Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

STOLNÝ TENIS

ŽENY
SUPERLIGA
SKUPINA A
AG Linz – Břeclav 6:2 (Topoľčany B – Vrtojba predohrali).
1. AG Linz 5 5 0 0 31:11 15
2. Vrtojba 5 2 1 2 23:18 10
3. Břeclav 5 2 1 2 24:21 10
4. Topoľčany B 5 0 0 5 5:33 5
SKUPINA B
Záhreb – Villach 6:2 (Postás Budapešť – Topoľčany A predohrali).
1. Budapešť 5 5 0 0 35:0 15
2. Záhreb 5 4 0 1 26:13 13
3. Topoľčany A 5 1 0 4 10:31 7
4. Villach 5 0 0 5 6:33 5
SKUPINA C
LZ Linz – Szeszárd 4:6.
1. Szekszard 4 3 0 1 22:11 10
2. Duga Resa 3 1 1 1 12:14 6
3. LZ Linz 3 0 1 2 9:18 3
LZ Linz má 1 kont. prehru.
EXTRALIGA
Topoľčany A – Trnávka Bratislava 10:0 (Balážová a Kúdelová 3,5, Belianská 3), Topoľčany B – Malacky 6:4 (Adámeková a Bútorová 2,5, Hippíková 1), D. Streda – Trnava 4:6, Ružomberok – Zvolen 3:7.
Topoľčany A – Malacky 10:0 (Balážová a Kúdelová 3,5, Belianská 3), Topoľčany B – Trnávka Bratislava 10:0 (Adámeková a Bútorová 3,5, Hippíková 3), Valaliky – Zvolen 5:5.
Stretnutia Ružomberok – ŠOG Nitra a Valaliky – ŠOG Nitra sa nehrali pre chorobu hráčok Nitry.
1. Topoľčany A 10 10 0 0 84:16 30
2. Topoľčany B 10 5 2 3 52:48 22
3. D. Streda 9 5 2 2 54:36 21
4. Zvolen 9 4 2 3 50:40 19
5. ŠOG Nitra 7 4 2 1 41:29 17
6. Valaliky 8 3 3 2 45:35 17
7. Malacky 9 3 1 5 47:43 16
8. Trnava 9 2 0 7 36:54 13
9. Ružomberok 8 2 0 6 29:51 12
10. Trnávka 9 0 0 9 2:88 9
MUŽI
EXTRALIGA
Rača – Topoľčany 8:2 (Chudý 1,5, Lazarčíková 0,5), Komárno/Šahy – UKF Nitra 1:9, Žilina – Čadca 0:10, Ružomberok – Malacky 7:7, Ďurkov – ŠKST Bratislava 0:10.
Komárno/Šahy – Topoľčany 4:8 (Balážová 3,5, Chudý 2,5, P. Maňák 2), Rača – UKF Nitra 8:3, Ružomberok – ŠKST Bratislava 5:8, Ďurkov – Malacky 6:8.
1. Čadca 9 9 0 0 82:15 27
2. ŠKST Bratislava 9 8 0 1 75:28 25
3. Rača 9 7 0 2 64:30 23
4. UKF Nitra 9 6 0 3 68:32 21
5. Ružomberok 9 4 1 4 52:48 18
6. Malacky 9 4 1 4 46:58 18
7. Ďurkov 9 3 0 6 36:66 15
8. Žilina 9 2 0 7 37:65 13
9. Topoľčany 9 1 0 8 17:77 11
10. Komárno/Šahy 9 0 0 9 19:77 9
I. LIGA
Galanta – Tovarníky 7:7 (Michalka 3, Török 2, I. Goga a Mikuš 1), Trnovec – STK N. Zámky 9:5, Trnava – Domino Nitra 4:10, Holíč – UKF Nitra B 10:4, Senec – Piešťany 9:5, Rača B – Tr. Teplá 9:5.
Trnovec – Tovarníky 7:7 (Hermann 3, Török 2, Michalka a I. Goga 1), Galanta – STK N. Zámky 6:8, Holíč – Domino Nitra 14:0, Trnava – UKF Nitra B 5:9, Senec – Tr. Teplá 5:9, Rača B – Piešťany 13:1.
1. Holíč 9 9 0 0 109:17 27
2. Tr. Teplá 9 6 0 3 73:53 21
3. Rača B 9 6 0 3 70:56 21
4. Domino Nitra 9 5 2 2 67:59 21
5. Galanta 9 5 1 3 74:52 20
6. UKF Nitra B 9 5 1 3 70:56 20
7. STK N. Zámky 9 5 0 4 68:58 19
8. Senec 9 3 1 5 53:73 16
9. Tovarníky 9 2 2 5 55:71 15
10. Trnovec 9 2 1 6 44:82 14
11. Piešťany 9 2 0 7 33:93 13
12. Trnava 9 0 0 9 40:86 9
II. LIGA TN – NR
V. Uherce – Bánov 12:6 (Mikloš 4,5, Kršiak 3,5, J. Gubka 2,5, T. Klačanský 1,5). Dubnica – Drietoma 15:3, Lazany – N. Dubnica 13:5, UKF Nitra C – Levice 13:5, Pov. Bystrica A – N. Mesto B 13:5, Pov. Bystrica B – N. Mesto A 5:13.
V. Uherce – Levice 9:9 (Mikloš a Václav po 2,5, Kršiak, J. Gubka po 2). Dubnica – N. Dubnica 15:3, Lazany – Drietoma 14:4, UKF Nitra C – Bánov 12:6, Pov. Bystrica A – N. Mesto A 10:8, Pov. Bystrica B – N. Mesto B 7:11.
1. P. Bystrica A 9 8 0 1 107:55 25
2. N. Mesto A 9 7 0 2 106:56 23
3. UKF Nr C 9 7 0 2 95:67 23
4. Dubnica 9 6 1 2 98:64 22
5. Lazany 9 5 2 2 95:67 21
6. V. Uherce 9 4 3 2 87:75 20
7. Levice 9 3 2 4 82:80 17
8. Bánov 9 3 1 5 75:87 16
9. N. Dubnica 9 2 1 6 67:95 14
10. Drietoma 9 2 1 6 55:107 14
11. N. Mesto B 9 1 1 7 58:104 12
12. P. Bystrica B 9 0 0 9 47:115 9
III. LIGA NR
ŠOG Nitra - Topoľčany B 13:5 (5 x bez boja), N. Baňa/Podlužany - Bánov B 14:4, STK N. Zámky B - Domino Nitra B 7:11, Volkovce – Vráble 6:12, Zemné - H. Trsťany 9:9, Komárno/Šahy B - Trnovec B 13:5.
1. ŠOG Nitra 9 9 0 0 129:33 27
2. Vráble 9 8 0 1 107:55 25
3. Zemné 9 7 1 1 100:62 24
4. Komárno B 9 7 0 2 97:65 23
5. H. Trsťany 9 4 2 3 86:76 19
6. N. Baňa/Podl. 9 4 1 4 90:72 18
7. Volkovce 9 2 2 5 80:82 15
8. STK NZ B 9 3 0 6 72:90 15
9. Domino Nitra B 9 3 0 6 69:93 15
10. Bánov B 9 2 0 7 58:104 13
11. Topoľčany B 9 2 0 7 51:111 13
12. Trnovec B 9 0 0 9 33:129 9
III. LIGA TN
Bošany – Oslany 15:3 (M. Žitňanský a I. Ondruška po 4,5, Halmo a Grznár po 3). Kl. Nová Ves – Bystričany12:6 (Š. Jakbuík a Bralušič po 4,5, Fekula 3). Heller Partizánske – KŠK Partizánske 9:9 (Holický a Herel po 4,5 – Václav a Rajtík po 2,5, Néma a Harťanský po 2). Lazany B – K. Prievidza 12:6, Handlová – STK Prievidza 10:8, Tenčín – Pružina 11:7, St. Turá – Pov. Bystrica C 13:5.
Bošany – Bystričany 14:4 (M. Žitňanský, I. Ondruška, Halmo a Grznár po 3,5). Kl. Nová Ves – Oslany 14:4 (Š. Jakbuík a Bralušič po 4,5, Fekula 3, Beňačka 2). Lazany B – STK Prievidza 17:1, Handlová – K. Prievidza 13:5, Trenčín – Pov. Bystrica C 16:2, St. Turá – Pružina 11:7.
1. Bošany 11 9 0 2 125:73 29
2. Kl. Nová Ves 11 7 3 1 121:77 28
3. KŠK Pe 11 7 3 1 120:78 28
4. Stará Turá 11 8 1 2 115:83 28
5. Trenčín 11 7 2 2 119:79 27
6. Lazany B 11 6 1 4 105:93 24
7. Bystričany 11 5 1 5 95:103 22
8. Heller Pe 11 5 1 5 90:108 22
9. STK Pd 12 4 0 8 93:123 20
10. Pružina 11 3 2 6 103:95 19
11. Handlová 11 3 2 6 95:103 19
12. K. Prievidza 12 1 4 7 96:120 18
13. P. Bystrica C 11 2 2 7 77:121 17
14. Oslany 11 0 0 11 50:148 11
IV. LIGA NR – SEVER
Topoľčany C - Dlhá n/V. 9:9 (Adámeková 3, Kopecký 2,5, M. Maňák 2, Žatko 1,5), Tovarníky B – Čab 17:1 (Adamkovič a Kováč 4,5, Bajzík 4, Dubný 3,5, Slovák 0,5), NR-Kynek - Zl. Moravce A 13:5, Výč.-Opatovce - UKF Nitra D 3:15, Č. Kľačany - Domino Nitra C 10:8, Zl. Moravce B - Vráble B 3:15, Volkovce B – Mojmírovce 6:12, Šaľa - ŠOG Nitra B 10:8.
1. Tovarníky B 9 8 0 1 115:47 25
2. Vráble B 9 8 0 1 108:54 25
3. UKF Nitra D 9 7 1 1 98:64 24
4. Šaľa 9 7 0 2 100:62 23
5. Mojmírovce 9 6 1 2 100:62 22
6. Č. Kľačany 9 6 0 3 103:59 21
7. Dlhá n/V. 9 4 2 3 96:66 19
8. Topoľčany C 9 4 1 4 93:69 18
9. Domino Nitra C 9 4 1 4 87:75 18
10. Volkovce B 9 4 0 5 89:73 17
11. ŠOG Nitra B 9 4 0 5 87:75 17
12. NR-Kynek 9 4 0 5 73:89 17
13. Čab 9 2 0 7 62:100 13
14. Zl. Moravce B 9 1 0 8 27:135 11
15. Zl. Moravce A 9 0 0 9 33:129 9
16. Výč.-Opatovce 9 0 0 9 25:137 9
IV. LIGA TN
V. Uherce B – Ladce 8:10 (L. Gyori 3, M. Robel a M. Gubka po 2, J. Mikoš 1). Orhánky – Dubnica B 10:8, N. Dubnica B – Lysá 9:9, Drietoma B – D. Mariková 12:6, Nitr. Pravno – Lazany C 8:10, Trenčín B – Slovan Pov. Bystrica 7:11, N. Mesto C – Pov. Bystrica D 10:8,
V. Uherce B – Dubnica B 13:5 (M. Robel 4, T. Klačanský a M. Gubka po 3,5, L. Gyori 2). Otrhánky – Ladce 9:9, N. Dubnica B – D. Mariková 9:9, Drietoma B – Lysá 10:8, Trenčín B – Pov. Bystrica D 11:7, N. Mesto C – Slovan Pov. Bystrica 7:11.
1. Drietoma B 11 9 1 1 124:74 30
2. Lazany C 11 9 1 1 120:78 30
3. D. Mariková 12 5 3 4 115:101 25
4. Otrhánky 11 6 1 4 107:91 24
5. Lysá pod M. 12 5 2 5 113:103 24
6. Slovan PB 11 5 3 3 101:97 24
7. V. Uherce B 11 5 2 4 102:96 23
8. Ladce 11 4 3 4 102:96 22
9. N. Dubnica B 11 2 5 4 87:111 20
10. Dubnica B 11 3 2 6 90:108 19
11. Trenčín B 11 3 2 6 89:109 19
12. N. Mesto C 11 2 3 6 85:113 18
13. N. Pravno 11 3 0 8 89:109 17
14. P. Bystrica D 11 2 2 7 80:118 17
V. LIGA
HORNONITRIANSKA
V. Uherce C – Bystričany B 8:10 (J. Belianský 3, J. Mikloš a Letková po 2, P. Gubka 1). Prievidza B – Bošany B 6:12, Handlová B – M. Chlievany 14:4 (Bujná 3, P. Petrík 1). Oslany B – Bánovce 6:12 (Balažovič a Petrík po 4, Belák a Bulík po 2). Nitr. Pravno B – SEKO Partizánske 11:7, Lazany D – Kanianka 8:10.
1. Bošany B 8 8 0 0 105:39 24
2. Handlová B 8 7 0 1 96:48 22
3. Prievidza B 8 5 2 1 85:59 20
4. V. Uherce C 8 5 0 3 88:56 18
5. Bánovce 8 5 0 3 73:71 18
6. Kanianka 8 4 1 3 69:75 17
7. Bystričany B 8 4 0 4 79:65 16
8. M. Chlievany 8 4 0 4 71:73 16
9. N. Pravno B 8 3 0 5 58:86 14
10. Oslany B 8 1 0 7 41:103 10
11. Lazany D 8 0 1 7 54:90 9
12. SEKO Pe 8 0 0 8 45:99 8
STARŠÍ ŽIACI
I. LIGA
Turnaj v Trenčíne: Partizánske – Topoľčany A 4:6 (I. Gašparík ml. a Kopecký 2,5, M. Gašparík 1), Trenčín – Topoľčany A 0:10 (I. Gašparík ml. a Kopecký 3,5, M. Gašparík 3), N. Mesto – Topoľčany A 2:8 (I. Gašparík ml. 3,5, Kopecký 2,5, M. Gašparík 2), Partizánske – Topoľčany B 3:7 (R. Bučko a Žatko 2,5, Dostál 2), Trenčín – Topoľčany B 1:9 (M. Maňák a Žatko 3,5, R. Bučko 2), N. Mesto – Topoľčany B 4:6 (M. Maňák, R. Bučko a Žatko 2). Turnaj v N. Zámkoch: N. Zámky – ŠOG Nitra 8:2, ŠOG Nitra – UKF Nitra 2:8, N. Zámky – UKF Nitra 7:3.
Tabuľka po zákl. časti:
1. Topoľčany A 7 7 0 0 60:10 21
2. STK N. Zámky 7 6 0 1 47:23 19
3. Topoľčany B 7 5 0 2 43:27 17
4. Partizánske 7 4 0 3 39:31 15
5. N. Mesto 7 3 0 4 32:38 13
6. UKF Nitra 7 2 0 5 24:46 11
7. Trenčín 7 1 0 6 22:48 9
8. ŠOG Nitra 7 0 0 7 13:57 7
Súťaž pokračuje nadstavbou v skupinách o 1. - 4. miesto (turnaj v Topoľčanoch) a 5. - 8. miesto (turnaj v N. Meste). Získané body sa prenášajú!
II. LIGA
Turnaj v H. Trsťanoch: H. Trsťany – Topoľčany C 2:8 (Dostál 3,5, Božik 2,5, Priecel 2), Č. Kľačany – Topoľčany C 4:6 (Dostál 3,5, Božik 2,5), N. Baňa/Podlužany – Topoľčany C 7:3 (Dostál 2, Božik 1), H. Trsťany – Č. Kľačany 0:10, H. Trsťany – N. Baňa/Podlužany 1:9, Č. Kľačany – N. Baňa/Podlužany 3:7. Turnaj v Čabe: Čab A – N. Zámky B 4:6, Čab A – Vráble 3:7, Čab B – N. Zámky B 0:10, Čab B – Vráble 0:10.
Tabuľka po zákl. časti:
1. Vráble 7 6 1 0 52:18 20
2. STK NZ B 7 5 2 0 52:18 19
3. N. Baňa/Podl. 7 5 0 2 45:25 17
4. Topoľčany C 7 4 1 2 42:28 16
5. Čab A 7 3 0 4 41:29 13
6. Č. Kľačany 7 2 0 5 33:37 11
7. H. Trsťany 7 1 0 6 9:61 9
8. Čab B 7 0 0 7 6:64 7
Súťaž pokračuje nadstavbou v skupinách o 1. - 4. miesto (turnaj vo Vrábľoch) a 5. - 8. miesto (turnaj v Čabe). Získané body sa prenášajú!
STARŠIE ŽIAČKY
I. LIGA
Turnaj v Topoľčanoch: Topoľčany A – Pov. Bystrica 7:3 (Adámeková 3,5, Bútorová 2,5, Jančovičová 1), Topoľčany A – Tr. Teplá 8:2 (Adámeková a Bútorová 3,5, Jančovičová 1), Topoľčany B – Tr. Teplá 6:4 (Vožďarová 3,5, Piterková 1,5, Gašparíková 1), Topoľčany B – Pov. Bystrica 3:7 (Vožďarová, Piterková a Gašparíková 1). Turnaj v N. Bani: N. Baňa/Podlužany – Lazany 1:9, ŠOG Nitra – Lazany 10:0, N. Baňa/Podlužany – ŠOG Nitra 0:10.
Tabuľka po základnej časti:
1. Topoľčany A 6 6 0 0 52:8 18
2. ŠOG Nitra 6 4 1 1 44:16 15
3. Pov. Bystrica 6 4 1 1 44:16 15
4. Topoľčany B 6 2 1 3 27:33 11
5. Tr. Teplá 6 2 0 4 26:34 10
6. Lazany 6 1 1 4 14:46 9
7. N. Baňa/Podl. 6 0 0 6 3:57 6
Súťaž pokračuje nadstavbou v skupinách o 1. - 4. miesto (turnaj v Topoľčanoch) a 5. - 7. miesto (turnaj v Tr. Teplej). Získané body sa prenášajú!

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 047
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 225
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 466
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 107
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 690
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 547
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 536
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 450
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 376
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 286
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Topoľčany a Partizánske - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Topoľčany

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

19 h
Skríningové testovanie prebehlo aj priamo v spoločnosti ZKW vo štvrtok a v piatok.

Už v období jesene sa spoločnosť dostala do situácie, kedy hľadala možnosti, ako rýchlo nahradiť počas pracovnej neschopnosti zamestnancov, ktorí z dôvodu nakazenia sa vírusom alebo karantény nemohli prísť do práce.

6 h
Keď za Mýtnu Novú Ves nastúpil aj Ľubomír Moravčík

Derby susedov ukončila inzultácia

Ľubomír Moravčík v jednom zápase nastúpil aj v drese Mýtnej Novej Vsi.

Zápas o čelo V. ligy Západ v máji v roku 2006 medzi Mýtnou Novou Vsou a Solčanmi sa nedohral. Článok, ktorý okrem MY Topoľčianskych novín – Dnešok bol v tej dobe uverejnený aj v denníku SME.

17 h
Za nedeľu bolo v Dome kultúry v Topoľčanoch do 14.00 hod. otestovaných 996 ľudí, z toho 30 bolo pozitívnych.

Skríningové testovanie prebieha od pondelka a bude trvať do stredy – 27. januára.

25. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

21 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

16 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?