Urmince na čele už len o skóre

Dohrávka 18. kola
Bojná – Kuzmice 2:0 (1:0), 19. Ľ. Medek, 80. M. Turčan.
24. kolo
Hrušovany - Bojná 2:1 (0:0), 65. a 90. I. Krajčovič – 72. Ďurák. Pred početnou diváckou kulisou sa v Hrušovanoch hral pekný futbal. Hrušovany naplno využili výhodu domáceho prostredia. Bojná predvádzala kompaktnejší futbal, napriek tomu domáci hráči to dokázali vyvážiť väčšou bojovnosťou a chuťou po víťazstve. Hostia podnikli niekoľko nebezpečných protiútokov, z ktorých však dokázali skórovať iba raz. Za domácich sa dvakrát dokázal presadiť I. Krajčovič, a tak cenné tri body zostali doma.
Ludanice - Krušovce 1:0 (0:0), 70. M. Kluka. Ludanice po dvoch prehrách tentokrát v domácom prostredí nezaváhali. Tesný výsledok však nekopíruje priebeh hry, v ktorom sa hralo prakticky iba na bránu hostí. Festival nevyužitých šancí prerušil v 70. minúte M. Kluka.
Čermany - Prašice 1:2 (0:1), 80. Miko – 43. a 81. V. Ďurík. Zápas sa niesol v prevahe domácich hráčov. Túto skutočnosť však nedokázali premietnuť aj do gólovej podoby. Jednou z príčin bol aj vynikajúco chytajúci brankár hostí. V 43. minúte sa vedenia ujali hostia, keď gól „do šatne“ vsietil V. Ďurík. Na vyrovnanie sa čakolo až do samého záveru stretnutia, keď sa v 80. minúte presadil Miko. Svojím druhým presným zásahom však Ďurík naklonil misky váh na stranu Prašíc, a keďže sa už do konca stretnutia nič podstatné neudialo, stanovil tým aj konečné skóre na 1:2.
Urmince - Preseľany 4:1 (2:1), 18. Balážik, 39. Cifra, 53. a 67. Mokoš (oba z 11 m) - 5. Bilík. Úvod zápasu patril nečakane hosťujúcim hráčom, keď už v 5. minúte po chybe domácej obrany potrestal Urmince Bilík. V 9. minúte kopali Preseľany pokutový kop, ale domáci brankár bol úspešnejší ako strieľajúci Kolesár. O vyrovnávajúci gól sa v 18. minúte postaral peknou strelou spoza šestnástky Balážik. Domácich dostal do vedenia v 39. minúte Cifra. Po tomto momente sa domáci hráči dostali do výraznejšešj prevahy, čo dokumentovali dvomi gólmi Mokoša, obidva padli zo značky pokutového kopu.
TO B/N. Streda - Chrabrany 2:0 (1:0), 26. P. Krošlák, 82. M. Karvay. Začiatok stretnutia sa niesol v miernej prevahe domácich hráčov. Prvou nebezpečnou strelou však pohrozili hostia. V 26. minúte po peknej akcii zakončoval domáci Krošlák. V druhom dejstve hrali hosťujúci hráči vabank, čo sa im však nevyplatilo, keď v 82. minúte M. Karvay poistil víťazstvo domácich 2:0.
Rajčany - Nemčice 1:1 (0:1), 60. Rybanský – 20. Dusko. Diváci mohli byť svedkami vyrovnaného zápasu. Prvý polčas vyznel lepšie pre hosťujúcich hráčov, keď sa v 20. minúte jediným presným zásahom v prvom polčase prezentoval Dusko. Rajčany dokázali vyrovnať v 60. minúte Rybanským.
Kuzmice - Nitr. Blatnica 3:0 (2:0), 20. Jánoš, 30. Bezucha, 75. M. Grznár ml.. Vo veľmi slušnom zápase boli domáci lepším tímom. To sa prejavilo už prvopolčasovým vedením 2:0. Po zmene strán hostia pôsobili odovzdane a vážnejšie domácich neohrozili, a tak Kuzmice ešte prikrášlili konečný výsledok na 3:0.
Jacovce - H. Obdokovce 1:1 (0:0), 74. J. Bracho – 46. Uhrík. Prevaha domácich nebola zúročená gólovými strelami. Vedenia v zápase sa ujali hosťujúci hráči, ktorí sa dokázali presadiť už po minúte hry v druhom dejstve. Jacovce vyrovnali až v 74. minúte Brachom.
11. Preseľany 24 9 4 11 33:38 31 (-2)
12. H. Obdokovce 24 8 5 11 48:43 29 (-7)
13. Rajčany 24 7 3 14 37:53 24 (-15)
14. Čermany 24 6 4 14 37:56 22 (-14)
15. Chrabrany 24 6 3 15 26:61 21 (-12)
16. TO B/N. Streda 24 5 4 15 28:71 19 (-20)
Zostava kola: Macko (Ludanice) – Trávnik (Bojná), Hubinský (Krušovce), Martinček (Prašice), Matušík (Nemčice) – I. Krajčovič (Hrušovany), Krošlák ( TO B/N. Streda), J. Bracho (Jacovce), Krošlák (Ludanice) – Košaš (Čermany), Balážik (Urmince).
Najlepší strelci:
18 – T. Grznár (Kuzmice).
17 – M. Mičina (Jacovce).
16 – Dovalovský (Rajčany).
15 – J. Stanček (Nitr. Blatnica), S. Gális (Krušovce), Ľ. Medek (Bojná).
14 – Bezucha (Kuzmice), I. Krajčovič (Hrušovany).
13 – J. Jankovič (Horné Obdokovce).
12 – J. Lištiak (Krušovce).
11 – J. Kucharovič (Nitr. Blatnica), V. Ďurik (Prašice).
10 – M. Krajčovič (Hrušovany), Marek Karvay (TO B/N. Streda), A. Geschnábel, P. Kúdela (Nemčice), Balážik, M. Miko (Urmince).
9 - J. Medek (Bojná), R. Mokoš, P. Sporina (Urmince), Jánoš (Jacovce), Desát (Nemčice), Kluka (Ludanice).
8 – M. Čaniga (H. Obdokovce), R. Candrák (Hrušovany), Bartošek (N. Blatnica), Šmatlák (Prašice).
7 – M. Lanfer (Čermany), Bartošek, M. Matejov (Hrušovany), Švajlen (Horné Obdokovce), J. Naštický, T. Jamrich (Jacovce), M. Kasana (Preseľany), M. Turčan (Bojná).

1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?