Úradná správa č. 31 zo dňa 22. 3. 2007
SEKRETÁR
- Pripomína funkcionárom FK, že najbližší prestupový termín je v mesiaci Apríl v termíne 1. – 6. deň “ prestupového mesiaca.“ Matrika schváli všetky žiadosti, ktoré budú spĺňať požadované náležitosti. Uvedený dátum na tlačive pre prestupový mesiac Apríl musí byť bez opráv a škrtania od 7. 3. do 6. 4. 2007. Použitie tlačiva Ohlásenie prestupu v inom prestupovom termíne než v tom, ktorému zodpovedá dátum na tlačive, má za následok neprerokovanie prestupu, hosťovania alebo zrušenie hosťovania. Hosťovanie môže byť na dobu minimálne do 31. 12. 07. V prípade, že na prestupovom lístku bude uvedený kratší dátum hosťovania ako 31. 12. 07 bude sa považovať za neprerokovaný.
- Pripomína funkcionárom, že plánovaný začiatok jarnej časti súťaží žiakov futbalového ročníka 2006/2007 je stanovený na deň 31. 3. 2007.
KOMISIA MLÁDEŽE
- schválila nasledovné výnimky hracích dní a časov:
II. trieda Ml. a St. žiakov
TJ Tatran Kamenec pod Vtáčnikom:
14. kolo: Kamenec – Sebedražie dňa 1. 4. 07 nedeľa 10.00 a 11.30 hod.
16. kolo: Kamenec – Pravenec dňa 15. 4. 07 nedeľa 10.00 a 11.30 hod.
18. kolo: Kamenec – Bystričany dňa 29. 4. 07 nedeľa 9.30 a 11.00 hod.
19. kolo: Kamenec – Lazany dňa 5. 5. 07 sobota 13.00 a 14.30 hod.
21. kolo: Kamenec – Opatovce dňa 20. 5. 07 nedeľa 10.00 a 11.30 hod.
23. kolo: Kamenec – Cígeľ dňa 3. 6. 07 nedeľa 10.00 a 11.30 hod.
25. kolo: Kamenec – Nit. Rudno dňa 17. 6. 07 nedeľa 10.00 a 11.30 hod.
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
- Svoje majstrovské stretnutia odohrajú na ihrisku v Podhradí – mužstvá a rozhodca sa prezlečú v šatniach OFK a presunú na ihrisko do Podhradia.
FK Spartak Bánovce nad Bebravou
25. kolo: Bánovce – Kanianka dňa 17. 6. 07 nedeľa 10.00 a 11.30 hod.
III. trieda PE
FK Veľké Bielice
- Svoje majstrovské stretnutia odohrajú vždy v sobotu o 12.30 hod.
III. trieda BN
Slovan Malé Bielice
-Svoje majstrovské stretnutia odohrajú vždy v sobotu o 14.00 hod. v Podlužanoch.
Mladší žiaci a Prípravka
FK TJ Slovan Malé Bielice
- Svoje majstrovské stretnutia odohrajú vždy v sobotu o 12.00 hod. na futbalovom štadióne Tempa Partizánske.
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
Zmeny stretnutí:
II. trieda dorast BN,PE
Veľké Kršteňany domáce stretnutia v jarnej časti sobota v UHČ mužov.
17. kolo: Krásno – Uhrovec dňa 28. 4. 07 o 14.00 hod.
-Vyzýva FO, funkcionárov, odborné komisie k spolupráci pri príprave nového Rozpisu súťaží. Touto cestou žiada o zaslanie pripomienok, námetov a doplnkov na kvalitatívne zlepšenie jeho textovej časti do 31. 5. 07.
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ – 1. 4. (nedeľa) o 15.30 h
MObl.: Lehota – Kolačno (Nagy, Mikši, Bárta, Maurer v Podhradí), Pečeňany – Hradište (Zelenák, Jánošík Latečka, Duchovič), Pravenec – V. Bielice (Balco, Jonáš, I. Svitok, Pastierik), Malé Bielice – Diviacka N. Ves (Poliak, Kollár, Sliepka st., Mrázik), Nit. Rudno – Rybany (Kráľ, Chochula, Kočí, Čižmádia), Bojnice – Handlová (Mendel, Chalmovský, Rondošová, Kučera), Biskupice – V. Klíž ne 11.00 (Östereicher, Kudláč, Bálek, Košík).
I. TRIEDA PE + BN: Krásna Ves – M. Hradná (Podoba, Vido, Kozinka), Nadlice – D. Naštice (Valach, M. Kutiš, Švajlen), Dežerice – Šišov (Kudláč, M. Drábik, Bezák), Krásno – Brodzany (M. Bebjak, Mikoláš, Janus), Podlužany – Skačany (Bálek, Malík, Ďurkáč), Klátova N. Ves – Žabokreky (Duhina, Omelka, Zábojník), Uhrovec – Zlatníky (Koreň, Kusý, Košík).
II. TRIEDA PE + BN: Ostratice – V. Držkovce (Zima, Kluka), Dvorec – M. Kršteňany (J. Kutiš, Beňačka), Prusy – H. Naštice (Östereicher, Zuzula), L. Opatovce – Brezolupy (Orságh, Paulička), Miezgovce – H. Ozorovce (J. Drábik, Ševcová), Návojovce – V. Kršteňany ne 11.00 (Moniak st., J. Majzlan).
DORAST – 1. 4. (nedeľa) o 13.00 h
MObl.: Chrenovec – Kamenec (Michale, Pánis), Pravenec – Lazany (Jonáš, I. Svitok), Bošany – Nedožery (Omelka, Duhina), V. Uherce – Bystričany (Kollár, Sliepka st.), Nit. Rudno – H. Ozorovce (Chochula, Kočí), Lehota – Rudnianska Lehota so 13.00 (Kollár, Gogora v Podhradí).
I. TRIEDA PE + BN: Krásna Ves – M. Hradná (Vido, Podoba), Pečeňany – D. Naštice so 15.00 (Malík, Orságh), Miezgovce – Zlatníky so 15.00 (Zuzula, Kočí), Dežerice – V. Bielice so 15.00 (J. Kutiš, Jánošík), Biskupice – V . Klíž ne 8.45 (Kudláč, Bálek), Podlužany – Skačany so 16.00 (Podoba, Valach).
II. TRIEDA PE + BN: Ostratice – Žabokreky (Kluka, Zima), Krásno – Klátova N. Ves (Mikláš, M. Bebjak), Uhrovec – Kolačno Kusý, Koreň), Návojovce – V. Kršteňany (J.Majzlan, Moniak st.).
STARŠÍ ŽIACI – 31. 3. (sobota) od 10.00 h:
Handlová – Kanianka (Híreš), Opatovce – Nit. Rudno (Floriš), Bystričany – Lehota (Sliepka ml.), D. Vestenice – Pravenec (Koreň), Lazany – Cígeľ ne od 9.00 (Hancko), Bánovce – Nit. Pravno ne od 12.00 (D), Kamenec – Sebedražie ne od 10.00 (Poliak).
STARŠÍ ŽIACI – 31. 3. (sobota) o 14.00 h:
III. TRIEDA SKUPINA PE: L. Opatovce – V. Klíž (Paulička), Skačany – Rybany (M. Drábik), M. Kršteňany – Nadlice (Kluka), Brodzany – V. Bielice (Latečka), Nedanovce – Kolačno (Beňačka), Nedašovce/Dvorec – V. Uherce ne 13.00 (Vavro v Nedašovciach.).
III. TRIEDA SKUPINA BN: Šišov – H. Ozorovce ne 13.00 (Paulička), Dežerice – Pečeňany so 13.00 (Jánošík), Biskupice – Kšinná (Vavro), M. Bielice – Krásna Ves (Valach v Podlužanoch), V. Držkovce – Zlatníky (Zelenák v Malej Hradnej), Prusy – H. Naštice so 16.00 (M. Kutiš).
MLADŠÍ ŽIACI A PRÍPRAVKA – 31. 3. (sobota) o 10.00 h
OKRES PE + BN: Chynorany – Krásno (Paulička), Bošany – Žabokreky (Beňačka), M. Bielice – Rybany so 12.00 (Omelka na Tempe), Šimonovany – V. Uherce so 14.00 (Omelka), Bánovce – Ostratice ne 9.30 (Jánošík).
Autor: bal