Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky
FUTBAL - MOBL. PRIEVIDZA

Krásno aj Hradište inkasovali šestku, Pečeňany vyhrali

24. kolo
V. Bielice - M. Bielice 1:0 (0:0), 90. P. Beňuška. Domáci boli po celý zápas jasne lepším mužstvom, no strelecky sa im nedarilo presadiť celé minúty. Svoju prevahu sa im však podarilo predsa len využiť, keď v poslednej minúte zápasu dorazil loptu do bránky P. Beňuška a tak rozhodol, že tri body zostanú napokon doma.
Kolačno – Pečeňany 0:3 (0:2) Moravčík, Mikloš, Luprich. Hostia prekvapili domácich kombinačnou hrou a po dvoch rýchlych protiútokoch išli do dvojgólového vedenia. Druhý polčas domáci začali skvelou šancou, ale hostia z následného protiútoku zvyšovali na 0:3. V závere zápasu malo Kolačno ešte šance, ale výsledok sa už nezmenil.
Kamenec – Biskupice 5:1 (2:1), T. Nechala 3 (l z 11-ky), Krajčík 2 – Ševčík. Rozbehnutý Tatran nezastavil ani ďalší súper a výrazné víťazstvo domácich je plne zaslúžené. Hostia vzdorovali len v prvom polčase a po vedúcom góle do šatne skóre len narastalo. Hostia od 70. min. dohrávali zápas bez vylúčeného Reška po druhej ŽK.
Nitr. Rudno – Krásno 6:0 (4:0), Zajak 3, Dušička 2, Kluvanec. Zápas v réžii domáceho mužstva, ktoré si schuti zahralo a zastrieľalo. Je to vidieť aj na výsledku zápasu. Súper nekládol žiaden odpor a za celý zápas si nevypracoval žiadnu gólovú šancu.
Bojnice – Div. N. Ves 0:2 (0:1), R. Siekel, Obert. Hostia sa predstavili ako kompaktný tím, ktorý vedel, čo chce hrať. Od začiatku zápasu až do konca boli lepším mužstvom, režírovali hru a ani sa až tak veľa nenadreli na plážový futbal Bojničanov... Ešte že Hoták, pilier domácej obrany, zachraňoval, čo sa dalo. Hostia sa v 17. min ujali vedenia R. Siekelom, keď zblízka prekonal neistého Gendiara. A ani nie dve minúty potom domácim pomohla ľavá žrď po strele M. Štrbáka. Aj v druhom dejstve sa Bojničania futbalovo trápili, čo súperovi stačilo, aby naďalej kontroloval vývoj zápasu a v 72. min po peknej akcii a chybe Gendiara Obert zvýšil a už na konečných 2:0 pre hostí. Zo strany domácich za zmienku stoja len dve štipľavé ďalekonosné Hotákove strely v 76. a 87. min, ktoré však brankára Znamenáka neprekvapili.
Lehota – Rybany 1:0 (1:0), Dobrotka. Vďaka dobrým zákrokom brankára Rybian Petráka hostia neodišli z podhradského ihriska s väčšou nádielkou. Aj hostia predviedli dobrú hru po 16-tku a čo prešlo, bezpečne likvidoval brankár domácich Bartoš.
Handlová – Hradište 6:0 (4:0), Bilčík 2, Rendek, Pavlík, Macek. Výborným výkonom sa prezentovali handlovskí futbalisti, keď za 16 minút dali 4 góly a rozvrátili obranu súpera. Už v 2. min otvoril skóre Bilčík a o 3 min krížnou ranou do vinkla dal druhý gól. V 12. min Rendek obišiel aj brankára a bolo 3:0. Štvrtý úspech padol v 16. min z kopačky Pavlíka a o víťazovi nebolo pochýb. V druhom polčase v 60. min bol vylúčený Stručka a Handlovčania Macekovou strelou pod brvno a Černákom z priameho kopu zavŕšili poltuctový účet. Okrem toho Macek a Pavlík trafili bočnú žrď a Bača delovkou z 20 m do brvna. Hostia mohli odísť aj s dvojcifernou prehrou. Tej zabránil ich brankár Beník. Dolnovesteničania nedokázali vzdorovať veľmi dobrej hre baníkov a zaslúžene vysoko prehrali.

2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 603

Prekonal rakovinu, trénuje mládež. Ktoré dve chyby si Miro Ďurák najviac vyčíta?

Miroslav Ďurák bol prvým hráčom, ktorého draftovali do NHL priamo z Topoľčian.

Miroslav Ďurák s manželkou Danielkou a dcérkou Tamarkou.

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

Po sídlisku niekto rozhadzuje jedlo

Labradorka Dafy dva dni zvracala a hnačkovala.

Pali so svojou labradorkou Dafy.

Koho sme vybrali do najlepšej jedenástky?

MY Topoľčianske noviny zvolili najlepšiu jedenástku VI. ligy ObFZ Topoľčany za jesennú časť súťažného ročníka 2020/2021.