Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky
FUTBAL – V. LIGA ZÁPAD

Len Mýtna N. Ves doma vyhrala

29. kolo
Radošina - Gbely 2:2 (2:1) 3. Juraj Piršel, 10. Kudláč, 45. Turčan (11 m), 50. Májek.
Domáci začali zostra a už v 3. minúte viedli 1:0. Hostia hru pritvrdili a vzápätí vyrovnali. V 45. minúte hosťujúci gólman Janík zrazil Juraja Piršela a Turčan pokutový kop premenil. V 2. polčase sa hra prelievala z jednej strany na druhú. V 50. minúte Májek prekvapil domáceho brankára a vyrovnal opäť stav stretnutia. Od tejto minúty až do konca neboli už v podstate žiadne gólové príležitosti. R Szabó, 180 div.
RADOŠINA: Hubáček – M. Piršel, Táborský, Ďaďan, Hanzlík, Chudý (76. Bačkády), Turčan, Beňovič, Jo. Piršel, Bartošek, Ju. Piršel.
Mýtna N. Ves - Mor. Sv. Ján 6:1 (1:1) 14. Vavrovič, 54. Koprda, 62. Goga, 63., 72. Pálenčík, 88. Candrák – 44. Stupavský
V záverečnom zápase na domácej pôde sa domáci predstavili v plnej paráde. Aj keď ešte v prvom polčase bol stav nerozhodný, v druhom už hostia nemali žiadnu šancu. Mýtna tak zaslúžene berie tri body a postupuje do vyššej súťaže. R Pastoreková, 300 div.
MÝTNA N. VES: Bohunský – Varga, Chrenko (Kluka), Ševčík, Ondruš, Goga, Hula, Šiška, Candrák, Vavrovič (Pálenčík), Koprda
Solčany - Dvorníky 1:1 (1:0), 11. Patrovič – 47. R. Ondruš (vlastný). Solčany v poslednom domácom zápase nevyhrali, hoci prvý polčas viedli zásluhou gólu Patroviča. Na začiatku druhého polčasu si domáci vsietili vlastný gól R. Ondrušom. Od tejto chvíli domáci znervózneli. Solčany síce v zápase tlačili, nastrelili dve brná a tri tyčky, no brankára hostí sa im prekonať už nepodarilo, a tak sa zápas skončil deľbou bodou. R Neméth, 250 divákov.
SOLČANY: Halo – Hula, Ladický, Dálik, Lukačovič (55. Paliatka), Ondruš, Illáš, Patrovič, Soboňa, L. Klačanský, Mančík (60. Motyčák).
Holíč – Ružindol 0:0, Smolenice – Trebatice 2:3 (0:0), Petrova Ves – Šaštín 1:0 (1:0), 9. Morvay. Krakovany – Čáčov 2:2 (1:1), 22. T. Šurín (11m), 61. Žák – 26. Kukliš, 72. Sekáč. Piešťany – Lokomotíva Trnava 4:2 (0:1), Gajarský 2, Vavrík, Blahunka – Hanakovič, Laurinec (11m).
1. Mýtna N. Ves 29 20 4 5 80:29 64 (+19)
9. Petrova Ves 29 11 5 13 27:35 38 (-7)
10. Lok. Trnava 29 10 5 14 44:50 35 (-7)
11. Smolenice 29 11 2 16 37:58 35 (-10)
12. Šaštín-Stráže 29 9 6 14 46:55 33 (-9)
13. Dvorníky 29 8 9 12 38:50 33 (-9)
14. Holíč 29 8 8 13 26:37 32 (-13)
15. Mor. Sv. Ján 29 9 3 17 39:69 30 (-12)

10. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 161

Hore zľava predseda oddielu Jozef Sitkey, Ján Niko, Ján Hubinský, Vladimír Dvonč, Ľudovít Bobula, dole zľava Jozef Bilík, Peter Greguš.

Tento rok uplynie štyridsať rokov od zisku prvej a to striebornej medaily z majstrovstiev Československa v silovom trojboji a vôbec prvej medaily z majstrovstiev ČSSR pre topoľčiansku kulturistiku v kategórii mužov.

13 h
Viceprimátor Topoľčian Juraj Želiska.

Mobilný rozhlas v Topoľčanoch bol vôbec prvým na Slovensku.

14 h
Hala dostáva nový vzhľad.

Práce na najmodernejšom športovom stánku v Topoľčanoch finišujú.

18 h

Mesto Topoľčany už dnes spúšťa možnosť online rezervácie na odberových miestach. Druhé kolo testovania prebehne od 30. januára do 2. februára.