3. kolo
Topoľčany - Trenčín B 36:29 (19:15)
Pok. hody: 6/6 – 7/5, vylúčenia: 7 - 4
Rozhodovali: Gábriš, Frimmer, 150 divákov.
Topoľčany mali výborný vstup do zápasu, keď už v 4. min. viedli 4:1. Tento trojgólový náskok si domáce hráčky udržiavali až do 12. min., keď domáce zvýšili na 10:7. Potom však domáce hráčky prepli na vyššie otáčky a najmä zásluhou strelkyne Ivanovej unikli Trenčínu až na 15:8. Tento stav ich však následne akoby upokojil a hostia sa šnúrou troch gólov priblížili až na 16:12. Štvorgólový náskok si Topoľčany udržali až do konca prvého polčasu, keď v posledných sekundách prvej časti zvyšovala Ivanová na 19:15. V druhom polčase si domáce sťažili cestu za víťazstvom, keď v 40. min. bol stav 20:22. V 46. min. však domáce vyrovnali na 25:25 a od tejto chvíli si už domáce hráčky začali vytvárať náskok. Topoľčany sa dostali do vedenia o jeden-dva góly a tento náskok si už nepustili z rúk. V závere stretnutia Topoľčany zabojovali a zaslúžene vyhrali. Topoľčancom robili vrásky na čele najmä chorá brankárka Satinová a Páleniková, ale mladá brankárka Bónová zastúpila svoju skúsenejšiu kolegyňu dobre. Topoľčany sa tak v treťom kole dočkali prvého víťazstva..
TOPOĽČANY: Bónová, Maťašová – Majíková, Rybánská, Červinková 4, Ivanová 16/6, Terlandová 3, Hanová, Schwarzová 3, Krnáčová 8, Rodinová 2.

Bánovce – Bernol. Košice 19:23 (10:12)
Pok. hody: 8/6 – 4/4, vylúčenia: 4 – 8 (ČK: 54. Šípková za 3 vylúčenia)
Rozhodovali: Pastierik, Cipov, 200 divákov.
V Bánovskej športovej hale odohrali obe družstvá veľmi pekný zápas. Už od úvodu si hosťujúce hráčky z Košíc vypracovali dvojgólový náskok, ktorý si udržiavali až do konca prvého polčasu. Košice boli v zápase skúsenejším družstvom. Bánovciam sa podarilo vyrovnať na začiatku druhého polčasu na 12:12. Následne mohli ísť aj do vedenia, ale Bártová nepremenila sedemmetrový hod. Súper to opäť využil na vytvorenie si tesného náskoku. Hosťujúce hráčky sa mohli opierať o výborné zákroky brankárky, ale v druhom polčase sa v bránke darilo aj domácej Ivane Grachovej. Domáce hráčky v zápase ťahali za kratší koniec, keď doplatili najmä na zlú streľbu a to sa napokon ukázalo ako rozhodujúce. Bánovčanky si môžu spytovať svedomie aj za nevyužitie presilových hier, keď nedokázali vsietiť ani jeden gól. V zápase však opäť bolo vidieť, že mladé družstvo Bánoviec je od zápasu k zápasu stále lepšie a lepšie.
BÁNOVCE: Čížová, Žemberová, I. Grachová – Moráveková 1, Bártová 5/1, Srncová 3, Mondoková, L. Grachová 5/5, Vaňová 4, Z. Grachová, Janačová, Halmová, Kováčiková 1, Sidorová.
Ost. výsledky: Púchov – Inter Ba 23:38, N. Zámky – Zlatná 22:22, Nitra - Modranka 42:33, Čadca mala voľno.
1. Bernol. Košice 3 2 1 0 57:46 5
2. Inter Ba 2 2 0 0 64:44 4
3. Nitra 3 2 0 1 94:83 4
4. Zlatná n/O. 3 1 2 0 65:64 4
5. Modranka 3 2 0 1 90:91 4
6. N. Zámky 3 1 1 1 57:62 3
7. Trenčín B 2 1 0 1 69:59 2
8. Čadca 2 1 0 1 54:50 2