STARŠÍ DORASTENCI
SKUPINA B
Topoľčany – Levice 42:14 (24:7). HC THP: Petrík, Varga, Halmo – Psica, Opáth, Adamík 4, Masák 10, Vranka, Červenka 4/1, Pargáč 5, Halo 3, Chrenko 7, Kovačech 9/1, Michalka. Pov. Bystrica – Piešťany 47:10, Trnava – Hlohovec 31:20
1. P. Bystrica 4 4 0 0 163:71 8
2. Topoľčany 4 3 0 1 136:97 6
3. Trnava 4 2 0 2 89:96 4
4. Levice 4 2 0 2 92:110 4
5. Hlohovec 4 1 0 3 85:125 2
6. Piešťany 4 0 0 4 84:150 0
MLADŠI DORASTENCI
SKUPINA B
Topoľčany – Dubnica 26:22 (11:14). HC THP: Hippík, D. Greguš, Pacoň – Molnár 1, Bečka, Psica 11, Trenčanský, Michalka 9/1, Chrenko, Jano, Matej 4. Pov. Bystrica – Bojnice 36:30, K. N. Mesto voľno.
1. P. Bystrica 3 3 0 0 105:73 6
2. Bojnice 3 2 0 1 91:82 4
3. Topoľčany 4 2 0 2 103:118 4
4. Dubnica 3 1 0 2 68:73 2
5. N. Mesto 3 0 0 3 70:91 0
STARŠIE DORASTENKY
I. LIGA
Partizánske – Senec 40:19 (19:9), Blažeková 15. Močenok - Michalovce 28:31, Nesvady - Trenčín 23:26, Modranka - Prešov 23:20, ŠKP Ba - Inter 20:21, Senica - B. Bystrica 18:29, Šaľa mala voľno.
1. Partizánske 5 5 0 0 171:100 10
2. Modranka 4 4 0 0 107:75 8
3. Močenok 5 3 1 1 127:116 7
4. ŠKP Ba 5 3 0 2 147:99 6
5. Michalovce 4 3 0 1 123:102 6
6. Senica 5 3 0 2 135:152 6
7. B. Bystrica 5 2 1 2 109:113 5
8. Šaľa 4 2 0 2 104:102 4
9. Inter Ba 5 2 0 3 94:115 4
10. Prešov 4 1 0 3 94:105 2
11. Trenčín 5 1 0 4 119:163 2
12. Nesvady 5 0 0 5 96:136 0
13. Senec 4 0 0 4 78:126 0
MLADŠIE DORASTENKY
I. LIGA
Partizánske – Modra 23:25 (11:14), Ščasná 6. UDHK Nitra - Michalovce 32:22, Šaľa - R. Sobota 39:8, Sereď - Vranov 24:30, Šurany - Bytča 23:22, ŠKP Bratislava - Brezová 29:11, Senica - B. Bystrica 27:19.
1. Šurany 6 5 0 1 157:140 10
2. Nitra 5 4 0 1 154:105 8
3. ŠKP Ba 5 4 0 1 148:100 8
4. Michalovce 6 4 0 2 196:152 8
5. Bytča 5 4 0 1 137:104 8
6. Vranov 5 3 0 2 147:143 6
7. Brezová 5 3 0 2 121:141 6
8. Šaľa 5 2 0 3 143:117 4
9. Sereď 5 2 0 3 148:129 4
10. Senica 5 2 0 3 147:128 4
11. Modra 5 2 0 3 107:141 4
12. Partizánske 5 1 0 4 103:164 2
13. B. Bystrica 5 0 0 5 77:132 0
14. R. Sobota 5 0 0 5 82:171 0
II. LIGA
Púchov - Nové Zámky 40:14 (19:7), Baranová 4, Kaderábeková 3. Trnava - Hlohovec 25:17. HK Nitra bola vylúčená zo súťaže, Dun. Streda a Bánovce mali voľno.
STARŠÍ ŽIACI
Topoľčany – Levice 29:23 (13:10). HC THP: Semelbauer, Kleman, Mackovič – S. Greguš 8, Schwarz 12, Mošať, Ondruš 2, Šuník, Grman, Cigáň 6, Feješ 1, Chudý.
Výsledky 3. kola: Trnava – N. Zámky A 15:26, Trnava – N. Zámky B 26:7, Levice – Piešťany 19:18.
1. N. Zámky A 3 3 0 0 86:42 6
2. D. Streda 3 3 0 0 85:58 6
3. Trnava 4 2 0 2 83:74 4
4. Topoľčany 4 2 0 2 100:95 4
5. Galanta 3 2 0 1 49:69 4
6. Levice 3 1 0 2 59:67 2
7. Piešťany 3 0 0 3 51:79 0
8. N. Zámky B 3 0 0 3 43:72 0
STARŠIE ŽIAČKY
KRAJ NITRA
Kolárovo – Topoľčany 30:18 (14:7). ŠKP: Kováčová – Malinová, Bílená 1, Bujnová 8, Škutová 3, K. Vavrdová 6, Maťová, Schwarzová, Krajčíková. Šaľa B - Šaľa A 14:15, Močenok - Nesvady 18:26, Zlatná n/O. a Nitra mali voľno.
1. Nesvady 3 3 0 0 78:65 6
2. Šaľa A 2 2 0 0 46:26 4
3. Šaľa B 3 1 0 2 60:52 2
4. Nitra 1 1 0 0 27:19 2
5. Kolárovo 3 1 0 2 69:77 2
6. Zlatná 2 1 0 1 30:40 2
7. Močenok 2 0 0 2 32:43 0
8. Topoľčany 2 0 0 2 37:57 0
KRAJ TRENČÍN
5. kolo: Lehota – Púchov A 12:22, Lehota – Púchov B 17:11, Bytča A – Partizánske 37:5 (18:2), Bytča B – Partizánske 17:9 (8:2), Trenčín mal voľno. Predohrávka: Púchov A – Púchov B 28:17.
1. Púchov A 4 4 0 0 105:58 8
2. Bytča A 4 4 0 0 117:42 8
3. Trenčín 4 2 0 2 80:72 4
4. Bytča B 4 2 0 2 55:69 4
5. Lehota 5 2 0 3 70:91 4
6. Púchov B 4 1 0 3 57:78 2
7. Partizánske 5 0 0 5 50:124 0
MLADŠÍ ŽIACI
Topoľčany – Levice 33:15 (16:5). HC THP: Húdok, Szegény – Jakubička 1, Michalka 4, Ručkay 4, Darmo 15, Herda 1/1, Piterka 5, Ďurček 3, Rubal, Vranka.
Výsledky 3. kola: Cífer – N. Zámky A 4:12, Cífer – N. Zámky B 18:4, Levice – Piešťany 27:8.
1. Topoľčany 4 4 0 0 119:40 8
2. N. Zámky A 3 3 0 0 60:27 6
3. Levice 3 2 0 1 72:51 4
4. Cífer 4 2 0 2 51:57 4
5. D. Streda 3 1 0 2 52:76 2
6. Hlohovec 3 1 0 2 24:49 2
7. N. Zámky B 3 0 0 3 23:60 0
8. Piešťany 3 0 0 3 35:76 0
MLADŠIE ŽIAČKY
KRAJ NITRA
Kolárovo – Topoľčany 2:20 (0:12). ŠKP: Peterková, Z. Mináriková – Bujnová 8, M. Mináriková, Krajčíkova, Ovesná, Pavlovičová 1, Božiková 4, P. Vavrdová, Schwarzová 7, Šupová. Šurany - Nitra 13:24, Šaľa B - Šaľa A 17:11, Močenok - Nesvady 28:14, Nové Zámky - Zlatná n/O. 12:16.
1. Nitra 3 3 0 0 67:34 6
2. Šaľa B 3 3 0 0 43:30 6
3. Topoľčany 3 2 0 1 46:27 4
4. Močenok 3 2 0 1 64:50 4
5. Zlatná 3 2 0 1 49:41 4
6. Šurany 3 1 0 2 44:48 2
7. Nesvady 3 1 0 2 42:49 2
8. Šaľa A 3 1 0 2 35:52 2
9. N. Zámky 3 0 0 3 37:61 0
10. Kolárovo 3 0 0 3 21:56 0
KRAJ TRENČÍN
1. kolo: Bánovce – Bytča 5:23 (0:13), 4. kolo: Púchov – Bánovce 20:7 (7:3), 5. kolo: Lehota – Púchov 7:8, Bytča – Partizánske A 14:12 (9:3), Bytča – Partizánske B 15:5 (9:0), Bánovce – Trenčín 4:27, N. Dubnica mala voľno.
1. Trenčín 4 4 0 0 86:36 8
2. Bytča 5 4 0 1 79:42 8
3. Púchov 6 4 0 2 75:52 8
4. Partizánske A 4 3 0 1 77:36 6
5. Bánovce 5 2 0 3 50:89 4
6. Lehota 5 1 1 3 56:63 3
7. Partizánske B 4 0 1 3 34:56 1
8. N. Dubnica 4 0 0 4 35:85 0