Úradná správa č. 39
z 17. 5. 2006
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
ŽIACI
Trestá dňom 14. 5. 1 MZ „N“: Eduard Kulháni (OTJ H. Obdokovce), DP1-5a.
DORAST
Tresty od 15. 5. 2006
1 MZ „N“ pre 4 ŽK: Ján Košář (TJ Čermany), DP1-13/5a.
1 MZ „N“: Lukáš Krajčo (TJ Kamanová), DP-5a; Ján Žovič (TJ Hrušovany), DP1-1b.
2 MZ „N“ pre 8 ŽK: Marek Čaniga (TJ Krušovce), DP1-13/5b.
4 MZ „N“: Štefan Kuchtiak (TJ Čermany), DP1-3b, DP-čl.23c.
DOSPELÍ
Tresty od 15. 5. 2006
1 MZ „N“ pre 4 ŽK: Stanislav Hustý (TJ V. Bedzany), Anton Zelinka (TJ Koniarovce), DP1-13/5a.
1 MZ „N“: Marián Rybanský (OFK Ludanice), DP1-1a; Michal Daňo (OFK Tesáre), DP1-5a; Ivan Frťala (ŠK V. Ripňany), DP1-5a; Jozef Hubinský (ŠK V. Ripňany), DP1-1a.
3 MZ „N“: Juraj Žembera (TJ V. Bedzany), DP1-6/1b; Patrik Čulák (TJ Koniarovce), DP1-6/1b; Dušan Báleš (TJ Norovce), DP1/-6/1.
Trestá dňom 15. 5. 2006 zákazom výkonu funkcie trénera a styku s delegovanými osobami „N“ na 3 MZ Jozef Šupa - TJ V. Bedzany, DP1-3b. TJ V. Bedzany uhradí rokovací poplatok 200 Sk do 31. 5. 2006.
Podľa evidencie DK ObFZ má hráč ŠK V. Ripňany Ján Klas 3 ŽK.
Predvoláva na deň 24. 5 (streda) o 15.30 h: TJ Koniarovce: Michal Matušík – vedúci družstva, Juraj Candrák – kapitán družstvá; TJ V. Bedzany: Daniel Godál – hlavný usporiadateľ, Eduard Ambra – vedúci družstva, Juraj Filipeje – kapitán družstva. TJ V. Bedzany nahlási previnilcov po stretnutí V. Bedzany – Koniarovce, ktorí udreli rozhodcov a pripraví si miesto stretnutia 10 km od obce v prípade uzatvorenia ihriska nepodmienečne!!!
Rozhodcov: Peter Žitňanský, Ľubomír Belianský, Ján Klačanský; delegáta ObFZ: Jaroslav Blina.
Účasť menovaných je bezpodmienečná, nezastupiteľná, pod následkom zastavenia činnosti nepodmienečne!
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
DOSPELÍ
Udeľuje napomenutie TJ Oponice, pre oneskorenie odovzdanie zápisu o stretnutí a RP rozhodcom v stretnutí Krtovce – Oponice. TJ Oponice uhradí rokovací poplatok 200 Sk do 31. 5. 2006.
MATRIČNÁ KOMISIA
Upozorňuje FK, že v prípade vybavovania novej registrácie žiaka je potrebná fotografia rozmeru 4,5 x 3,5 cm (nie fotografie vystrihnuté z rodinných fotografií a vyrobených na počítači), nie staršia ako 1 rok. V opačnom prípade RP nebude vystavený!!!
Oznamuje FK, že vystavovanie RP žiakov sa nevykonáva v deň zasadnutia odborných komisií ObFZ (streda, v prípade voľného pondelku štvrtok)
KOMISIA ROZHODCOV
Obsadenie rozhodcov a delegátov ObFZ Topoľčany na Majstrovské stretnutia 29. kola MO dospelých, dorastu, 25. kola II. triedy dospelých, dorastu, 21. kola III. triedy dospelých, 26. kola MO žiakov a 17. kola prípravky v jarnej časti súťažného ročníka 2005/2006 v dňoch 3. a 4. 6. 2006.l
DOSPELÍ – 4. 6. o 17.00 h
MO: Rajčany – Hrušovany (P. Rybanský, Vaňo, Petruš – Mandúch), Kuzmice – TO B/N. Streda (Števčík, Barát, Fulka – M. Grác), Jacovce – Urmince (Hazucha, M. Candrák, Kakula – J. Candrák), H. Obdokovce – Čermany (Jakubík, J. Zachar ml., J. Dubný - Síleš), N. Blatnica – Ludanice (R. Klačanský, Lištiak, Wenderla – J. Zachar st.), Chrabrany – Prašice (Čižmár, Rybanský st., Babkovič – M. Mokoš), Preseľany – Prašice so 17.00 (J. Dubný, Hazucha, Belianský - Hrončok).
II. TRIEDA: Behynce – V. Bedzany (Tomka, B. Zachara - Jančovič), N. B. B/Vozokany – Krtovce so 17.00 (Vaňo, Barát, J. Grác – J. Candrák), Krnča – Práznovce (Belianský, Kluka, Augustínek - Hrončok), Kovarce – V. Dvorany (Šlosár, Vojtela, J. Klačanský - Kmotorka), Oponice – V. Ripňany (R. Janík, Smatana, Toman), Tesáre – Konirovce (Petruš, P. Grác), Závada – Kamanová (Sedlár, Macko, Patrovič).
III. TRIEDA: H. Štitáre – Bojná OMD (Žember, Lang), Blesovce – Hajná N. Ves (Ladický, Vendég), Orešany – Malé Ripňany (Šimon, Krošlák), Čeladince – Lipovník (Slížka, Halíček), H. Chlebany – Norovce (J. Grác, Takáč).
DORAST – 4. 6. o 14.50 h
MO: Rajčany – Hrušovany (Vaňo, Petruš), Tovarníky – TO B/N. Streda ne 14.30 (Barát, Fulka), Jacovce – Urmince (M. Candrák, Kakula), H. Obdokovce – Čermany (J. Zachar ml., J. Dubný), N. Blatnica – Ludanice (Žitňanský, Gregorík), Nemčice – Kovarce (Lištiak, Wenderla), Chrabrany – Krušovce so 14.50 (Halíček, Wenderla), Mýtna N. Ves – Prašice ne 10.30 (Augustinek, Kluka).
II. TRIEDA: Behynce – H. Chlebany so 17.00 (P. Grác, Patrovič), H. Štitáre – Krtovce so 17.00 (Takáč, R. Klačanský), Oponice – V. Ripňany (Smatana, Toman), Závada – Kamanová (Macko, Patrovič).
ŽIACI – 3. 6. o 17.00 h
SKUPINA A: H. Chlebany – TO B/N. Streda (B. Zachara), Krnča – Solčany so 10.30 (Šlosár), Práznovce – Mýtna N. Ves so 10.30 (Žember), Hrušovany – Oponice (Augustinek), Krušovce – V. Bedzany (Gregorík), Koniarovce – Ludanice (M. Candrák), Kovarce – Rajčany (Krošlák).
SKUPINA B: Tovarníky – Bojná OMD so 10.30 (Halíček), V. Ripňany – V. Dvorany (P. Rybanský), Čermany – Velušovce (Kluka), H. Obdokovce – Nemčice (Sedlár), Urmince – N. Blatnica (Lang), Sl. Bojná – Jacovce (Petruš), Prašice – Radošina (Macko).
PRÍPRAVKA – 3. 6. o 10.30 h
MO: Solčany – Tesáre ne 10.30 (J. Klačanský), Krušovce – Jacovce (Gregorík), Kuzmice – Radošina (Patrovič), Preseľany – Sl. Bojná (M. Candrák).
Pre porušenie SP rozhodcov udeľuje napomenutie rozhodcom ObFZ: Pavol Rybanský, Ján Klačanský.
Predvoláva na deň 24. 5. 2006 (streda) o 15.30 h rozhodcov ObFZ: Pavol Smatana, Rudolf Janík, Jozef Toman. Účasť menovaných je nutná, pod následkom zastavenia činnosti nepodmienečne!
Proti uvedeným rozhodnutiam je možnosť podať odvolanie do 15 dní od uverejnenia na Výkonný výbor ObFZ.
Autor: mv