Solčany – Čáčov 4:1 (2:0), D. Soboňa 2, Pátrovič, Dálik – Filuš.
Mýtna N. Ves – Šaštín 2:1 (0:0), 57. Vavrovič, 71. Ondruš – 90.+ Beňák.
Gbely – Ružindol 4:0 (0:0), Švrček 3, Májek.
Holíč – Moravský Sv. Ján 2:0 (0:0), 57. Blatnický, 61. Bradáč.
Petrova Ves – Lokomotíva Trnava 2:0 (1:0), Matula st., J. Juriga.
Smolenice – Dvorníky 2:1 (1:0), Juraj Vajsábel, Zajíček (11m) – Bžoch.
Krakovany – Piešťany 3:0 (1:0), 5. Žák, 72. Z. Šurín, 84. Strecký
25. kolo
Solčany – Radošina 3:0 (2:0) – nedohrané, pokles hráčov hostí pod sedem. Góly: 36. a 37. D. Soboňa, 54. P. Dálik (11 m). Okresný derby zápas sa začal veľmi rušne. Prví pohrozili hostia Ďaďanom, ktorý však sám pred brankárom neuspel. Iniciatívu po tejto akcii prevzali domáci. V 36. min. výbornú loptu naservíroval dorastenec L. Klačanský na svojho spoluhráča z dorastu D. Soboňu, ktorý otvoril skóre stretnutia – 1:0. Už o minútu sa presadil opäť D. Soboňa a hlavou zvýšil vedenie na 2:0, keď výborne zahralo duo Klačanský – Dálik. Na začiatku druhého polčasu sa hostia v šestnástke dopustili faulu na Dálika a ten aj nariadený pokutový kop premenil – 3:0. Už o pár minút hostia opäť faulovali v šestnástke domáceho hráča, lenže tentokrát Dálik prestrelil. Zápas sa však nakoniec nedohral, keď v 80. min. hosťujúci hráči zišli z ihriska, keďže ich počet poklesol pod sedem. R Bojda, 250 divákov.
SOLČANY: Ambróz – P. Hula (64. Motyčák), Ladický, Dálik, Lukačovič (70. Paliatka), Mihalik, Illáš, Pátrovič (77. R. Ondruš), L. Klačanský, Lysý, D. Soboňa.
RADOŠINA: Klačanský – Táborský, Ľ. Bartošek, Ďaďan, Hanzlík, Chudý, Turčan, Stieranka, Kováčik. P. Bartošek, Jur. Piršel.
Mýtna N. Ves – Holíč 5:1 (2:1), 16. Vavrovič, 26.Őlvecký, 68. D. Koprda, 85. Šiška, 90. Moravčík – 29. Blatnický . Prvý polčas sa niesol v jasnej réžii domáceho mužstva, ktoré po góloch Vavroviča a Ölveckého viedlo už 2:0. Potom však prišla prvá šanca hostí, no i tá im stačila na skorigovanie stavu. Domáci si i naďalej vytvárali šance, no brankára Srnca do konca prvého polčasu už neprekonali. Druhý polčas bol podobný tomu prvému. Hosťom vyšla akcia hneď na začiatku, lenže Bohunský v bránke Mýtnej nekapituloval. Táto nepremenená šanca zanechala na hosťoch stopy, a domáci tak poľahky pridali ďalšie góly. V drese Mýtnej Novej Vsi nastúpil Ľubomír Moravčík, ktorý výborný výkon zavŕšil piatym gólom v Srncovej sieti. Moravčík okrem gólu patril veľkým oporám mužstva, servíroval lopty aj útočníkom. Mýtna Nová Ves zaslúžene vyhrala. Rozhodoval Monček, 300 divákov.
MÝTNA N. VES: Bohunský – Varga, Augustín (77. Šiška), Ševčík, Ondruš, Goga, Moravčík, Ölvecky (88. Mada), Candrák (57. Chrenko), Vavrovič, Koprda.
Lok. Trnava – Dvorníky 0:0, Čáčov – Šaštín 5:2 (4:1), 33. a 65. Salay, 9. Prokop, 20. Kukliš, 43. Búzek – 3. R. Slovák, 76. Strapko. Piešťany – Moravský Sv. Ján 3:2 (1:1), 25. a 75. Gajarský, 72. Krischke – 27. Kudlička, 61. Cagáň (11m). Smolenice – Gbely 1:3 (0:0), 85. Jankovič – 66. P. Mihál, 80. Rozboril, 87. Vanek. Petrova Ves – Ružindol 2:1 (0:0), 48. Matula st., 63. vlastný (T. Horváth) – 49. Hrdlica. Krakovany – Trebatice 4:0 (2:0), 56. a 90. Jakubička, 2. vlastný (Kališ), 32. Mucha.
1. Mýtna N. Ves 25 18 4 3 70:21 58 (+19)
2. Čáčov 25 15 4 6 64:38 49 (+10)
3. Solčany 25 15 4 6 50:28 49 (+10)
4. Krakovany 25 12 5 8 49:36 41 (+2)
5. Radošina 25 12 3 10 44:53 39 (+3)
6. Trebatice 25 11 5 9 43:40 38 (+2)
7. Lok. Trnava 25 10 5 10 39:35 35 (-4)
8. Piešťany 25 10 4 11 48:41 34 (-5)