Nedeľa, 19. september, 2021 | Meniny má KonštantínKrížovkyKrížovky

OZNAMY ObFZ TOPOĽČANY

Úradná správa č. 37 z 3. 5. 2006.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
ŽIACI
Trestá dňom 2. 5. „N“ na 2 MZ hráča TO B/N. Streda Samuel Králik, DP1-3a.
DORAST
Tresty od 29. 4.
1 MZ „N“: Rastislav Klena (Krtovce), DP1-1a.
2 MZ „N“: Marek Kováčik (Kovarce), DP1-3a; Lukáš Sroka (Krušovce), DP1-2a.
3 MZ „N“: František Chaláni (V. Ripňany), DP1-3b; Jozef Adamkovič (V. Dvorany), DP1-3b.
Schválila žiadosť o zmenu „N“ trestu na „P“ po jeho polovičnom uplynutí hráča OFK Krnča Patrik Mrižo a mení ho dňom 4. 5. na 1 MZ „P“ s podmienkou do 4. 8. 2006, DP-čl.31.
Trestá ŠK V. Ripňany pokutou 100 Sk + 100 Sk rok. poplatok, pre nezaplatenie rok. poplatku za vylúčenie hráča v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 17. 5. 2006.
Trestá TJ Krušovce: pokutou 800 Sk + 100 Sk rok. poplatok podľa DP2/6 a RS-B-14-i/2 (neoprávnený štart hráča). Splatnosť do 17. 5. 2006; Ľuboš Žaťko, zastavením činnosti „N“ na 1 mesiac od 4. 5. do 4. 6. 2006, DP1-9/2b; Peter Sroka, zákazom výkonu funkcie kapitána družstva „N“ na 1 mesiac od 4. 5. do 4. 6. 2006, DP1-9/2b; Roman Pavlovič, zákazom výkonu funkcie trénera a vedúceho družstva „N“ na 1 mesiac od 4. 5. do 4. 6. 2006, DP1-9/2b; TJ Krušovce uhradí rok. poplatok 400 Sk do 17. 5. 2006.
Tresty od 1. 5.
1 MZ „N“: Marek Junas (Oponice), DP1-5a; Marek Horňák (Oponice), DP1-1a.
2 MZ „N“: Richard Kmotorka (Rajčany), DP1-1a, DP-čl.23d.
3 MZ „N“: Filip Hanus (Krušovce) – DP1-6/1b; Michal Pleška (V. Ripňany) – DP1-3b.
Trestá dňom 1. 5. zákazom výkonu funkcie vedúceho družstva na 3 MZ „N“ Ivan Remeň (TO B/N. Streda), DP1-3b. TO B/N. Streda uhradí rokovací poplatok 100 Sk do 17. 5. 2006.
Trestá ŠK V. Ripňany pokutou 100 Sk + 100 Sk rok. poplatok, pre nezaplatenie rok. poplatku za vylúčenie hráča v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 17. 5. 2006.
Neprerokovala námietku TJ Oponice pre nesplnenie náležitosti SP-čl.123.
DOSPELÍ
Tresty od 29. 4.
1 MZ „N“ pre 4 ŽK: Peter Žember (Práznovce), DP1-13/5a
1 MZ „N“: Juraj Macko (Ludanice), DP1-5a.
2 MZ „N“ pre 8 ŽK podľa DP1-13/5b: Juraj Kmeť (Chrabrany), Juraj Bačovský (Čermany)
3 MZ „N“: Jozef Guniš (Preseľany), DP1-3b; Štefan Hujac (Čermany), DP1-6/1b
Trestá TJ Chrabrany pokutou 100 Sk + 200 Sk rok. poplatok pre nezaplatenie rok. poplatku za hráča s 8 ŽK v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 17. 5. 2006.
Tresty od 1. 5.
1 MZ pre 4 ŽK, podľa DP1-13/5a: Marián Gregorička, Jozef Hubinský (V. Ripňany), Juraj Hano (H. Chlebany), Michal Dovalovský (Rajčany), Roman Lang (Chrabrany), Iboš Zoltán (Práznovce), Marián Holek (Kamanová), Marek Jančovič (Tesáre), Juraj Jančovič (V. Dvorany).
2 MZ „N“: Marek Matejov (Hrušovany), DP1-3a
3 MZ „N“: Pavol Bago (Tesáre), DP1-3b
Trestá dňom 8. 5. (po uplynutí trestu pre 4 ŽK) „N“ na 3 MZ hráča ŠK V. Ripňany Marián Gregorička, DP1-3b.
Schválila žiadosť o zmenu nepodmienečného trestu po jeho polovičnom uplynutí hráča TJ Norovce Marek Mozola a mení ho dňom 4. 5. 2006 na 1 MZ „P“ s podmienkou do 4. 8. 2006, DP-čl. 31.
Podľa evidencie DK ObFZ má hráč TJ Závada Pavol Krakovský 3 ŽK.
Trestá OFK Práznovce, TJ H. Chlebany, Kamanová pokutou 100 Sk + 200 Sk rok. poplatok pre nezaplatenie rok. poplatku za hráčov so 4 ŽK v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 17. 5. 2006.
Trestá ŠK V. Ripňany pokutou 300 Sk + 600 Sk rok. poplatok pre nezaplatenie rok. poplatku za hráčov so 4 ŽK a vylúčeného hráča v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 17. 5.
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
Kontumuje stretnutie dohrávaného 14. kola MO Sk. B: N. Blatnica – Bojná a ponecháva v platnosti výsledok 11:0 dosiahnutý na ihrisku v prospech Slovan Bojná pre pokles 7. SP-100/e. OFK N. Blatnica uhradí rok. poplatok 50 Sk do 17. 5. 2006. Priznáva 3 body a skóre 11:0 v prospech Slovan Bojná. SP-106/1; OFK N. Blatnica uhradí poplatok 400 Sk, podľa RS-B-14/j do 17. 5. 2006.
Stretnutie 1. kola NIKE PREMIER CUP: V. Ripňany – Topoľčany A sa uskutoční dňa 15. 5. 2006 (pondelok) o 17.00 h na štadióne ŠK V. Ripňany.
Neodohrané stretnutie 14. kola MO Sk. A: Solčany – Krušovce sa uskutoční dňa 4. 5. (štvrtok) o 16.00 h na štadióne OFK Solčany.
Neodohrané stretnutie 14. kola MO Sk. B: Radošina – H. Obdokovce sa uskutoční dňa 8. 5.(pondelok) o 16.00 h na štadióne ŠK Radošina.
Stretnutie 20. kola MO Sk B: Radošina – V. Dvorany sa uskutoční 10. 5. (streda) o 15.00 na štadióne ŠK Radošina ako predzápas krajského dorastu.
Stretnutie 21. kola MO Sk B: Čermany – V. Ripňany sa po dohode oddielov uskutoční dňa 12. 5. (piatok) o 17.00 na štadióne TJ Čermany.
Predvoláva na deň 11. 5 (štvrtok) o 15. 30 h – vedúcich družstiev: ŠK Radošina, OTJ H. Obdokovce, OFK Solčany, TJ Krušovce; rozhodcov: Pavol Rybanský, Ján Klačanský. Účasť menovaných je nutná!!!
DORAST
Stretnutie dohrávaného 17. kola: Mýtna N. Ves – Nemčice a Kovarce – Jacovce sa uskutočnia dňa 19. 5. (piatok) o 17.00 h!!!
Stretnutie 23. kola II. triedy: H. Štitáre – H. Chlebany sa uskutoční dňa 21. 5. 2006 (nedeľa) o 10.30 h na štadióne TJ H. Štitáre.
Kontumuje stretnutie dohrávaného stretnutia 16. kola MO: M. Blatnica – Krušovce 3:0 v prospech OFK N. Blatnica, pre neoprávnený štart hráča TJ Krušovce, SP-čl.100/i. TJ Krušovce uhradí rok. poplatok 100 Sk do 17. 5. 2006; Priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech OFK N. Blatnica. SP-106/1.
Kontumuje stretnutie dohrávaného 14. kola II. triedy: H. Štitáre – V. Dvorany a ponecháva v platnosti výsledok 3:0 dosiahnutý na ihrisku v prospech OFK H. Štitáre, pre pokles hráčov TJ V. Dvorany pod 7. SP-100/e. TJ V. Dvorany uhradí rok. poplatok 100 Sk do 17. 5. Priznáva tri body a skóre 3:0 v prospech OFK H. Štitáre. SP-106/1. TJ V. Dvorany uhradí rok. poplatok 600 Sk podľa RS-B-14/j do 17. 5. 2006.
DOSPELÍ
Stretnutie 27. kola MO: Preseľany – Sl. Bojná sa uskutoční dňa 21. 5. (nedeľa) o 10.30 h na štadióne TJ Slovan Preseľany.
Stretnutie 23. kola II. triedy N. Blatnica B/Vozokany – V. Bedzany sa uskutoční dňa 21. 5. 2006 o 10.30 na štadióne TJ Vozokany!!!
Udeľuje ŠK V. Ripňany pokutu 200 Sk + 200 Sk rok. poplatok pre zapríčinenie oneskoreného začiatku stretnutia V. Bedzany – V. Ripňany, RS-B-14k. Splatnosť do 17. 5. 2006.
KOMISIA ROZHODCOV
OBSADENIE R a D
Dohrávané stretnutia – DOSPELÍ – 19. 5. (piatok) o 17.00 h
MO: Chrabrany – Hrušovany (J. Zachar ml., Smatana, B. Zachara – Síleš), Preseľany – Nemčice (Čižmár, Belianský, Gregorík - Goga), Prašice – N. Blatnica (Hazucha, Vojtela, Augustínek - Hrončok), Krušovce – H. Obdokovce (Rybanský ml., Babkovič, Slížka – M. Grác), Sl. Bojná – Jacovce (Šlosár, Jakubík, R. Klačanský – J. Zachar st.), Ludanice – Kuzmice (Wenderla, Petruš, J. Dubný – M. Mokoš), Čermany – Rajčany (Kakula, M. Candrák, Barát – J. Mokoš), Urmince – TO B/N. Streda (Rybanský st., Kluka, Pastor – J. Candrák).
II. TRIEDA: Tesáre – V. Bedzany (Tomka, Sedlár, Ladický), Závada – Oponice (J. Klačanský, Macko, P. Grác - Mandúch), Kamanová – Kovarce (R. Janík, Toman, Krošlák), Koniarovce – Krnča (Žitňanský, P. Rybanský, Vaňo - Dubný), V. Ripňany – N. B. B/Vozokany (Lištiak, Patrovič, J. Grác), V. Dvorany – Behynce (Fulka, Žember, Vendég - Jančovič), Práznovce – Krtovce (Babušík, Šimon, Števčík - Kmotorka).
DORAST – 19.5 (piatok) o 15.00 h
MO: Chrabrany – Hrušovany (Smatana, B. Zachara), Mýtna N. Ves – Nemčice pi 17.00 (Halíček, Lang), Prašice – N. Blatnica (Vojtela, Augustínek), Krušovce – H. Obdokovce (Babkovič, Slížka), Kovarce – Jacovce pi 17.00 (Takáč), Ludanice – Tovarníky (Petruš, J. Dubný), Čermany – Rajčany (M. Candrák, Barát). Urmince – TO B/N. Streda (Kluka, Pastor).
II. TRIEDA: Závada – Oponice (Macko, P. Grác), V. Ripňany – H. Štitáre (Patrovič, J. Grác), V. Dvorany – Behynce (Žember, Vendég).
DOSPELÍ – 21. 5. (nedeľa) o 17.00 h:
MO: Kuzmice – Hrušovany (Rybanský st., Čižmár, Gregorík – J. Mokoš), Jacovce – Rajčany (Barát, Fulka, Macko - Hrončok), H. Obdokovce – TO B/N. Streda (Kakula, M. Candrák, Hazucha - Goga), N. Blatnica – Urmince (P. Rybanský, Lištiak, Wenderla – J. Candrák). Nemčice – Čermany (Sedlár, Tomka, Rybanský ml. – J. Zachar st.), Chrabrany – Ludanice (Belianský, Šlosár, R. Janík – M. Grác), Prašice – Krušovce (Števčík, Jakubík, J. Dubný – M. Mokoš), Preseľany – Sl. Bojná ne 10.30 (Pastor, Rybanský ml., Žitňanský - Goga).
II. TRIEDA: N. B. B/Vozokany – V. Bedzany ne 10.30 (Hazucha, Wenderla, Lištiak – J. Candrák), Krnča – Behynce (J. Klačanský, Vojtela, Vendég - Síleš), Kovarce – Behynce (J. Grác, J. Zachar ml., Halíček - Kmotorka), Oponice – Práznovce (Vaňo, Pastor, Patrovič - Mandúch), Tesáre – V. Dvorany (Žitňanský, Žember, Takáč - Pavlík), Závada – V. Ripňany (Babkovič, Ladický, Lang), Kamanová – Koniarovce (Petruš, Smatana, Toman - Jančovič).
III. TRIEDA: Šalgovce – Bojná OMD ne 10.30 (J. Zachar ml., Barát), Blesovce – H. Štitáre (R. Klačanský, P. Grác), Čeladince – Hajná N. Ves (Babušík, Šimon), H. Chlebany – M. Ripňany (Slížka, Augustinek), Norovce – Lipovník (Kluka, Krošlák).
DORAST – 21. 5. o 14.50 h
MO: Tovarníky – Hrušovany (ZsFZ, ZsFZ), Jacovce – Rajčany (Fulka, Macko), H. Obdokovce – TO B/N. Streda (M. Candrák, Hazucha), N. Blatnica – Urmince (Lištiak, Wenderla), Nemčice – Čermany (Tomka, M. Rybanský ml.), Chrabrany – Ludanice (Šlosár, R. Janík), Mýtna N. Ves – Kovarce ne 10.30 (Patrovič, Augustinek), Prašice – Krušovce (Jakubík, J. Dubný).
II. TRIEDA: H. Štitáre – H. Chlebany ne 10.30 (Takáč, Halíček), Krnča – Behynce (Vojtela, Vendég), Závada – V. Ripňany (Ladický, Lang).
ŽIACI – 20. 5. o 17.00 h
MO Sk. A: Rajčany – H. Chlebany (Gregorík), Ludanice – Práznovce (Kakula), TO B/N. Streda – Koniarovce (Trenčanský), Solčany – Kovarce so 10.30 (J. Klačanský), Oponice – Mýtna N. Ves (Slížka), V. Bedzany – Hrušovany (Sedlár), Krušovce – Krnča (Belianský).
MO Sk. B: N. Blatnica – Prašice (J. Zachar ml.), V. Dvorany – Čermany (M. Rybanský st.), Jacovce – H. Obdokovce (J. Dubný), Nemčice – Tovarníky (Vaňo), Velušovce – Radošina (Lang), Bojná OMD – Urmince (Petruš).
PRÍPRAVKA - 20. 5. o 10.30 h
MO: Krušovce – Sl. Bojná (Belianský), Preseľany – Tesáre (M. Candrák), Radošina – Solčany (Vendég), Topoľčany B – Solčany 18. 5. (štvrtok) o 16.30 v N. Strede (P. Grác).
Upozorňuje rozhodcov ObFZ, aby presne dodržiavali konfrontáciu hráčov podľa SP-čl.66. a RS-B-3g!!!
Vyzýva rozhodcu ObFZ Rudolf Janík, aby do 10. 5. 2006 nahlásil na sekretariát ObFZ číslo bežného účtu!!!
Predvoláva na deň 11. 5. o 15.00 h rozhodcu ObFZ Emil Slížka. Účasť je povinná!!!
Proti uvedeným rozhodnutiam je možnosť podať odvolanie do 15 dní od uverejnenia na Výkonný výbor ObFZ Topoľčany

Najčítanejšie na My Topoľčany

Inzercia - Tlačové správy

  1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  2. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  3. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  4. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  5. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  6. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  8. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  9. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  10. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 7 765
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 7 195
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 7 132
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 316
  5. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 119
  6. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 961
  7. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 496
  8. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 2 186
  9. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 103
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 819
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Topoľčany a Partizánske - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Topoľčany

Ladislav Mokran (vľavo) na debni pre víťazov na Jankovom vŕšku.

Pretek, ktorý sa uskutočnil v polovici augusta, priniesol topoľčianskemu Rally clubu veľa skvelých zážitkov a aj úspechov.


4 h
Aaliyah Moussa.

Mladé nádeje Tennis Clubu Topoľčany zakončili august výbornými výkonmi, ktoré pretavili do úspechov na turnajoch.


6 h
Rozdelenie okresov platné od 20. septembra.

V okrese Bánovce sa zhoršila epidemická situácia, do červenej farby COVID automatu sa dostane od pondelka 20. septembra.


17. sep
Hádzaná, ilustračná fotografia.

V druhom polčase trinásť minúť gólovo mlčali.


16. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obchody si môžu vybrať režim.


18. sep

Ako informoval portál Noviny.sk, osobné auto vletelo pod kamión, ktorý stál v odstavnom pruhu.


SITA 18. sep

Dievča je vo vážnom stave.


18. sep

Počas tretej etapy cyklistických pretekov Okolo Slovenska sa cyklisti prehnali regiónom Kysúc.


23 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu