. 5. o 10.30 h
Krásno – Kolačno so 10.00 (Latečka), Nedanovce – Bánovce so 10.00 (Bebjak A.), Chynorany - Klátova N. Ves (Duhina), Rybany - M. Bielice so 11.00 (Porubčan), Brodzany – Bošany so 14.00 (Zuzula).
Autor: bal