Len Partizánske z našich vyhralo

9. kolo
Gabčíkovo – Topoľčany
0:0
Šláger kola nesplnil očakávania domáceho tábora. V prvom dejstve sa hralo prevažne pred bránkou Topoľčian. Z celopolčasovej prevahy však Gabčíkovčania vyťažili len dva pekné centre do hosťujúcej šestnástky, ktoré však Žochárom riadne zavarili. Po prestávke sa hralo viac medzi šestnástkami. Hostia skúšali svoje šťastie nepresnými, občas až propagačnými strelami zo stredných či väčších vzdialeností. Domáci sa dožadovali v 53. min. penalty, no namiesto nej prišli o necelé dve minúty o A. Méryho, ktorého rozhodca nepochopiteľne vylúčil. Zápas sa potom už len dohrával a pekná návšteva bola nakoniec zo zápasu sklamaná. Rozhodoval Marinčák, ŽK: K. Csicsay, ČK: 55. A. Méry, 500 divákov.
MFK TOPVAR: Košovan – Čuhák, Mucha, Matušík, Teplanský – Bačík, Moravčík, Grznár, Krajčík – Sák (76. Biely), Goga (88. Mrázik). Tréner P. Jančovič.
(pp)
Partizánske - Šamorín
5:1 (4:1)
Góly: 4. a 25. Stuparič, 31. a 51. Masár, 36. Křapka – 29. Z. Fekete.
Domáci začali náporom a už v 2. min. Briatka hlavičkoval vedľa. Po priamočiarej akcii Mikulu dorážal do siete Stuparič a ten istý hráč v 25. min. zvyšoval už na 2:0. Vzápätí nebezpečnou strelou ohrozil domácu bránu Pinte. Hostia po osi Molnár – Pinte - Fekete znížili. Tempo však kontrovalo zásahom Masára a už o päť minút kapitán Křapka z 20 metrov zvyšoval na 4:1. V druhom polčase Partizánske udrelo už v 51. min., keď po nápore vsietil piaty gól prekrásnou hlavičkou Masár. Po prestriedaní domácich hráčov sa hra vyrovnala a hrozili aj hostia. Šamorín útočil najmä Pintem, ale skóre už nezmenil. Partizánske zaslúžene v zápase vyhralo. R Formel, ŽK: Křapka – Vodička, Végh, 200 divákov.
TEMPO: Holička – Briatka, Stručka, Bezák, Stuparič (85. Vavro), Křapka, Kundala, Šimončič, Kostka (85. Macega), M. Mikula (75. Toman), Masár. Tréner J. Čikas.
Samuel ŠIPICKÝ
Veľké Ludince - Bánovce
n/B. 4:3 (2:2)
Góly: 13. Polák, 37. a 49. Soboňa, 76. Dulai - 12. a 15. Filín, 90. Jamrich
V zápase plnom gólov poslal hostí do vedenia kapitán Filín. Hneď o minútu bolo zrovnané, keď Polák hlavičkou prekonal Igaza. Nasledovala nevyužitá šanca Dulaia na päťke a na druhej strane roh, po ktorom hlavičkoval Filín na 1:2. Po polhodine domáci Soboňa zrovnal skóre po strele Dulaia a do konca prvého polčasu sa skóre už nezmenilo. Začiatok druhej časti patril pre zmenu domácim a Soboňa strelil tretí gól po biliardovej akcii. V 74. min. mohlo byť rozhodnuté, ale domáci Kasana nepremenil penaltu, následne z protiútoku takmer vyrovnal Slovák. O chvíľku však Dulai definitívne rozhodol, že všetky tri body zostanú domácemu mužstvu, aj keď Jamrich v závere strelil tretí gól hostí.
Rozhodoval V. Kukan, ŽK: Černý, Mužík - Varga, ČK: 45. Varga (B.), 300 divákov.
SPARTAK: P. Igaz - M. Igaz, Zita, Škultéty, Filín, Kolieska, Mezovský, Slovák, Valach (69. Morávek), Varga, Malina (64. Jamrich). Tréner: M. Michalička. MARTIN GONDA
Ost. výsledky:
J. Bohunice – Dubnica B 1:1 (0:0), 58. Paštiak – 66. Švikruha.
Domaniža – Myjava 5:0 (1:0), 15. Slamka, 48. a 60. Lagín, 81. Čelko, 88. Svoboda.
Galanta - Štúrovo 1:1 (1:0), 29. Špánik – 55. Bábsky (11 m).
Neded - Nové Zámky 2:1 (0:1), 56. Konc, 78. Tomaček – 42. Horáček.
Stretnutie Moravany - Led. Rovne odložili na stredu 4. 10.
16. Šamorín 9 1 4 4 9:16 7
Ďalší program: 10. kolo - 30. 9. (sobota) o 14.30 h: Bánovce – Šamorín, N. Zámky - Partizánske, Topoľčany – Neded; 1. 10. (nedeľa) o 10.30 h: Dubnica B – Galanta, o 14.30 h: Led. Rovne – Gabčíkovo, Myjava – Moravany, Štúrovo – Domaniža, J. Bohunice - V. Ludince.

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?