Urmince na čele už len o skóre

Dohrávka 18. kola
Bojná – Kuzmice 2:0 (1:0), 19. Ľ. Medek, 80. M. Turčan.
24. kolo
Hrušovany - Bojná 2:1 (0:0), 65. a 90. I. Krajčovič – 72. Ďurák. Pred početnou diváckou kulisou sa v Hrušovanoch hral pekný futbal. Hrušovany naplno využili výhodu domáceho prostredia. Bojná predvádzala kompaktnejší futbal, napriek tomu domáci hráči to dokázali vyvážiť väčšou bojovnosťou a chuťou po víťazstve. Hostia podnikli niekoľko nebezpečných protiútokov, z ktorých však dokázali skórovať iba raz. Za domácich sa dvakrát dokázal presadiť I. Krajčovič, a tak cenné tri body zostali doma.
Ludanice - Krušovce 1:0 (0:0), 70. M. Kluka. Ludanice po dvoch prehrách tentokrát v domácom prostredí nezaváhali. Tesný výsledok však nekopíruje priebeh hry, v ktorom sa hralo prakticky iba na bránu hostí. Festival nevyužitých šancí prerušil v 70. minúte M. Kluka.
Čermany - Prašice 1:2 (0:1), 80. Miko – 43. a 81. V. Ďurík. Zápas sa niesol v prevahe domácich hráčov. Túto skutočnosť však nedokázali premietnuť aj do gólovej podoby. Jednou z príčin bol aj vynikajúco chytajúci brankár hostí. V 43. minúte sa vedenia ujali hostia, keď gól „do šatne“ vsietil V. Ďurík. Na vyrovnanie sa čakolo až do samého záveru stretnutia, keď sa v 80. minúte presadil Miko. Svojím druhým presným zásahom však Ďurík naklonil misky váh na stranu Prašíc, a keďže sa už do konca stretnutia nič podstatné neudialo, stanovil tým aj konečné skóre na 1:2.
Urmince - Preseľany 4:1 (2:1), 18. Balážik, 39. Cifra, 53. a 67. Mokoš (oba z 11 m) - 5. Bilík. Úvod zápasu patril nečakane hosťujúcim hráčom, keď už v 5. minúte po chybe domácej obrany potrestal Urmince Bilík. V 9. minúte kopali Preseľany pokutový kop, ale domáci brankár bol úspešnejší ako strieľajúci Kolesár. O vyrovnávajúci gól sa v 18. minúte postaral peknou strelou spoza šestnástky Balážik. Domácich dostal do vedenia v 39. minúte Cifra. Po tomto momente sa domáci hráči dostali do výraznejšešj prevahy, čo dokumentovali dvomi gólmi Mokoša, obidva padli zo značky pokutového kopu.
TO B/N. Streda - Chrabrany 2:0 (1:0), 26. P. Krošlák, 82. M. Karvay. Začiatok stretnutia sa niesol v miernej prevahe domácich hráčov. Prvou nebezpečnou strelou však pohrozili hostia. V 26. minúte po peknej akcii zakončoval domáci Krošlák. V druhom dejstve hrali hosťujúci hráči vabank, čo sa im však nevyplatilo, keď v 82. minúte M. Karvay poistil víťazstvo domácich 2:0.
Rajčany - Nemčice 1:1 (0:1), 60. Rybanský – 20. Dusko. Diváci mohli byť svedkami vyrovnaného zápasu. Prvý polčas vyznel lepšie pre hosťujúcich hráčov, keď sa v 20. minúte jediným presným zásahom v prvom polčase prezentoval Dusko. Rajčany dokázali vyrovnať v 60. minúte Rybanským.
Kuzmice - Nitr. Blatnica 3:0 (2:0), 20. Jánoš, 30. Bezucha, 75. M. Grznár ml.. Vo veľmi slušnom zápase boli domáci lepším tímom. To sa prejavilo už prvopolčasovým vedením 2:0. Po zmene strán hostia pôsobili odovzdane a vážnejšie domácich neohrozili, a tak Kuzmice ešte prikrášlili konečný výsledok na 3:0.
Jacovce - H. Obdokovce 1:1 (0:0), 74. J. Bracho – 46. Uhrík. Prevaha domácich nebola zúročená gólovými strelami. Vedenia v zápase sa ujali hosťujúci hráči, ktorí sa dokázali presadiť už po minúte hry v druhom dejstve. Jacovce vyrovnali až v 74. minúte Brachom.
11. Preseľany 24 9 4 11 33:38 31 (-2)
12. H. Obdokovce 24 8 5 11 48:43 29 (-7)
13. Rajčany 24 7 3 14 37:53 24 (-15)
14. Čermany 24 6 4 14 37:56 22 (-14)
15. Chrabrany 24 6 3 15 26:61 21 (-12)
16. TO B/N. Streda 24 5 4 15 28:71 19 (-20)
Zostava kola: Macko (Ludanice) – Trávnik (Bojná), Hubinský (Krušovce), Martinček (Prašice), Matušík (Nemčice) – I. Krajčovič (Hrušovany), Krošlák ( TO B/N. Streda), J. Bracho (Jacovce), Krošlák (Ludanice) – Košaš (Čermany), Balážik (Urmince).
Najlepší strelci:
18 – T. Grznár (Kuzmice).
17 – M. Mičina (Jacovce).
16 – Dovalovský (Rajčany).
15 – J. Stanček (Nitr. Blatnica), S. Gális (Krušovce), Ľ. Medek (Bojná).
14 – Bezucha (Kuzmice), I. Krajčovič (Hrušovany).
13 – J. Jankovič (Horné Obdokovce).
12 – J. Lištiak (Krušovce).
11 – J. Kucharovič (Nitr. Blatnica), V. Ďurik (Prašice).
10 – M. Krajčovič (Hrušovany), Marek Karvay (TO B/N. Streda), A. Geschnábel, P. Kúdela (Nemčice), Balážik, M. Miko (Urmince).
9 - J. Medek (Bojná), R. Mokoš, P. Sporina (Urmince), Jánoš (Jacovce), Desát (Nemčice), Kluka (Ludanice).
8 – M. Čaniga (H. Obdokovce), R. Candrák (Hrušovany), Bartošek (N. Blatnica), Šmatlák (Prašice).
7 – M. Lanfer (Čermany), Bartošek, M. Matejov (Hrušovany), Švajlen (Horné Obdokovce), J. Naštický, T. Jamrich (Jacovce), M. Kasana (Preseľany), M. Turčan (Bojná).

1. Najbrutálnejšie preteky sveta? Extreme E je Formulou 1 v teréne
  2. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  3. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur
  4. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy
  5. Toto je budúcnosť dopravy. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?