Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
FUTBAL – MOBL. PRIEVIDZA

Veľké Bielice sa priblížili k lídrovi

Biskupce – Handlová 2:1 (0:0), R. Bulák 2 – Rendek. V Biskupiciach sa hral už od začiatku vyrovnaný zápas, pri ktorom prehralo lepšie mužstvo. Diváci v prvom polčase gól nevideli, góly začali padať až v druhom polčase. Do vedenia sa dostali hostia zásluhou Rendeka. Domácim sa podarilo R. Bulákom vyrovnať. Keď sa zdalo, že zápas skončí zaslúženou remízou, tak v poslednej minúte sa po druhýkrát presadil R. Bulák a stanovil tak výhru domáceho celku na 2:1.
M. Bielice – Prievidza C/Bojnice 1:2 (1:0), Baštrnák (za domácich). Domáci vstúpili do zápasu lepšie. Podarilo sa im dostať do vedenia už v prvom polčase. Po zmene strán sa však akoby uspokojili s výsledkom, čo hostia využili a dvoma presnými zásahmi zmenili stav stretnutia vo svoj prospech.
Pečeňany – Diviacka N. Ves 1:0 (0:0), Buchel. Hostia pôsobili futbalovejšie po celý zápas. V prvom polčase mali dve vyložené šance, ale skvelo chytajúci domáci brankár ich vychytal. V druhej polovici zápasu sa hra vyrovnala. Domácim sa podarilo dostať do skvelej šance, ktorú pohotový Buchel aj využil. Hostia už nedokázali zvrátiť nepriaznivý stav, a tak aj s istou dávkou smoly odchádzajú domov naprázdno.
D.Vestenice B/ Hradište – V. Bielice 0:3 (0:1). Domáce mužstvo už od úvodu nezačalo napĺňať predstavy domáceho publika, keď už v prvom polčase prehrávalo. Po zmene strán hostia len pokračovali v nasadenom tempe a pridali ešte dva góly.
Pravenec – Rybany 4:0 (1:0), Gandel, Lutka, Černák, Čiscoň.. Vo vyrovnanom prvom polčase si obe mužstvá vypracovali po dve šance, ktoré však nepremenili. Domáci sa ujali vedenia po nešťastnej ruke v 16-ke a po pokutovom kope. Strelcom bol Braňo Gandel. V druhom polčase domáci hneď v úvode zvýšili náskok na 2:0, keď po krásnom pase Rybára ešte krajšie trafil Lutka krížnou strelou od tyče. Potom hostia prevzali iniciatívu, no šance si nevytvorili. Naopak, z protiútokov domáci v rozpätí štyroch minút zvyšovali na 3:0 a 4:0. Potom hra upadla do priemeru a len sa dohrávalo.
Nitr. Rudno - Kolačno 3:0 (3:0), B. Zajak, E. Kluvanec , Oravec. V prvom polčase domáci hráči predviedli hru na dosť dobrej úrovni, na ktorú sú fanúšikovia zvyknutí, a dali aj góly, ktoré ukázali, kto je pánom na ihrisku. V druhom polčase sa domáci hráči prispôsobili hre Kolačna, ktoré svojou hrou sklamalo. Viac debatovali s rozhodcom, hra úplne upadla do podpriemeru, a tak sa tento zápas skončil polčasovým výsledkom. Fanúšikovia odchádzali zo stretnutia so zmiešanými pocitmi.
Lehota p/Vtáč. – V. Klíž 3:0 (2:0), Vojta 2, Štefanička. Jednoznačná záležitosť domáceho mužstva, ktoré zahodilo ešte ďalšie šance. Hostia boli odovzdaným súperom.

8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Zelená Bratislava
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 192

Koho sme vybrali do najlepšej jedenástky?

MY Topoľčianske noviny zvolili najlepšiu jedenástku VI. ligy ObFZ Topoľčany za jesennú časť súťažného ročníka 2020/2021.

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Hádzanári do Košíc nejdú, nestihli ich pretestovať

Topoľčianski hádzanári po karanténe do extraligového kolotoča opäť nenaskočia. Sobotný zápas v Košiciach proti miestnemu tímu Crows je odložený.