Mičina sa postaral o najrýchlejší gól nového ročníka

6. kolo
Preseľany – H. Obdokovce 2:1 (0:0), 46. R. Šiška, 63. M. Bilík – 78. M. Švajlen (11 m). Vo vyrovnanom sobotnom zápase videli diváci góly až v druhom polčase. Domáci sa dostali do vedenia hneď v úvode druhého dejstva, keď skóre stretnutia otvoril R. Šiška. V 63. min. zvyšoval vedenie na 2:0 M. Bilík a zdalo sa, že o víťazovi je rozhodnuté. V 78. min. hostia premenili nariadený pokutový kop M. Švajlenom a vrátili sa do zápasu. Vyrovnať sa im už však nepodarilo. V poslednej minúte zápasu kopali pokutový kop aj domáci, O. Kolesár však svoju príležitosť nevyužil, a tak sa zápas skončil 2:1.
Nemčice – Krnča 0:1 (0:0), 89. Minárik. Nemčickí hráči vstúpili do zápasu vlažným tempom, keď si do polčasu vytvorili tri gólové šance. V druhom dejstve svoj herný prejav zlepšili, zatlačili súpera a hralo sa prakticky iba na bránu hostí. Toto ťaženie však nedokázali pretaviť do víťazného gólu. Naopak, boli to hostia, ktorí udreli v samom závere stretnutia, keď vyťažili z minima maximum. V 89. minúte si pripísal presný zásah Minárik.
Nitr. Blatnica – TO B/Nitr. Streda 8:1 (4:1), 7. V. Stanček, 22. a 64. J. Adamovič, 37. a 79. J. Stanček, 38. M. Adamovič. 62. J. Selecký, 66. Lacuška – 17. Sák. Od úvodu vyznelo stretnutie jednoznačne pre domáci celok. Už v 7. minúte otváral skóre V. Stanček. Hostia ešte dokázali so súperom držať krok do 17. minúty, kedy vyrovnával Sák. Hráči N. Blatnice však do polčasu mierili presne ešte trikrát a tým si zabezpečili pohodlné vedenie. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, hostia postupne herne odpadli a zápas sa premenil na exhibíciu. Presne mierili ešte J. Adamovič, J. Stanček, Selecký a Lacuška a upravili tak konečné skóre na 8:1.
Urmince – Hrušovany 2:1 (0:0), 59. Lukačovič, 62. Balážik – 75. Martonka. V Urminciach sa hralo dobré futbalové stretnutie. Domáce mužstvo začalo nátlakom, konečnou však pre nich bola iba šestnástka súpera. Hostí podržal aj brankár Daňovič. V druhom dejstve Urmince kládli lepší dôraz na zakončovanie, po faule na Cifru v 59. minúte premenil pokutový kop Lukačovič. O druhý presný zásah domácich sa postaral v 62. minúte najnebezpečnejší útočník zápasu Balážik. Hostia napriek nepriaznivému skóre zbrane nezložili, podnikali rýchle protiútoky a v 75. minúte sa im podarilo vsietiť kontaktný gól, keď Martonka peknou strelou asi z 30-tich metrov prekonal domáceho gólmana Hubu. Zápas sa ku koncu priostril, Urmince však prvé víťazstvo v tejto sezóne nakoniec vybojovali.
Krušovce – V. Dvorany 4:0 (3:0), 10. a 38. Lištiak, 19. Šmitala, 71. P. Lovas. Priebeh prvého polčasu vypovedal o kvalitnej hre domáceho mužstva, ktorej sa hostia mohli iba prizerať. Gólmi Lištiaka v 10. minúte, Šmitalu v 19. minúte a opäť Lištiaka v 38. minúte domáci prekvapili nielen hosťujúcich hráčov, ale i domácich divákov. V druhom polčase Krušovce potvrdili svoju dominanciu na ihrisku. V. Dvorany z hry veľa nemali a nepodarilo sa im vsietiť ani čestný gól. Na druhej strane gólové ťaženie domácich slávilo ešte jeden úspech, v 71. minúte presne mieril P. Lovas. Krušovce zaslúžene vyhrali a odpútavajú sa tak od dna tabuľky.
Chrabrany – Čermany 1:2 (1:0), 36. Lang – 59. Zubčák, 82. Maček. Domáci miernu prevahu v prvom polčase korunovali gólom v 36. minúte, keď sa peknou hlavičkou prezentoval Lang. V druhom polčase Čermany zlepšili hru, zatlačili domácich hráčov, na ihrisku predvádzali lepší pohyb, čo zavŕšili v 59. minúte gólom Zubčáka. Misky váh na stranu hostí naklonil v 82. minúte peknou strelou spoza šestnástky Maček.
Kuzmice – Bojná 0:1 (0:1), 22. L. Lukačovič. Hostia prvýkrát pohrozili v 6. minúte, keď po nedorozumení v domácej obrane musel dvakrát vyrážať domáci brankár. Kuzmice sa k slovu dostali v 13. minúte, keď T. Grznár z otočky mieril iba do žrde. V 22. minúte sa domácou obranou prekľučkoval L. Lukačovič a otváral skóre – 0:1. V druhom dejstve Kuzmice hru oživili, prebrali iniciatívu, v 63. minúte po peknom centri do šestnástky domáci hráč mieril ponad bránu. Veľkú šancu vyrovnať mali domáci hráči v 86. minúte, keď po faule v pokutovom území T. Grznár zo značky pokutového kopu mieril iba do tyče.
Jacovce – Ludanice 1:0 (1:0), 1. Mičina. Najrýchlejší gól v súťaži sa podarilo vsietiť domácemu Mičinovi už v 1. minúte zápasu. Čo sa však týka presných zásahov, to bolo z oboch strán všetko. Napriek tomu diváci videli obojstranne bojovný futbal, ktorý by bol hodný aj vyššej súťaže.
16. Chrabrany 5 0 0 5 5:22 0
ZOSTAVA KOLA: Adamkovič (Jacovce) – Their (Preseľany), Guliš (Krnča), Martonka (Hrušovany), P. Čuhák (Krušovce) – Hollan (N. Blatnica), J. Rybanský (Bojná), Prostredný (Čermany), J. Stanček (N. Blatnica) – Balážik (Urmince), Mičina (Jacovce).