2. kolo
Topoľčany – Štúrovo
3:0 (1:0)
Góly: 31. Dojčan, 48. Candrák, 62. Vondra.
Topoľčany svojho súpera prevýšili vo všetkých ukazovateľoch. Už od úvodných minút za stáleho dažďa zatlačili Štúrovo na vlastnú polovicu. Už v 10. min. zazvonila tyč na Némethovej bránke. Do prvej polhodiny mohli domáci vyhrávať už rozdielom triedy, keď “tutovky” zahodil Vondra a aj Železník. Až v 31. min. sa utešenou strelou zo štandardnej situácie prezentoval Dojčan – 1:0. V závere prvého dejstva hostí opäť zachránila tyč. Začiatok druhého polčasu vyšiel Candrákovi, ktorý z úniku zvýšil na 2:0. Tretí gól Topoľčian pridal Vondra, keď mu presne naservíroval Candrák. Domáci i naďalej bombardovali bránku hostí, no Németh už nepustil za svoj chrbát nič. Hostia prvú strelu do priestoru bránky vyslali až v 78. min. Vargom. Topoľčany zaslúžene doma vyhrali. Rozhodoval Kováč, 220 divákov. ŽK: Ivanič.
MFK TOPVAR: Košovan – Matušík, Bačík, Teplanský, Dojčan – Sokol (72. Grznár), Železník (79. Mucha), Jakubovič, Mrázik – Candrák, Vondra (84. Biely). Tréner: P. Jančovič.
JAROSLAV ŠUPA
Partizánske –
J. Bohunice 1:1 (0:1)
Góly: 65. Bezák – 20. Karol.
Úvod zápasu lepšie zvládli taktickejšie lepší hostia a podnikali rýchle brejky do domácej obrany. Domáci mali územnú prevahu, ale ich útokom chýbala hlavne presnosť. V 20. min. vyšla hosťom taktická hra, keď sa Karol dostal za obranu hostí a preloboval brankára Holičku – 0:1. Domáci pokračovali v územnej prevahe, obrana hostí však všetko zachytávala. Do druhého polčasu domáci vybehli zvrátiť stav stretnutia. Vytvorili si drvivú prevahu, z ktorej padol aj vyrovnávajúci gól na 1:1, keď center domácich hlavou poslal do siete Bezák. O osem minút nastrelil Křapka brvno a po odraze lopta skákala na bránkovej čiare. Hoci domáci chceli zaknihovať prvé víťazstvo, zápas sa však napokon skončil zaslúženou deľbou bodov. Rozhodoval Kasznar, 300 dovákov. ŽK: Bachňák, Paštiak, Greguška.
PARTIZÁNSKE: Holička – Macega, Bezák, Vavro (46. Toman), Stuparič, Křapka, Kundala, Šimončič, Kostka, Mikula, Trubianský (78. Hula). Tréner: J. Čikas.
ŠTEFAN SLIVKA
Bánovce – Moravany
2:1 (1:0)
Góly: 41. a 47. Malina – 59. Lančarič.
Domáci s čiastočne omladeným tímom dosiahli dôležité víťazstvo. Hostia pôsobili futbalovejším dojmom. Už v 1. min. dobrú prízemnú strelu Koliesku vytlačil Veselý na roh. Hostia mali niekoľko nebezpečných útokov, ktoré však nevyužili. V závere polčasu Spartakovcom vyšla pekná kombinácia a Malina dostal domácich do vedenia – 1:0. Odhodlanie, s ktorým do druhého polčasu nastupovali hostia, im zmrazil už v 47. min. opäť s chuťou hrajúci Malina a technickým oblúčikom prehodil vybiehajúceho gólmana hostí – 2:0. Domáci sa následne stiahli pred šestnástku. Hostia to využili v 59. min. na strelenie kontaktného gólu Lančaričom. Napriek ich snahe domáci už cenné víťazstvo udržali. Rozhodoval Formel, 270 divákov. ŽK: Filin, Kolieska, Malina – Talajka, Piovarči.
SPARTAK: P. Igaz - M. Igaz, Zita, Raffay (78. Jánošík), Filin, Kolieska, Varga (61. Guniš), Slovák, Valach, Šebo, Malina (86. Buchel). Tréner: M. Michalička.
PETER BULÍK
Nové Zámky – Dubnica B 3:1 (1:1), 4. Sercel (11 m), 49. Dang Van, 55. Zsák – 36. Jakuš.
Šamorín – V. Ludince 2:2 (1:1), 40. Murár, 84. Molnár - 31. a 55. Šátek.
Gabčíkovo – Domaniža 1:0 (0:0), 51. T. Nagy (11 m).
FC Neded – Galanta 1:0 (0:0), 83. S. Konc.
Led. Rovne – Myjava 2:0 (1:0), 42. Kadlec, 60. Grendel.
1. Topoľčany 2 2 0 0 6:1 6
2. V. Ludince 2 1 1 0 5:3 4
3. J. Bohunice 2 1 1 0 3:1 4
4. Led. Rovne 2 1 1 0 3:1 4