29. Filip – 3:3
44. O. Lauko (Bosák, Klačanský) – 4:3
45. Sýkora (Románek) – 4:4
53. Románek (Klčo) – 4:5
Topoľčany nezačali zápas práve najlepšie, keď namiesto povestného tlaku sa hral len priemerný hokej. Hostia z Piešťan sa chceli na Topoľčany vytiahnuť a priblížiť sa na šesť bodov. To sa im aj začalo dariť, keď po chybnom striedaní domácich otvoril skóre stretnutia Románek – 0:1. Topoľčany sa nestihli z tohto úderu ani poriadne spamätať a už Kotleba zvýšil na 0:2. V závere prvej časti hostia výrazne pritvrdili, a tak museli čeliť trojnásobnej presilovke o dvoch hráčov, keď J. Ručkay bol vylúčený na päť minút. Za túto presilovku inkasovali hostia dvakrát, keď sa najskôr prisadil Lauko a hneď na začiatku druhej časti vyrovnával Klačanský. Hostia však naďalej pôsobili tvrdším dojmom a ďalšiu presilovku využil opäť Klačanský, ktorý pretlačil puk za chrbát Kuba – 3:2. Z tohto vedenia sa však domáci hokejisti dlho netešili. Najskôr hostia zahodili trestné strieľanie Klčom, keď M. Ďatelinka vystihol úmysel piešťanského hráča. Hostia však v 29. min. prenikli Filipom a ten prekonal domáceho gólmana – 3:3. V záverečnej časti naklonil misku váh na domácu stranu opäť O. Lauko, keď aj po štvrtýkrát využili Topoľčany presilovú hru. O necelú minútu Piešťany vyrovnali, keď strela Románeka preskočila domáceho brankára M. Ďatelinku a Sýkora dopravil puk do prázdnej bránky. V závere ešte hostia upravili na konečných 4:5. Napriek tlaku a hre power-play v záverečných minútach sa domácim vyrovnať už nepodarilo, a tak sa z víťazstva tešili hosťujúci hráči. Strely 50:35, vylúčenia: 6:11, vyššie tresty: J. Ručkay 5 + DKZ, presilovky: 4:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Čaprnka – Moravec, Mášik, 234 divákov
HC: M. Ďatelinka – Kabát, Bútora, Kutňanský, Karas, Balážik, Ondruška, Krchňavý – Klačanský, O. Lauko, Bosák – Božik, Kytnár, Náhlik – Gális, Šmotlák, R. Varga – Minárik, Švajlen. Tréneri: M. Paulovič, Ľ. Hurtaj.
SLOVO PO ZÁPASE: M. Paulovič (tréner): V zápase sa nám ukázalo, že nám chýbajú obrancovia. Malinka odišiel na Svetovú univerziádu, dorastenci nemohli tiež nastúpiť, lebo hrajú tri zápasy za týždeň. V tomto zápase sme preto použili juniorov. Nekorčuľovali sme však tak, ako v zápase v nedeľu s Pov. Bystricou. Veľmi dlho nám trvala rozohrávka a každý hral len sám na seba. Preto sme aj zaslúžene prehrali.
56. Bosák (Klačanský, O. Lauko) – 1:6
Topoľčany v závere základnej časti vycestovali na ľad do Nových Zámkov. Už od úvodu sa snažili domáci zatlačiť svojho súpera, hosťujúce družstvo však bolo oveľa efektívnejšie. Už v 6. min. vyšla kombinácia topoľčianskemu tretiemu útoku a Gális otvoril gólový účet stretnutia – 0:1. Už o necelé dve minúty sa domácou obranou prehnal Náhlik a zvýšil už na 0:2. Domáci sa vrátili do zápasu v 19. min. zásluhou Udvardyho, ale to bolo z ich strany na dlhé minúty všetko. V polovici stretnutia mali hosťujúce Topoľčany výhodu presilovej hry a Kabátom ju aj využili – 1:3. V druhej časti však už viacej gólov nepadlo a po dvoch dvadsaťminútovkách bol stav 1:3. V záverečnej časti chceli domáci hráči zdramatizovať zápas, ale pozabúdali na zadné vrátka. Tieto ich chyby však HC zákonite trestal. Už v 47. min. zavelila do útoku prvá formácia a Bosákom šli Topoľčany už do vedenia 1:4. Ani toto nebolo pre N. Zámky konečným výsledkom, keď štyri minúty pred koncom využili Topoľčany zásluhou Romana Vargu druhú presilovku v zápase. Od tohto gólu ubehlo len 22 sekúnd a Topoľčany sa tešili po šiestykrát. Tentoraz sa presadil po druhýkrát v zápase Patrik Bosák a stanovil tak na konečných 1:6. Hoci Nové Zámky výrazne prestrieľali Topoľčany (54:38) napokon však domáci hráči zaknihovali výraznú prehru, keď hostia z Topoľčian im nadelili až poltucet gólov. Strely 54:38, vylúčenia 8:9, vyššie tresty: J. Varga – O. Lauko, Šmotlák (všetci traja 10 min.), presilovky 0:2, oslabenia 0:0, rozhodovali: Mihálik – Adamec, Čavojský, 305 divákov.
HC: Chvojka – Kabát, Zelený, Kutňanský, Karas, Bútora, Balážik, Krchňavý – Klačanský, O. Lauko, Bosák – Božik, Náhlik, Švajlen – Gális, R. Varga, Šmotlák – Minárik. Tréneri: M. Paulovič, Ľ. Hurtaj.
SLOVO PO ZÁPASE: Ľ. Hurtaj (tréner): Zápas sme mali dobre rozohraný, keďže sme sa v prvej tretine presadili aj strelecky. V druhej časti mali domáci viac šancí na skórovanie, ale nedokázali sa presadiť, na čom mal veľkú zásluhu aj náš brankár Chvojka. Posledná tretina už bola v našej réžii, kde rozhodla kondičná pripravenosť nášho mužstva. V zápase sme zaslúžene vyhrali.
Ost. výsledky 37. kola: Ružinov - Humenné 6:0 (2:0, 2:0, 2:0), 3., 22. a 51. P. Staroň, 12. a 44. Just, 37. D. Iffka. P. Bystrica – N. Zámky 10:4 (3:0, 3:3, 4:1), 22., 37. a 47. Valach, 45. a 57. Koleno, 6. Trefný, 17. Ižvolt, 19. L. Ružička, 40. Mich. Stráňovský, 56. Gašo - 31. P. Lukáč, 32. Scheibenreif, 36. I. Vyskoč, 51. Kuchta. Kežmarok – Prešov 2:3 po samostatných nájazdoch (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0, 0:1), 3. Hopjak, 24. Drotár - 13. Hájnik, 23. Š. Rusnák, rozhodujúci samostatný nájazd Troliga. B. Bystrica - Detva 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), 4. J. Šimčík ml., 21. Škorvánek, 44. Plavucha, 53. Macejka - 40. Korčok. Ružomberok – Sp. N. Ves 3:6 (2:4, 1:0, 0:2), 17. Macík, 20. Oravec, 39. Marek Jurčo - 6. Muranský, 7. T. Sax, 17. Ondov, 17. L. Novák, 49. Kristian, 60. L. Sax. Trnava - Trebišov 4:2 (1:0, 0:2, 3:0), 11. Feranec, 41. Holovič, 50. Vadrna, 58. Klčovanský - 23. Pohorelský, 32. Džupina. Prievidza - Senica 3:8 (0:2, 3:3, 0:3), 32. a 40. Žember, 37. Čavrk - 7. a 24. Krumpál, 24. a 43. E. Šimek, 7. J. Rehuš, 26. Viktor Kováč, 44. M. Hanták, 47. J. Krišák.
Ost. výsledky 38. kola: Sp. N. Ves - Ružinov 6:1 (3:0, 1:1, 2:0), 8. a 20. Petruk, 12. T. Sax, 23. Magdoško, 47. Koky, 50. P. Hrubý - 25. Jurkovič. Trebišov – P. Bystrica 4:7 (1:1, 1:2, 2:4), 13. Masarovič, 24. a 43. Učník, 48. Šalata - 12., 41. a 51. Ižvolt, 28., 42. a 47. Valach, 33. Stráňovský. Humenné - Trnava 5:2 (2:1, 1:1, 2:0), 6. Mižák, 16. Leitner, 22. Slovák, 55. Kočerha, 56. Slovák - 16. Vadrna, 40. Hutár. Prešov - HC Dukla Senica 4:1 (1:0, 1:0, 2:1), 8. Jasovský, 38. Š. Rusnák, 46. Ľ. Chovan, 59. P. Segľa - 43. J. Salajka. Piešťany - Prievidza 8:4 (2:3, 5:1, 1:0), 11. a 49. Filip, 17. Kotleba, 23. a 36. Románek, 25. Peško, 38. R. Sýkora, 40. Mišík - 7. Mihok, 11. Beňadik, 12. M. Kováč, 24. Žember. Kežmarok – B. Bystrica 4:0 (1:0, 1:0, 2:0), 3. a 41. Junas, 53. Brejčák, 54. Drotár. Detva - Ružomberok 6:3 (2:1, 2:2, 2:0), 26., 30. a 43. Pohorelec, 10. Gavalec, 16. Lesko, 50. Hrčka - 25. a 28. Jurčo, 7. Koniar.
16. Prievidza 38 4 1 2 31 90:205 16
Ďalší program: 39. kolo – 23. 1. o 17.30 h: Ružinov - Topoľčany, P. Bystrica - Prievidza, Trnava - Senica, N. Zámky - Piešťany, Prešov - Sp. N. Ves, Humenné - Detva, Trebišov - Kežmarok, Ružomberok - B. Bystrica; 40. kolo – 26. 1. o 17.30 h: B. Bystrica - Prešov, Ružomberok - Kežmarok, Ružinov - Detva, Trnava - Sp. N. Ves, Pov. Bystrica - Humenné, Topoľčany - Trebišov, Prievidza - N. Zámky, Senica – Piešťany.

1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 499

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

Po sídlisku niekto rozhadzuje jedlo

Labradorka Dafy dva dni zvracala a hnačkovala.

Pali so svojou labradorkou Dafy.

Koho sme vybrali do najlepšej jedenástky?

MY Topoľčianske noviny zvolili najlepšiu jedenástku VI. ligy ObFZ Topoľčany za jesennú časť súťažného ročníka 2020/2021.

Hádzanári do Košíc nejdú, nestihli ich pretestovať

Topoľčianski hádzanári po karanténe do extraligového kolotoča opäť nenaskočia. Sobotný zápas v Košiciach proti miestnemu tímu Crows je odložený.