Streda, 1. február, 2023 | Meniny má Tatiana

V Prašiciach sa stretntutie nedohralo kvôli inzultácií

5. kolo
Gbely – Radošina 4:1 (3:1), 29. a 40. Križan, 38. Péči (11m), 48. Mihál – 2. Juraj Piršel.
Piešťany – Prašice 7:0 (2:0), Kukuč 2, Bradáč 2, Gajarský, Greguš, Blahunka.
Lok. Trnava – Jalšové 3:1 (2:1), 9., 43. a 47. Laurinec – 32. Wesolovski.
Kúty – Čáčov 1:1 (0:0), 66. Mihal – 75. Búzek.
Chtelnica – Moravský Sv. Ján 0:2 (0:1), 45. Stupavský, 80. Bolf.
Dvorníky – Trebatice 2:2 (1:1), Farkaš, Brestovanský – Jakubička, Seitler.
Krakovany – Holíč 2:1 (1:1), Balcír, Urban – Bradáč.
Petrova Ves – Smolenice 2:0 (2:0), 10. Matula st., 41. P. Pochylý st.
6. kolo
Radošina – Smolenice
4:1 (1:0)
Góly: 34. Chudý, 71. Ju. Piršel, 85. Hanzlík, 88. Jo. Piršel – 85. Hlavatý. Stretnutie dvoch rozdielnych polčasov, v ktorom sa nemohlo dostať do tempa ani jedno z dvoch mužstiev. Prvá vážna strela bola v 34. minúte od Chudého, ktorý otvoril stav stretnutia. V druhom polčas bola hra už oveľa lepšia, najmä zo strany domácich. Hostia pritvrdili hru, na čo domáci odpovedali tým najlepším spôsobom, a to gólom Juraja Piršela v 71. minúte. Hostia sa však nevzdávali a pohrozili v 79. minúte Hlavatým, ktorý v 85. minúte aj skóroval. Z domácich ešte pridali góly Hanzlík a Jo. Piršel, a tak Radošina zvíťazila doma rozdielom triedy. Rozhodoval: Šebo, počet divákov: 200
RADOŠINA: Klačanský – M. Piršel, Bartošek, Varga, T. Turčan, Bališ (46. M. Turčan), Beňovič, Bakoš, Jo. Piršel, Chudý (62. Hanzlík), Ju. Piršel

SkryťVypnúť reklamu

Prašice - Chtelnica 3:0
nedohrané
(v 56. minúte hosťujúci hráč inzultoval hlavného rozhodcu)
Góly: 5. M. Janega, 13. J. Grznár, 38. M. Streďanský.
Prvý polčas už od úvodu patril jasne domácim hráčom. Prašice sa ujali vedenia už v 5. min., keď sa presadil M. Janega. Už o pár minút zvýšil náskok J. Grznár a upokojil tak domácich hráčov. Po tomto góle nasledoval festival nepremenených šancí v podaní domácich. Tretí gól Prašice pridali až v 38. minúte M. Streďanským. Začiatok druhého polčasu opäť vyznel lepšie pre domáci celok. V 56. min. hlavný rozhodca po druhej žltej karte poslal predčasne pod sprchy hosťujúceho B: Gregoroviča, ktorý ho však následne inzultoval. Prašice počas 56 minút mali jasnú prevahu a cez hosťujúcu obranu prechádzali poľahky. Rozhodoval: Puna, Počet divákov: 100.
PRAŠICE: Slama – Paluš, Grznár, Delič, Martinček, Režo, M. Janega, V. Halo, Šmatlák, M. Streďanský, M. Kišac.

Ostatné výsledky 6. kola:
Čáčov – Piešťany 2:2 (0:0), 76. Salay, 82. Prokop – 66. Kukuč, 90. Žamba.
Moravský Sv. Ján – Petrova Ves 0:2 (0:2), 36. M. Matula st., 37. Huťťa.
Holíč – Kúty 1:3 (0:0), 73. Mráz – 48. a 82. Vala, 55. Hyránek.
Jalšové – Krakovany 2:1 (2:1), 17. a 27. Varga - 44. Balcír.
Trebatice – Lokomotíva Trnava 1:0 (0:0), 72. Jakubička.
Gbely – Dvorníky 2:2 (1:0), 44. Ambra, 80. Péči – 55. Brestovanský, 90+ Harnúšek.
1. Piešťany 6 5 1 0 25:4 16
2. Krakovany 6 5 0 1 16:7 15
3. Gbely 6 3 2 1 18:12 11
4. Lok. Trnava 6 3 2 1 11:6 11
5. Petr. Ves 6 3 2 1 11:6 11
6. Trebatice 6 3 2 1 9:6 11
7. Jalšové 6 3 1 2 17:11 10
8. Kúty 6 2 3 1 11:9 9