STARŠÍ DORASTENCI
I. LIGA SKUPINA B
Topoľčany – Piešťany 51:22 (25:12). HC: Petrík, Halmo – Psica 3, Opáth 6, Adamík 2, Masák 7, Vranka 1, Červenka 5, Pargáč 5, Halo 5, Chrenko 10, Kovačech 7. Trnava – Pov. Bystrica 10:39, Hlohovec – Levice 44:33.
1. P. Bystrica 8 8 0 0 323:162 16
2. Trnava 8 5 0 3 196:202 10
3. Topoľčany 8 4 0 4 278:225 8
4. Hlohovec 8 3 0 5 222:257 6
5. Levice 8 3 0 5 200:259 6
6. Piešťany 8 1 0 7 188:302 2
MLADŠÍ DORASTENCI
I. LIGA SKUPINA B
Topoľčany – Bojnice 27:33 (13:17). HC: Hippík, Greguš – Pacoň, Bečka 3, Psica 13, Trenčanský, Michalka 3, Jelenák 4, Chrenko 4, Jano, Matej. K. N. Mesto – Pov. Bystrica 25:28, Dubnica mala voľno.
1. P. Bystrica 6 6 0 0 210:136 12
2. Bojnice 6 4 0 2 178:158 8
3. N. Mesto 7 2 0 5 180:198 4
4. Dubnica 6 2 0 4 125:155 4
5. Topoľčany 7 2 0 5 176:222 4
STARŠIE DORASTENKY
I. LIGA
Partizánske – Šaľa 38:21 (23:8), Michnová 9, Blažeková 8. ŠKP Ba - Modranka 27:25, Senica - Michalovce 30:29, B. Bystrica - Senec 32:19, Trenčín - Inter 33:29. Močenok - Prešov predohrali (31:22). Nesvady mali voľno.
1. Partizánske 8 7 0 1 260:171 14
2. B. Bystrica 9 6 1 2 232:189 13
3. Močenok 8 6 1 1 215:185 13
4. Senica 9 6 1 2 262:260 13
5. ŠKP Ba 8 6 0 2 230:161 12
6. Modranka 8 6 0 2 213:163 12
7. Trenčín 9 3 1 5 231:291 7
8. Michalovce 7 3 0 4 202:196 6
9. Inter 9 3 0 6 190:222 6
10. Prešov 8 2 0 6 187:211 4
11. Šaľa 8 2 0 6 188:229 4
12. Senec 8 1 0 7 154:235 2
13. Nesvady 7 0 0 7 130:181 0
MLADŠIE DORASTENKY
I. LIGA
Partizánske – Šaľa 35:23 (18:14), S. Blažeková 10, Košíková 8. Šurany - R. Sobota 41:20, ŠKP Ba - Sereď 29:22, Senica - Michalovce 24:32, B. Bystrica - Modra 23:15, Bytča - Brezová 43:16. UDHK Nitra - Vranov predohrali (38:27).
1. UDHK Nitra 9 7 1 1 296:198 15
2. Bytča 9 7 1 1 256:180 15
3. ŠKP Ba 9 7 0 2 262:178 14
4. Šurany 9 7 0 2 267:203 14
5. Michalovce 9 7 0 2 286:223 14
6. Senica 9 4 1 4 269:232 9
7. Brezová p/B 9 4 1 4 206:261 9
8. Vranov 9 4 0 5 243:259 8
9. Partizánske 9 4 0 5 234:272 8
10. Sereď 9 3 1 5 252:235 7
11. Šaľa 9 3 0 6 230:229 6
12. Modra 9 2 0 7 180:280 4
13. B. Bystrica 9 1 1 7 160:224 3
14. R. Sobota 9 0 0 9 164:331 0
II. LIGA
Bánovce – Hlohovec 29:25 (10:13), Michaličková 13/2. N. Zámky - Dun. Streda 10:23, Púchov - Trnava 20:24.
1. Trnava 6 5 1 0 166:130 11
2. Hlohovec 7 5 0 2 193:129 10
3. D. Streda 6 4 1 1 169:105 9
4. Bánovce 7 3 0 4 190:170 6
5. Púchov 6 1 0 5 133:150 2
6. N. Zámky 6 0 0 6 59:226 0
STARŠIE ŽIAČKY
KRAJ NITRA
Topoľčany – Nesvady 19:19 (7:8). ŠKP: Kováčová – Bujnová 3, Malinová 2, Krajčíková, Pavlovičová 2, K. Vavrdová 10, H. Mináriková 1, Bučeková 1. Nitra - Šaľa A 27:20, Šaľa B - Močenok 30:14, Zlatná n/O. a Kolárovo mali voľno.
1. Šaľa A 6 5 0 1 147:96 10
2. Šaľa B 7 5 0 2 164:117 10
3. Nitra 5 5 0 0 135:105 10
4. Nesvady 6 3 1 2 141:138 7
5. Močenok 6 2 0 4 109:132 4
6. Zlatná n/O. 6 2 0 4 111:143 4
7. Kolárovo 6 1 0 5 125:148 2
8. Topoľčany 6 0 1 5 101:154 1
KRAJ TRENČÍN
9. kolo: Lehota – Bytča A 19:22, Lehota – Bytča B 20:14, Púchov A - Púchov B 40:21, Partizánske a Trenčín mali voľno.
10. kolo: Trenčín – Púchov A 14:18, Trenčín – Púchov B 15:10, Partizánske – Lehota 19:18, Bytča A a Bytča B mali voľno.
12. kolo: Partizánske – Bytča A 22:31, Partizánske – Bytča B 11:16.
1. Bytča A 9 9 0 0 253:126 18
2. Púchov A 9 8 0 1 222:150 16
3. Trenčín 8 5 0 3 153:137 10
4. Bytča B 9 4 0 5 131:162 8
5. Lehota 9 3 0 6 144:168 6
6. Púchov B 9 2 0 7 138:193 2
7. Partizánske 11 1 0 10 150:255 2
MLADŠIE ŽIAČKY
KRAJ NITRA
Topoľčany – Nesvady 29:17 (14:8). ŠKP: Peterková, Z. Mináriková – Bujnová 9, M. Mináriková, Krajčíková 3, Pavlovičová 12, Bučeková, Božiková 2, Šupová 2, P. Vavrdová 1. Nitra - Šaľa A 24:9, Šurany - Zlatná n/O. 24:12, Kolárovo - N. Zámky 7:7, Šaľa B - Močenok 20:11.
1. Nitra 7 7 0 0 158:81 14
2. Topoľčany 8 6 1 1 152:89 13
3. Šaľa B 8 6 1 1 120:91 13
4. Šurany 8 5 0 3 135:100 10
5. Šaľa A 8 4 0 4 107:132 8
6. Zlatná n/O. 8 3 0 5 130:137 6
7. Močenok 8 3 0 5 130:139 6
8. Nesvady 7 3 0 4 99:120 6
9. Nové Zámky 8 0 1 7 77:137 1
10. Kolárovo 8 0 1 7 62:144 1
KRAJ TRENČÍN
9. kolo: Púchov – N. Dubnica 25:4, Bánovce – Partizánske A 5:23, Bánovce – Partizánske B 14:5, Lehota – Bytča 7:25, Trenčín mal voľno.
10. kolo: Trenčín – Púchov 14:9, N. Dubnica – Bánovce 10:8 (5:3), Partizánske A – Lehota 18:10, Partizánske B – Lehota 11:13, Bytča mala voľno.
12. kolo: Partizánske A – Bytča 18:11, Partizánske B – Bytča 23:27.
1. Partizánske A 11 9 0 2 239:95 18
2. Trenčín 9 9 0 0 184:78 18
3. Bytča 10 8 0 2 180:100 16
4. Púchov 11 6 0 5 150:111 12
5. Lehota 10 3 1 6 107:140 7
6. Bánovce 9 3 0 6 83:141 6
7. Partizánske B 11 1 1 9 104:187 3
8. N. Dubnica 10 1 0 9 69:233 2
KRAJSKÉ ŠPORTOVÉ STREDISKÁ
MLADŠÍ ŽIACI
Turnaj v Pov. Bystrici
Pov. Bystrica A – Topoľčany 28:27. HC THP: Jakubička 5, Ručkay 3, Darmo 8, Piterka 7/2, Ďurček 4.
Pov. Bystrica B – Topoľčany 9:25. HC THP: Ručkay 2, Darmo 8, Herda 2, Piterka 8, Ďurček 4, Babčan 1.
Bojnice – Topoľčany 12:30. HC THP: Jakubička 1, Michalka 3, Ručkay 6/1, Darmo 9, Herda 1, Piterka 7, Ďurček 2, Vozár.