Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto

STOLNÝ TENIS

REPREZENTÁCIA
Na medzinárodných majstrovstvách juniorov Česka v Hluku reprezentovalo Slovensko v konkurencii 140 súťažiacich z 15 krajín až kvarteto hráčok ŠKST Topvar Topoľčany. Simona Lazarčíková sa prebojovala do osemfinále, Barbora Balážová do šestnásťfinále, Veronika Hippíková a Nina Belianská skončili v základných skupinách.
ŽENY
EXTRALIGA
Trnávka Bratislava – Topoľčany A 0:10 (Kúdelová a Balážová 3,5, Belianská 3), Malacky – Topoľčany A 0:10 (Kúdelová a Lazarčíková 3,5, Belianská 3), Trnávka Bratislava – Topoľčany B 0:10 (Hippíková a Adámeková 3,5, Bútorová 3), Malacky – Topoľčany B 5:5 (Adáemková 3, Hippíková 2), ŠOG Nitra – Valaliky 7:3, ŠOG Nitra – Ružomberok 8:2, Zvolen – Valaliky 7:3, Zvolen – Ružomberok 6:4, Trnava – D. Streda 1:9.
Poradie po zákl. časti:
1. Topoľčany A 18 18 0 0 151:29 54
2. Topoľčany B 18 10 4 4 101:79 42
3. D. Streda 18 10 3 5 106:74 41
4. ŠOG Nitra 18 11 3 4 102:78 41
5. Valaliky 18 8 3 7 103:77 37
6. Zvolen 18 8 2 8 98:82 36
7. Malacky 18 8 2 8 95:85 36
8. Ružomberok 18 5 1 12 82:98 29
9. Trnava 18 3 0 15 59:121 24
10. Trnávka BA 18 0 0 18 3:177 18
Prvé štyri družstvá budú hrať finálový turnaj o majstra SR 14. - 15. apríla v Topoľčanoch s bonifikáciou: Topoľčany A 3 body, Topoľčany B 2 body, ŠOG Nitra 1 bod, D. Streda 0 bodov.
MUŽI
EXTRALIGA
Topoľčany – Rača 0:10, Topoľčany – Komárno/Šahy 7:7 (Chudý a Kúdelová 2,5, P. Maňák a Vass 1), UKF Nitra – Rača 6:8, UKF Nitra – Komárno/Šahy 10:0, Malacky – Ružomberok 7:7, Malacky – Ďurkov 8:3, ŠKST Bratislava – Ružomberok 9:1, ŠKST Bratislava – Ďurkov 10:0, Čadca – Žilina 8:2.
Poradie po zákl. časti:
1. Čadca 18 18 0 0 159:30 54
2. ŠKST Ba 18 16 0 2 150:44 50
3. Rača 18 14 0 4 132:56 46
4. UKF Nr 18 12 0 6 132:65 42
5. Ružomberok 18 6 4 8 96:109 34
6. Malacky 18 6 3 9 87:119 33
7. Ďurkov 18 5 1 12 65:134 29
8. Žilina 18 4 1 13 71:131 27
9. Topoľčany 18 1 4 13 51:149 24
10. Komárno 18 0 3 15 47:153 21
I. LIGA
Senec – Tovarníky 8:6 (Török 2,5, Michalka 2, Mikuš 1, I. Goga 0,5), Rača B – STK N. Zámky 7:7, Trnovec – UKF Nitra B 7:7, Galanta – Domino Nitra 8:6, Trnava – Piešťany 14:0, Holíč – Tr. Teplá 12:2.
Rača B – Tovarníky 6:8 (Michalka a Mikuš 2,5, Török a I. Goga 1,5), Senec – STK N. Zámky 6:8, Trnovec – Domino Nitra 6:8, Galanta – UKF Nitra B 9:5, Trnava – Tr. Teplá 4:10, Holíč – Piešťany 14:0.
1. Holíč 18 17 1 0 211:41 53
2. Galanta 18 12 1 5 143:109 43
3. Rača B 18 11 1 6 135:117 41
4. UKF Nitra B 18 9 4 5 137:115 40
5. Domino Nitra 18 10 2 6 137:115 40
6. STK NZ 18 9 4 5 137:115 40
7. Tr. Teplá 18 9 3 6 138:114 39
8. Tovarníky 18 6 3 9 119:133 33
9. Trnovec 18 5 3 10 99:153 31
10. Senec 18 5 2 11 107:145 30
11. Piešťany 18 2 0 16 59:193 22
12. Trnava 18 1 0 17 90:162 20
II. LIGA
Stretnutia V. Uheriec a UKF Nitra C proti N. Mestu A a B boli odložené na 25. 3. Drietoma – Bánov 8:10, N. Dubnica – Levice 7:11, Dubnica – Pov. Bystrica B 14:4, Lazany – Pov. Bystrica A 9:9.
N. Dubnica – Bánov 10:8, Drietoma – Levice 10:8, Dubnica – Pov. Bystrica A 11:7, Lazany – Pov. Bystrica B 13:5.
1. Dubnica 18 14 1 3 192:132 47
2. P. Bystrica A 18 13 1 4 195:129 45
3. N. Mesto A 16 13 0 3 188:100 42
4. UKF Nitra C 16 12 1 3 178:110 41
5. Lazany 18 9 3 6 177:147 39
6. Levice 18 8 3 7 175:149 37
7. V. Uherce 16 8 4 4 164:124 36
8. Bánov 18 6 2 10 154:170 32
9. Drietoma 18 5 1 12 126:198 29
10. N. Dubnica 18 4 2 12 134:190 28
11. N. Mesto B 16 2 2 12 110:178 22
12. P. Bystrica B 18 0 0 18 79:245 18
III. LIGA NR
Topoľčany B – Volkovce 10:8 (Adámeková 3,5, I. Gašparík st. 3, I. Gašparík ml. 2, Vass 1,5), Bánov B - ŠOG Nitra 8:10, N. Baňa/Podl. - STK N. Zámky B 9:9, Domino Nitra B – Zemné 6:12, Vráble - Komárno/Šahy B 10:8, H. Trsťany - Trnovec B 16:2.
Poradie po základnej časti:
1. ŠOG Nitra 22 22 0 0 315:81 66
2. Vráble 22 18 1 3 255:141 59
3. Zemné 22 18 1 3 245:151 59
4. Komárno 22 14 2 6 239:157 52
5. N. Baňa 22 8 3 11 195:201 41
6. D. Nitra B 22 9 1 12 173:223 41
7. Volkovce 22 8 2 12 194:202 40
8. H. Trsťany 22 7 3 12 194:202 39
9. STK N. Z B 22 6 3 13 180:216 37
10. Topoľčany B 22 7 1 14 143:253 37
11. Bánov B 22 6 1 15 149:247 35
12. Trnovec B 22 0 0 22 94:302 22
V prípade rovnosti bodov rozhodli vzájomné stretnutia.
Topoľčany B budú hrať o záchranu. V 1. kole nastúpia vonku proti N. Zámkom B. V prípade výhry obsadia konečné 9. miesto, v prípade prehry budú hrať ešte v 2. kole.
III. LIGA TN
K. Prievidza – Kl. Nová Ves 10:8 (Jakubík a Bralušič po 3,5, Fekula 1). STK Prievidza – Bošany 10:8 (Žitňanský 3,5, Krchník 2, Ondruška 1,5, Halmo 1). Heller Partizánske – Bystričany 13:5 (Holický 4,5, Herel a Griač po 3,5, Staňák 1,5). KŠK Partizánske – Oslany 13:5 (Harťanský, Rajtík a M. Eliáš po 3,5, Mozola 2,5). Pružina – Handlová 8:10, P. Bystrica C – Lazany B 13:5, Stará Turá – Trenčín 10:8.
K. Prievidza – Bošany 15:3 (Ondruška 2, Halmo 1). STK Prievidza – Kl. Nová Ves 7:11 (Jakubík 4,5, Bralušič 3,5, Fekula 2, Beňačka 1). Heller Partizánske – Oslany 16:2 (Holický, Herel a Griač po 4,5, Staňák 2,5). KŠK Partizánske – Bystričany 12:6 (Harťanský 4, Néma 3, Rajtík 3, Mozola 2). Pružina – Lazany B 11:7, P. Bystrica C – Handlová 13:5.
1. Bošany 22 17 1 4 244:152 57
2. KŠK Pe 23 14 6 3 242:172 57
3. Kl. Nová Ves 22 14 6 2 246:150 56
4. Trenčín 22 14 3 5 239:157 53
5. Stará Turá 22 11 2 9 208:188 46
6. Heller Pe 23 8 7 8 207:207 46
7. Bystričany 22 8 6 8 196:200 44
8. K. Prievidza 23 6 8 9 206:208 43
9. Lazany B 22 8 4 10 184:212 42
10. Handlová 22 7 5 10 184:212 41
11. Pružina 22 6 6 10 206:190 40
12. STK Pd 23 7 2 14 186:228 39
13. P. Bystrica C 22 6 4 12 181:215 38
14. Oslany 22 0 0 22 79:317 22
IV. LIGA NR - SEVER
NR-Kynek - Topoľčany C 8:10 (Žatko 3,5, Adámeková 3, M. Maňák 2, M. Gašparík 1,5), Šaľa - Tovarníky B 9:9 (Slovák 4,5, Dubný 2,5, Bajzík 2), ŠOG Nitra B - Vráble B 12:6, Domino Nitra C - Dlhá n/V. 6:12, UKF Nitra D – Čab 8:10, Zl. Moravce A – Mojmírovce 3:15, Volkovce B - Č. Kľačany 11:7, Výč.-Opatovce - Zl. Moravce B 14:4.
Poradie po zákl. časti:
1. Tovarníky B 22 18 2 2 281:115 60
2. Mojmírovce 22 17 2 3 283:113 58
3. Vráble B 22 17 0 5 252:144 56
4. Č. Kľačany 22 14 1 7 228:168 51
5. UKF Nitra D 22 12 4 6 218:178 50
6. ŠOG Nitra B 22 12 2 8 224:172 48
7. Dlhá n/V. 22 11 3 8 221:175 47
8. Volkovce B 22 11 1 10 223:173 45
9. Šaľa 22 11 1 10 195:201 45
10. Topoľčany C 22 10 2 10 205:191 44
11. Čab 22 10 1 11 200:196 43
12. D. Nitra C 22 9 3 10 211:185 43
13. NR-Kynek 22 8 0 14 169:227 38
14. Zl. Moravce A 22 3 0 19 114:282 28
15. Výč.-Opatovce 22 1 0 21 80:316 24
16. Zl. Moravce B 22 1 0 21 64:332 24
V prípade rovnosti bodov rozhodli vzájomné stretn utia.
Tovarníky B budú hrať finále na 2 víťazstvá proti Mojmírovciam. Topoľčany C súťaž skončili.

IV. LIGA TN
Lysá – Otrhánky 10:8, D. Mariková – V. Uherce B 11:7 (Gyori 3,5, Klačanský po 3, Robel 0,5). N. Pravno – Dubnica B 8:10, Lazany C – Ladce 8:10, Sl. P. Bystrica – Drietoma B 7:11, Pov. Bystrica D – N. Dubnica B 5:13, N. Mesto C – Trenčín B 11:7.
Lysá – V. Uherce B 6:12 (Gyori 4,5, M. Gubka 3, Klačanský 2, Robel 1,5). D. Mariková – Otrhánky 11:7, N. Pravno – Ladce 15:3, Lazany C – Dubnica B 6:12, Sl. P. Bystrica – N. Dubnica B 7:11, Pov. Bystrica D – Drietoma B 4:14.
1. Drietoma B 22 18 2 2 260:136 60
2. Lazany C 23 14 1 8 221:193 52
3. D. Mariková 23 10 7 6 226:188 50
4. V. Uherce B 22 11 4 7 209:187 48
5. Slovan PB 22 10 5 7 202:194 47
6. N. Dubnica B 22 8 8 6 201:195 46
7. Lysá pod M. 23 9 4 10 212:202 45
8. Dubnica B 22 10 3 9 185:211 45
9. N. Mesto C 22 8 5 9 188:208 43
10. Otrhánky 22 8 4 10 208:188 42
11. Ladce 22 7 5 10 190:206 41
12. N. Pravno 23 6 4 13 190:224 39
13. Trenčín B 22 5 5 12 177:219 37
14. P. Bystrica D 22 2 3 17 139:257 29
V. LIGA
HORNONITRIANSKA
Bošany B – Lazany 15:3 (Priecel a J. Jakubík po 4,5, Duda 3,5, Repka 2,5). STK Prievidza B – V. Uherce C 8:10 (V. Letková 4,5, P. Gubka 3,5, Kršiak 1,5, Trojan 0,5).
MO TOPOĽČANY
M. Bedzany A – Tovarníky C 2:8 (Gabaj a R. Ševčík 1 -Bajzík a Dubný 3,5, Čachaň 1), M. Bedzany A – Tovarníky D 10:0 (R. Ševčík a Gabaj 3,5, Pav. Ďurček 3), Topoľčany D – Ludanice 0:10 (R. Smutný a M. Smutný 3,5, Malina 3), H. Štitáre – M. Bedzany B 7:3 (Šobáň 3,5, Svitok 2, Mil. Záň 1,5 – M. Ševčík 2, Čakajda 1).
1. Ludanice 10 10 0 0 96:4 30
2. Tovarníky C 10 6 1 3 59:41 23
3. M. Bedzany A 10 6 0 4 58:42 22
4. H. Štitáre 10 5 1 4 50:50 21
5. Topoľčany D 9 4 0 5 40:50 17
6. M. Bedzany B 9 2 0 7 29:61 13
7. Tovarníky D 10 0 0 10 8:92 10
TURNAJE
Umiestnenie hráčov ŠKST Topvar Topoľčany.
Majstrovstvá západoslovenského regiónu najmladšieho žiactva – N. Mesto: DVOJHRA CHLAPCI: 1. R. Bučko, 3. - 4. M. Gašparík a Fábik; DVOJHRA DIEVČATÁ: 1. Piterková, 5. - 8. Lenčešová, M. Vlčková, Caránková; ŠTVORHRA CHLAPCI: 1. M. Gašparík – R. Bučko, 3. - 4. Fábik – Pružinec (Tr. Teplá); ŠTVORHRA DIEVČATÁ: 1. Piterková – M. Vlčková, 3. - 4. Caránková – Pružincová (Tr. Teplá); ZMIEŠANÁ ŠTVORHRA: 2. R. Bučko – Piterková, 3. - 4. Kopányi (N. Zámky) – M. Vlčková, M. Gašparík – Toporová (Pov. Bystrica). (mab, jaš)


  1. Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili 1 864
  2. Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie Foto 1 474
  3. Do Hrušovian príde DAC Dun. Streda 276
  4. Trénovali únik čpavku zo zimného štadióna 196
  5. Topoľčany opäť sklamali 178
  6. Voľby do VÚC 2017 Topoľčany: Zoznam kandidátov na poslancov 116
  7. Ako dopadlo ďalšie kolo tipovačky? 80
  8. Voľby do VÚC 2017 Partizánske: Zoznam kandidátov na poslancov 74
  9. Voľby do VÚC 2017 Bánovce nad Bebravou: Zoznam kandidátov na poslancov 69
  10. V Bratislave víťazstvo hostí 32

Najčítanejšie správy

Topoľčany

Podvod v Topoľčanoch. Na zájazd nešli, aj keď zaplatili

Obvinená môže stráviť za mrežami až desať rokov.

Výškovú budovu v Partizánskom uzatvorili. Pripravujú ju na zbúranie

Primátor mesta pripustil, že bytoviek, ktoré by sa mohli zbúrať, je v meste viac. Bývalí nájomníci nechali po sebe spúšť.

Do Hrušovian príde DAC Dun. Streda

V 4. kole Slovenského pohára vo futbale vyžrebovali štvrtoligistovi z Hrušovian atraktívneho súpera.

Trénovali únik čpavku zo zimného štadióna

Zimný štadión patrí v meste k rizikovejším oblastiam kvôli prítomnosti čpavku v chladiacom zariadení.

Topoľčany opäť sklamali

V daždivom počasí prišla len hŕstka divákov.

Blízke regióny

Integrované osvetlenie bude len druhým v Európe

Trenčín bude po Budapešti druhým mestom v Európe, ktoré bude mať moderné integrované osvetlenie.

Huby už konečne rastú

Po dlhšie trvajúcom suchu na hornej Nitre v posledných dňoch zapršalo a huby už konečne začali rásť.

V Kocuranoch padla žena z koňa. Zasahovať museli leteckí záchranári

Pre nedostupnosť terénu pre pozemnú záchranku bol žene na pomoc privolaný vrtuľník.

Prvý Novozámčan na listine rozhodcov FIFA

Peter Kováč bude rozhodovať aj medzinárodné zápasy

Bábätká z trenčianskej pôrodnice

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky zverejníme aj v pondelňajšom vydaní MY Trenčianskych novín.

Všetky správy

Pozrite si záver MS z Bergenu, ktorý nebol v televízii

Zábery z helikoptéry ukazujú nástupy v posledných kilometroch aj to, ako skupina favoritov dostihla úniky.

Štvrtý titul? O rok naň Sagan môže zabudnúť

Trať majstrovstiev sveta v Innsbrucku v roku 2018 je samý kopec.

Ešte v marci robil v obleku kľuky. Železná vôľa urobila z Jana Třísku Američana

Legendárny herec z Obecnej školy sa už v Česku necítil doma.

Kam vyraziť