Streda, 18. júl, 2018 | Meniny má Kamila

Iba Radošina víťazne

22. kolo
Radošina – Dvorníky 3:2 (2:1)
Góly: 5. Bartošek, 35. Beňovič, 71. Turčan (11 m) – 37. Kollár, 51. Brestovanský.
Bol to obojstranne útočný futbal s prevahou domáceho celku, čo sa potvrdilo aj otvorením skóre už v 5. min. domácim strelcom Bartošekom. Nastolený trend zápasu potvrdil v 35. min. Beňovič a zvýšil tak skóre na 2:0, no už o dve minúty korigoval stretnutie Kollár, a tak sa do kabín odchádzalo za stavu 2:1. V druhom polčase mali hostia prevahu, keď zo štandardky vyťažili vyrovnávajúci gól v 51. min. hráčom Bretsovanským. Hostia sa snažili udržať tlak domácich aj za cenu faulu, čo domácim prinieslo v 71. min. pokutový kop , ktorý Turčan premenil. Za zmienku stojí 6 žltých a jedna červená karta hostí v 87. min. (Pastorek), všetky za urážky rozhodcu. Rozhodoval: Kollárik, počet divákov:180
RADOŠINA: Klačanský - Ďaďan, Bartošek, Rosíval, M. Varga, B. Varga, Beňovič, Turčan (86. Kusý), Kováčik (71. Hanzlík), Jo. Piršel, Ju. Piršel

Prašice – Petrová Ves 0:4 (0:0)
Góly: 46. a 57. Morvay, 49. M. Matula st., 67. Křižan
Prvý polčas začali domáci aktívnejšie. V 14. min. ohrozil Grznár bránu hostí. Domáci tlačili celý polčas aktívnejšie. V 42. min. na počudovanie divákov neodpískal hlavný rozhodca očividnú ruku. Prvý polčas skončil bezgólovo. V druhom polčase zrazili hostia dvoma rýchlymi gólmi domácich, ktorým sa už nepodarilo vrátiť do zápasu. Hostia ešte do konca zápasu upravili skóre na 0:4. Rozhodoval: Szabó, počet divákov: 180.
PRAŠICE: Sláma – V. Ďurík, Pikna, Martinček, Baláž, Janega, Halo, Grznár, Streďanský, E. Ďurík, Krasula (Paluš).

Ost. výsledky:
Čáčov – Chtelnica 6:1 (5:0), 45. a 47. Filuš, 8. Kukliš, 11. Horňák, 25. Krč, 43. Krošlák – 72. Bílik
Gbely – Lokomotíva Trnava 1:2 (1:1), 36. (11m) Mir. Mihál – 11. (11m) Laurinec, 88. M. Horváth.
Trebatice – Krakovany 2:1 (2:0), 16. a 44. Macháč – 65. T. Balcír.
Jalšové – Kúty 2:1 (1:1), 5. Dunár, 49. Hesek – 17. Ősterreich.
Holíč – Piešťany 0:2 (0:2), 10. Gajarský, 35. Bábsky.
Moravský Sv. Ján – Smolenice 0:2 (0:1), 4. a 88. Kulíšek.
1. Piešťany 22 13 7 2 64:20 46 (+13)
2. Lok. Trnava 22 13 6 3 52:32 45 (+12)
3. Krakovany 22 13 2 7 39:28 41 (+8)
4. Jalšové 22 12 2 8 48:29 38 (+5)