Mýtna Nová Ves vo víťaznom ťažení aj v Tovarníkoch

14. kolo
Tovarníky - Mýtna N.
Ves 0:3 (0:1)
Góly: Rimanovský (11 m), Koprda, Frťala. Domáce mužstvo hralo dnes futbal iba po 16-ku. Naopak, hostia hrali účelný futbal. Vypracovali si iba niekoľko šancí, ale tie aj úspešne zakončili. V 12. minúte sa musela hra na dvadsať minút prerušiť kvôli silnému dažďu. Po tejto búrke niektoré miesta ihriska pripomínali skôr kúpalisko, čo veľmi sťažilo hru obom mužstvám. Rozhodoval: Čuhák.
TOVARNÍKY: I. Mikuláš – T. Mikuláš (Halo), Jančovič, Balážik, Hroššo (Božik), Macko (Grman), Vaňovič, Fráter, Hájovský, Bulák, Kapusta
MÝTNA N. VES: Bohúnsky – Vermeš, Rusnák, Ševčík, Ondruš, D. Goga, Cabaj, Rimanovský (Candrák), Pálenčík (Šiška), Frťala (T. Goga), Koprda
Bošany – Šimonovany
3:1 (2:0)
Góly: 9. Kostolný, 38. Kalamár, 77. Žurek – 70. Vlčko. Za daždivého počasia obidve mužstvá produkovali útočný futbal. Domáci mali prakticky celý zápas pod kontrolou, čo ukázali už v prvom polčase. V 70. minúte hostí na chvíľu vrátil do zápasu Vlčko, ale už o sedem minút Bošany opäť viedli dvojgólovým rozdielom, ktorý im zostal aj do konca zápasu. Rozhodoval: Ábel, počet divákov: 250
BOŠANY: Švec – Kapusta, Jamrich, Žurek (88. R. Hodál), Kalamár, Murko (82. Bystriansky), Kostolný, Chuťka, Papranec, L. Hodál (62. Šesták), P. Hodál
ŠIMONOVANY: Hatala – Zvalo, Beňačka, Mošať, Vlčko, A. Svorad (87. Unterfrant), Habrman, Bezák, L. Svorad, Legeň (45. Vratkovič), Kolár (Španko)
V. Kostoľany –
Chynorany 1:2 (1:1)
Góly: 21. Mačica – 16. a 81. Višňovský.
V prvom polčase boli domáci jasne lepším mužstvom, avšak do vedenia poslal hostí Višňovský po chybe v domácej obrane. Za domácich o päť minút vyrovnával strelou z vnútra šestnástky Mačica. Po jeho góle prišiel uragán domácich v podobe zahadzovania šancí, Mačicov pokus skončil na žrdi Mikulovej brány, Vavrincova a Junasova strela minula dokonca Mikulovu svätyňu, a tak polčas skončil 1:1. Po prietrži mračien sa hostia vrátili do zápasu, vyrovnali hru a podarilo sa im streliť rozhodujúci gól v 81. min. Svojím druhým gólom o troch bodoch rozhodol Višňovský.
CHYNORANY: Mir. Mikula – Magdolen, Gajdoš, Špánik (Šmatlák), Košík (Pilát), Michal Mikula, Gašparík, Hvišč, Višňovský, Ondrejkovič, Oravec.
N. Pravno – Solčany
4:2 (1:1)
Góly: 41. Bielik, 57. Klajber, 63. a 64. Mich. Jamrich - 23. a 48. L. Michalík. V poslednom zápase jesene na domácej pôde za stáleho dažďa sa hral veľmi kvalitný futbal hlavne zo strany domácich. V prvom polčase mali domáci od prvých minút réžiu zápasu vo svojich rukách, už v 6. min. mali šancu, keď Mich. Jamrich nepremenil 11-ku, vzápätí Vrábel na päťke trafil hosťujúceho hráča takmer na bránkovej čiare. Domáci si ešte do polčasu vytvorili veľmi sľubné šance, ktoré ale nepremenili. Hostia sa jediný raz dostali k bráne domácich v prvom polčase a to vtedy, keď vsietili gól na 0:l. Potom sa domácim podarilo vyrovnať po hlavičke Bielika. V druhom polčase sa niesol zápas v znamení prevahy domáceho mužstva, ale zato hneď po jedinej šanci, ktorú. hostia mali v druhom polčase, dali gól na 1:2. Po tomto góle domáci ešte zvýšili úsilie, z čoho bol v 57. min. vyrovnávajúci gól Klajbera po peknej strele. Potom v ďalšej minúte Michal Jamrich po peknej hlavičke upravil na 3:2 a v 64. min. Miro Jamrich obišiel celú obranu aj brankára a do prázdnej brány zvýšil na 4:2. A to ešte v druhom polčase domáci zahodili dobrých 5 – 6 šancí. Nakoniec možno povedať, že to bol najlepší zápas jesennej časti na domácej tráve, za čo sa chlapcom treba poďakovať. Pred 200 divákmi rozhodoval Lauko
SOLČANY: Abmróz – Kuna, Hippík, Dálik, Mančík, Mucha, Illaš, Patrovič, Michalík, Hula, Lysý, str. Halas, Zachara.

Kanianka – N. Dubnica 3:1 (1:0), 19. a 57. Šušol, 88. Marián Petráš – 46. Janiš.
Tr. Stankovce - P. Bystrica 0:2 (0:1), 33. Hedera, 52. Hrnčírik.
Častkovce - Hrnčiarovce 4:1 (1:0), 16. Rusnák, 52. Kostelan, 65. Ostrovský, 85. Gažo - 51. Cíferský.
Senica - Skalica 1:1 (1:0), Ferík - Šenk.
1. P. Bystrica 14 12 2 0 41:4 38 (+20)
2. T. Stankovce 14 11 1 2 39:11 34 (+10)
3. Mýtna N. Ves 14 11 1 2 41:13 34 (+16)
15. Tovarníky 14 2 1 11 9:42 7 (-17)
16. V. Kostoľany 14 1 1 12 19:48 4 (-20)

8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Hádzanári do Košíc nejdú, nestihli ich pretestovať

Topoľčianski hádzanári po karanténe do extraligového kolotoča opäť nenaskočia. Sobotný zápas v Košiciach proti miestnemu tímu Crows je odložený.