Bošany - Hôrka n/V. 5:0 (1:0), Papranec 3, Murko 2.
M. Lednice – V. Uherce 3:2 (2:1), Čelko, Vančo, P. Lednický – Vlčko, Kováč.
Oslany – Pov. Bystrica 0:3 (0:0), Hrnčík, Pauer, F. Hedera.
Prievidza B – Z. Kostoľany 0:2 (0:1), Hancko, Duda.
Prečín – H. Streda 12:2 (5:0), Almassy 6, I. Orávik 3, Birošík, Hlavoň, Blaško (11 m) – Bielik, Pomajbo.
Pov. Teplá – Tr. Jastrabie 2:0 (1:0), Jankejech, Gardian.
Brezová p/Br. – Podolie 1:2 (0:1), Sadloň – M. Hrušovský, Križák.
H. Poruba – Sverepec 4:3 (2:1), P. Živčic 2, A. Staňo, Kvasnica – Letko 2, Pavlík.
27. kolo
V. Uherce – Pov. Teplá 5:0 (3:0) 32., 42. Bartoš, 34., 68. R. Kováč, 86. Bučko. Domáci zatlačili hostí už od úvodných minút. V 7. minúte sa dostal k zakončeniu Zeleník, no jeho strela tesne minula. V 32. minúte hosťujúci brankár Lutišan rozohrával od brány, ale jeho nepresný odkop zachytil Bartoš, vnikol do 16-ky a vsietil úvodný gól zápasu. Už od 2 minúty našiel Kráľ R. Kováča a ten pohotovo prehodil ponad brankára. V 42. minúte sa na hranicu 16-ky dostal Baroš a svojou strelou nedal Lutišanovi šancu. V úvode druhého polčasu sa do príležitostí dostali hosťujúci Mikušík a následne Abík, ale Kršiek strely pohotovo zneškodnil. V 68. minúte unikol po ľavej strane domáci Kráľ a jeho načasovanú loptu zužitkoval R. Kováč na svoj druhý gól v zápase. V závere sa ešte k lopte dostal striedajúci Bučko a zavŕšil gólový účet domácich.
R Vyskočil, 200 div.
V. UHERCE: Kršiak – Húdok, Uhlár, Svrček (27. Birka), Štálnik, Kopál (77. T. Kováč) Vlčko, Zeleník, Kráľ, R. Kováč, Bartoš (60. Bučko)
Zem. Kostoľany – Bošany 1:3 (1:0), 10. Hancko - 50. Kapusta, 57. Papranec, 77. Murko, rozhodoval Adamkovič – 120 divákov. Prvý polčas sa hral priemerný futbal, hra prebiehala väčšinou medzi 16-tkami, na oboch stranách bolo veľa nepresností. Domáci sa ujali vedenia po peknej akcii Paukejeho, ktorú Hancko zakončil gólovou hlavičkou. Hostia mali loptu na kopačkách častejšie, ale vážnejšiu gólovú príležitosť si nevypracovali. Do druhého polčasu hostia nastúpili s úmyslom otočiť vývoj zápasu, čo sa im aj vydarilo, keď najprv Kapusta v 50. min nachytal brankára domácich. V 57. min otočil zápas Papranec, keď v skrumáži v 16-tke sa jediný správne zorientoval.
Hostia mali územnú prevahu, pokračovali v tlaku a Murko v 77. minúte spečatil ich definitívne víťazstvo.
BOŠANY:Vrtík – Kapusta, Kontúr, Hodál, Kalamár, Murko, Kostolný, Železník, Papranec, Husár, Šesták, str. Gális, Taraba a Hodál.
Horná Streda – Prievidza B 1:7 (1:3), 24. Šutovský – 18. a 37. Škríp, 13. Chrenko, 53. Iliáš, 70. Bartoš, 73. Krajči, 88 Mojžiš. Hôrka n/V – Pov. Bystrica 2:5 (0:1), Horniak, J. Koritina – Hrnčík, F. Hedera, Pauer, Šefara, J. Gáborík. Podolie – Malé Lednice 11:1 (6:1), Ostrenka 4, Ivana 2, Križák, R. Hrušovský, R. Havrlent, Červeňanský, Púčik – Bielik. Trenč. Jastrabie – Prečín 2:1 (0:0), Horná Poruba – Oslany 9:0 (4:0), 34., 43. a 45. R. Puček, 53. a 61. A. Staňo, 38. Pfeffer, 79. M. Staňo, 81. vlastný (Šándrik), 87. Meliš. Sverepec – Brezová p/Br. 1:1 (1:0), 30. Patyka – 80. Jankovič.
1. Pov. Bystrica 27 21 1 5 83:21 64 (+25)
2. Bošany 27 16 6 5 65:23 54 (+15)
3. Podolie 27 15 5 7 70:33 50 (+8)
4. Brezová p/Br. 27 15 4 8 66:37 49 (+6)
5. Sverepec 27 15 3 9 49:46 48 (+10)
6. V. Uherce 27 13 5 9 67:36 44 (+2)
7. H. Poruba 27 13 5 9 69:44 44 (+2)
8. Tr. Jastrabie 27 13 2 12 65:45 41 (-1)