19. kolo
Chynorany –
Hrnčiarovce 1:2 (0:2)
Góly: 57. P. Maťavka - 22. Polakovič (11 m), 25. Heteš.
V 1. minúte zakrútený trestný kop domácich spoza šestnástky vytlačil brankár Danišovič na roh. Z rohu hlavičkoval Juraj Maťavka len do rúk brankára. V 12. minúte si to Parkan zopakoval z tej istej situácie tesne nad bránu. V 22. minúte bolo na ukazovateli skóre 0:1, keď po faule Maťavku Polakovič premenil pokutový kop. V 25. minúte dal druhý gól hostí Heteš. V týchto fázach boli hostia jasne lepší. Potom prišla červená karta Parkana za protesty. Domáci museli zabojovať a v 57. minúte Aneštík vybojoval loptu a jeho center Maťavka premenil. Domáci tlačili loptu dopredu, ale chýbala presná prihrávka. Sily sa vyrovnali, keď v 67. minúte dostal Kytta červenú kartu. Domáci tlačili do konca, ale hostia si ubránili výsledok. Rozhodoval: Peter Pucher, počet divákov: 220
CHYNORANY: Mikula – M. Magdolén, Parkan, Aneštík, T. Magdolén, P. Maťavka (88. Kozinka), J. Maťavka, Košťál, Košík, Ondrejkovič, Košarišťan.

Šimonovany – Senica 0:1
(0:1)
Gól: 38. Ilek
V prvom polčase sa hral priemerný futbal a po jedinej chybe domácich Ilek otvára skóre na 0:1. Druhý polčas sa viedol v drvivej prevahe domácich, ale ani veľké úsilie nestačilo na zvrat v zápase. Rozhodoval: Šmidovič, počet divákov:120

Solčany - P. Bystrica
0:3 (0:0)
Góly: 59. a 77. Gaborík, 64.Hrnčík.
Za dobrého slnečného počasia a na dobrom teréne sa hral od začiatku kvalitný taktický a tvrdý futbal. Domáci zvolili vyčkávaciu taktiku, nakoľko vedeli, že majú kvalitného súpera. V druhom polčase nastúpili hostia aktívnejšie a v 59. minúte otvoril skóre Gáborík. Domáci otvorili hru, čo využil v 64. minúte Hrnčík a zvýšil na 0:2 a v 77. minúte uzavrel skóre na 0:3 Gáborík. Rozhodoval: Jakubek, Počet divákov: 550
SOLČANY: Ambroz - Mančík, Hippík, Patrovič (72. Illaš), Klačanský (72. Hula), M. Michalík, Kuna, Lysý, Soboňa (72. Dálik), L. Michallik, Buday.

Bošany – Skalica 3:1
(2:1)
Góly: 16. Papranec, 33. Šesták, 67. Ambróz (11m) - 11.Kubík.
V zápase dobrej úrovne zaslúžene vyhrali domáci. Hostia mali dobrý začiatok, keď bránu súpera ohrozili už v 2. minúte. V 9. minúte neuspel domáci Papranec z trestného kopu. Vedúci gól hostí vsietil domácim v 11 minúte Kubík. Po rohovom kope sa v 16. minúte najlepšie zorientoval Papranec a vyrovnal na 1:1. V ďalšej akcii domácich našiel Papranec Šestáka, ktorý v 33. minúte zvýšil na 2:1. Hostia faulovali Ambróza , ktorý z 11-metrového kopu uzatvoril skóre na 3:1. Rozhodoval: Tomčík, Počet divákov: 200.
BOŠANY: Švec - Kapusta, Jamrich, Kontúr, Kalamár, Kladka, Kostolný, Ambróz (89. Tureček), Papranec, Husár (85. Taraba), Šesták (76. L. Hodál).

V. Kostoľany - Mýtna N.
Ves 0:1 (0:1)
Gól: 35. Ondruš
V 28. min. bol v šestnástke faulovaný Hanzel, ale rozhodca to neposúdil ako faul napriek tomu, že domáci hráč krvácal. V 35. min. strelili hostia po centrovanej lopte z päťky gól. Po obrátke hrali hostia už len na svojej polovici. Gólové šance zostali nevyužité. Za predvedený výkon by si domáci bod zaslúžili. Rozhodoval Bojda, ŽK: Gula, Kubiš – za domácich, 50 divákov.
MÝTNA N. VES: Bohunský, Varga (46. Andrášik), Vermeš, Ševčík, Ondruš, Ližňák, Cabaj (88. Šiška), Olvecký, Candrák (67. Farkaš), Koprda, Rimanovský.

Častkovce - Tovarníky
2:0 (2:0)
Góly: 1. Ostrovský, 45. Šagát.
Domáci futbalisti vyhrávali už v 20. sekunde zápasu, keď po prieniku M. Rusnáka a nepresnej strele Gaža otváral skóre Ostrovský. Krásnym gólom do šatne zvyšoval Šagát hlavou na 2:0 pre domácich. V druhom polčase bojovní hostia už neinkasovali, keď zostali nevyužité samostatné úniky Ostrovského v 66. a 77. min. a ani strela Burzu, ktorý mieril tesne vedľa. Pred 200 divákmi rozhodoval Kováč. ŽK: Hevier, Gažo - Carámek, Fráter.
TOVARNÍKY: Drobec – Lipovský, Šimon, Jančovič, Žikavský, Goga, Caránek (80. Macko), Fráter, Hájovský, Bulák, Kapusta.
N. Pravno – N. Dubnica 2:2 (2:0), 4. Michal Jamrich, 31. Čampiš – 58. Ruman, 68. Batla.
Trenč. Stankovce - Kanianka 1:1 (0:0), 71. Brandís (11m) - 79. Kurbel.
1. P. Bystrica 19 17 2 0 58:7 53 (+26)
2. Mýtna N. Ves 19 15 2 2 47:15 47 (+20)
3. T. Stankovce 19 13 3 3 49:15 42 (+12)
15. Tovarníky 19 2 1 16 11:61 7 (-20)
16. V. Kostoľany 19 1 1 17 21:63 4 (-26)

1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  3. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 3 730

Brankár Ivan Maco Mikuláš končí po dlhoročnom pôsobení v Tovarníkoch.

Brankár Ivan Mikuláš vo včerajšom domácom zápase IV. ligy Juhovýchod: Tovarníky – Hurbanovo (0:0) ukončil svoje pôsobenie v Tovarníkoch.

3 h
Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)

19. jún
Nina Kyseľová (vľavo).

Po dlhej prestávke, vynútenej pandemickou situáciou, sa na konci apríla vrátili na kurty aj tenisti a tenistky Tennis Clubu Topoľčany.

19. jún

Mesto Topoľčany počas uplynulého týždňa otvorili bezpeňažný, takzvaný swapový obchod – EKO hand. Obchod sa nachádza v podchode autobusovej stanice, blízko Nástupišťa 1-12 .