11. kolo
Mýtna N. Ves - N.
Dubnica 3:0 (1:0)
Góly: 11. Cabaj, 65. a 67. Frťala.
Hostia prišli do Mýtnej N. Vsi prevažne brániť. Domáci sa ujali vedenia hlavičkou Cabaja po rohovom kope. Od tej doby sa hra prelievala z jednej strany na druhú, bez gólového zakončenia. V druhom polčase mali domáci zápas vo vlastných rukách a z množstva vypracovaných šancí premenili len dve zásluhou Frťalu. Mýtna Nová Ves vyhrala rozdielom triedy zaslúžene. Rozhodoval: Štrpková, počet divákov: 200.
MÝTNA N. VES: Bohunský – Vermeš, Rusňák, Ševčík, Ondruš, D. Goga, Cabaj, Olvecký, Rimanovský, Frťala, Koprda, striedali Palenčík, Šiška, F. Goga.
Chynorany - Tr.
Stankovce 2:3 (1:1)
Góly: 18. Kováč, 64. Gašparík – 23., 46., 85. Križko.
Po vysokej prehre z minulého týždňa si chceli domáci napraviť reputáciu. V úvode zápasu nemali brankári vôbec žiadnu robotu. Až v 18. minúte sa dostal ku lopte Kováč a hneď aj skóroval. Už v 23. minúte však nekrytý Križko hlavou vyrovnával. Hneď na začiatku druhej polovice hostia zvyšovali po chybe domácej obrany gólom Križka. V 64. minúte aj so šťastím vyrovnával Gašparík. Domáci začali po tomto góle tlačiť súpera. V 85. minúte opäť po chybe domácej obrany Križko zavŕšil svoj hetrik. V 90. minúte mohli domáci ešte vyrovnať, ale nariadený pokutový kop Kováč nepremenil. Rozhodoval: Kováč, počet divákov: 240
CHYNORANY: Mir. Mikula – Maťavka (72. Gajdoš), Farko, Špánik, Desat, Mich. Mikuláš, Gašparík, Podmanický, Višňovský, Ondrejkovič, Kováč.
Solčany – Častkovce
1:1 (0:0)
Góly: 76. Soboňa – 84. Šagát.
Za pekného počasia začali obe mužstvá svižným tempom. Solčany mali menšie problémy so zraneniami, čo sa podpísalo pod ich hru. V prvom polčase sa ešte strelecky nikto nepresadil. Až v druhom polčase skóroval striedajúci Soboňa. Domáci sa z vedenia dlho netešili, keď už o necelých osem minút hlavou vyrovnával tiež striedajúci Šagát. Rozhodoval: Janus, počet divákov: 250
SOLČANY: Ambróz – Dálik, Hula, Patrovič, Mihálik (30. Kucha, 67. Soboňa), Kuna, Illaš, Klačanský, Lysý, Michalík (67. Mančík), Hippík.
Šimonovany –
Tovarníky 2:1 (1:0)
Góly: 35., 70. Bezák – 90. Fráter.
Na prekvapenie divákov sa hral v Šimonovanoch vyrovnaný zápas. Hostia dobre kombinovali najmä v strede, ale k vyloženej streleckej šanci sa nedostali. Naopak domáci mali gólových šancí viacej, ale nedokázali ich premeniť. Do polčasu ešte poslal domácich do vedenia Bezák a po zmene strán pridával ešte jeden gól v 70. minúte. Hostia už potom len skorigovali výsledok v poslednej minúte gólom Frátera. Rozhodoval: Mlynkovič, počet divákov: 120
ŠIMONOVANY: Šagát – Vratkovič, Mošať (Španko), Vlčko, Beňačka (A. Svorad), Habrman, Bezák, L. Svorad, Balažka, Makva (Kolár).
TOVARNÍKY: I. Mikuláš – T. Mikuláš, Šimon, Žikavský, Hroššo, Kapusta, Beňovič, Fráter, Hájovský, Bulák, Balážik.
V. Kostoľany – Bošany
3:4 (3:1)
Góly: 2. Mačica, 32. Kubiš, 38. Kadlíček – 13. Papranec, 60. Husár, 64. Gula (vlast.), 68. Latka.
Domáci začali dobre a už v 2. min. po úniku načal hostí Mačica. Za hostí v 13. min. vyrovnával Papranec hlavou zvnútra šestnástky. Nariadený pokutový kop v 30. min. Mačica nepremenil po ruke hostí, no o dve minúty poslal domácich do vedenia po spätnej Mačicovej prihrávke Kubiš. Na rozdiel dvoch gólov zvyšoval z priameho kopu pred polčasom Kadlíček, ale ani tento náskok domácim nestačil. Po prestávke najprv znížil Husár a po ňom si dal vlastný gól Gula, ktorý si nerozumel s brankárom. O víťazstve hostí rozhodol v 68. min. Latka, keď loptu z priameho kopu poslal nechytateľne do šibenice.
BOŠANY: Tvrdík – Kapusta, Jamrich, Šesták (Chuťka), Kalamár, Murko, Žurek, Latka, Papranec (Bystriansky), Husár, P. Hodál (R. Hodál).
Ost. výsledky:
P. Bystrica – Kanianka 2:0 (0:0), 80. Varhaník, 85. Nemček.
N. Pravno – Senica 5:2 (2:1), 24 Miro Jamrich, 39 Štefan Michal, 50 Vrábel, 76 Mich. Jamrich, 90. J. Vrábel – 21. Nestarec, 83 Joniak.
Hrnčiarovce – Skalica. Zápas sa neuskutočnil z dôvodu infekčného ochorenia v mužstve Skalice. Termín stretnutia zatiaľ nie je známy.
15. Tovarníky 11 2 0 9 9:35 6 (-12)
16. V. Kostoľany 11 0 1 10 14:43 1 (-17)

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Hádzanári do Košíc nejdú, nestihli ich pretestovať

Topoľčianski hádzanári po karanténe do extraligového kolotoča opäť nenaskočia. Sobotný zápas v Košiciach proti miestnemu tímu Crows je odložený.