Úradná správa č. 39 zo dňa 10. 5. 2007
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
- kontumuje nedohraté stretnutie 17. kola II. tr. muži Dvorec – Horné Ozorovce a pripisuje 3 body mužstvu Dvorca pre pokles počtu hráčov hostí pod 7. / SP čl. 100 písm.e/ Výsledok dosiahnutý na HP zostáva v platnosti.
- berie na vedomie nám. K hostí v stretnutí 20. kola MO muži Nitrianske Rudno – Biskupice a odstupuje ju KR.
- pozýva na svoje zasadnutie dňa 17. mája 2007 o 16.00 hod. R p. Mikši.
- oznamuje FO, že v novom súť. ročníku budú tie FO, ktoré nespĺňajú požadovaný počet rozhodcov hrávať svoje domáce stretnutia v sobotu, alebo v nedeľu doobeda.
- Vyzýva FO, funkcionárov, odborné komisie k spolupráci pri príprave nového Rozpisu súťaží. Touto cestou žiada o zaslatie pripomienok,námetov a doplnkov na kvalitatívne zlepšenie jeho obsahovej a textovej časti do 23.mája 2007.
ZMENA STRETNUTIA
- MO dorast - 24. kolo Horné Ozorovce – Bystričany - 2. júna 2007 o 17.00 hod.
NEDOSTATKY ROZHODCOV
- Skála – neuvádza počet usporiadateľov, Mikoláš – neuvádza, kedy bol Zápis a RP v kabíne rozhodcov pred stretnutím, Zíma – neuvádza použitie identifikačných viest US.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
Zmena trestu:
Marek Leván (H. Ozorovce) – 1 súťažné stretnutie „N“ od 3. 5. 2007
Jaroslav Crho (Ostratice) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 3. 5. 2007
Milan Hornáček (Podlužany) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 3. 5. 2007
Tomáš Kolárik D (Krásna Ves) – 4 súťažné stretnutia „N“ od 3. 5. 2007 - 31. 5. 2007
Marián Šuba (Biskupice) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 10. 5. 2007
Juraj Jánošík (Biskupice) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 10. 5. 2007
Ivan Buchel (Pečeňany) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 7. 5. 2007
Michal Masarovič (Pečeňany) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 10. 5. 2007
Jozef Šagát D (Nedašovce) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 10. 5. 2007
Martin Šišmič D (D. Naštice) - 4 súťažné stretnutia „N“ od 10. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Lukáš Hrenák (Dvorec) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 10. 5. 2007
Peter Polúch (L. Opatovce) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 10. 5. 2007
Ivan Marko (Ostratice) - 1 + 1 = 2 súťažné stretnutia „N“ od 10. 5. 2007
Marián Kyselica (V. Držkovce) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 10. 5. 2007
Stanislav Pavle (D. Naštice) – 3 súťažné stretnutia „N“ od 10. 5. 2007 - 31. 5. 2007
Milan Kopecký (Nadlice) – 4 súťažné stretnutia „N“ od 10. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Pavol Mozola (Hradište) – 3 súťažné stretnutia „N“ od 10. 5. 2007 - 31. 5. 2007
Miloš Samek (Nadlice) - 1 súťažné stretnutie „N“ od 10. 5. 2007
FO Ostratice – doplatiť 200 Sk za 4xŽK Marko Ivan
Juraj Tisoň Ž (Pravenec) – 2 súťažné stretnutia „P“ do 31. 8. 2007
Jozef Hergezel (D. Naštice) – 1 súťažné stretnutie „P“ do 31. 8. 2007
Vladimír Rehák (Biskupice) - 4 súťažné stretnutia „N“ zákaz výk. f. trénera pri M od 10. 5.- 7. 6. 2007
- Pozýva na svoje zasadnutie dňa 17. 5. 2007 o 16.45 hod. HÚ stretnutia MO muži 20. kola Rybany – Lehota Jozef Maťavka.
Vedúceho mužstva Lehoty Mikuláš Dolník.
Hlavného rozhodcu stretnutia Štefan Kočí a delegáta stretnutia Jaroslav Švajlen
KOMISIA MLÁDEŽE
ZMENA STRETNUTIA:
- III. trieda žiaci BN 18. kolo: Šišov – Horné Naštice dňa 12. 5. 2007 o 16.00 hod.
- mladší žiaci prípravka BN – PE 17. kolo V. Uherce – Krásno súhlasí s dohodou odohrania stretnutia dňa 9. 5. 07 o 17.00 hod.
NIKE PREMIER CUP
Prvé stretnutia I. kola dňa 16. 5. 07 (streda) o 16.30 hod.
Valaská Belá – Nit. Rudno (Michale), Nováky – Lehota (Kollár), Opatovce – Cígeľ (Floriš), Kamenec – Šimonovany (Sliepka ml.), Kanianka – Handlová (Žiak), Chrenovec – Ráztočno (Híreš), Poruba – Lazany (Poliak), Nedožery – Pravenec (Bárta).
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ – 20. 5. (nedeľa) o 17.00 h
MObl (22.kolo): Diviacka Nová Ves - Veľký Klíž (Moniak st., Mareček, Košík), Rybany - Veľké Bielice (Vido, Valach, Černo), Bojnice – Lehota pod Vtáčnikom (Bálek, Ostereicher, Kostolányi), Nitrianske Rudno - Pečeňany (Kollár, Duhina, Kučera), Malé Bielice – Pravenec (Zelenák, M. Kutiš, Masaryk), Kolačno - Biskupice (Vážny, Michale, Janus), Handlová – Hradište (Moniak ml., Gajarský, Pastierik).
I. TRIEDA PE + BN (22. kolo): Skačany - Brodzany (Mikoláš, Beňačka, Ďurkáč), Žabokreky nad Nitrou - Šišov (Zuzula, Kočí, Mrázik), Zlatníky - Dolné Naštice (M. Drábik, Kráľ, Kováčik), Uhrovec - Krásna Ves (J. Kutiš, Jánošík, Švajlen), Klátova Nová Ves - Nadlice (Orságh, Malík, Bezák), Podlužany - Dežerice (M. Bebjak, J. Drábik, Zábojník), Malá Hradná – Krásno (Pánis, Poliaček, Kozinka).
II. TRIEDA PE + BN (20. kolo): Veľké Kršteňany - Brezolupy (Bielik, Rondošová), Horné Ozorovce - Horné Naštice (Omelka, Švecová), Miezgovce - Malé Kršteňany (Paulička), Livinske Opatovce - Dvorec (Koreň), Veľké Držkovce - Prusy (Zíma, Kluka), Návojovce - Ostratice (Gogora).
III. TRIEDA PE + BN (18. kolo): Pažiť - Haláčovce (Kusy), Kšinná - Nedašovce (Podoba), Pravotice - Veľké Hoste (Chochula), Ruskovce - Žitná Radiša (Latečka).
DORAST – 20. 5. (nedeľa) o 14.30 h
MObl (22. kolo): Bystričany - Nedožery-Brezany (Špánik, Floriš), Nitrianske Rudno - Chrenovec-Brusno (Duhina, Kollár), Veľké Uherce - Pravenec (Gogora, Kusý), R. Lehota - Bošany (Mäsiar, Ševčík), Šimonovany-Partizánske – Lehota pod Vtáčnikom so 10.00 (Chochula, J. Drábik), Horné Ozorovce - Lazany so 17.00 (M. Drábik, M. Bebjak).
I. TRIEDA PE + BN (22. kolo): Skačany - Veľký Klíž (Beňačka, Mikoláš), Rybany - Veľké Bielice (Valach, Vido), Malá Hradná - Biskupice (Poliaček, Pánis), Zlatníky - Dolné Naštice so 17.00 (M. Kutiš, Orságh), Miezgovce - Krásna Ves so 17.00 (Duhina, Švecová). Podlužany - Dežerice so 16.00 (Jánošík, Podoba).
II. TRIEDA PE + BN (20. kolo): Veľké Kršteňany - Brezolupy (Rondošová, Bielik), Kolačno - Klátova Nová Ves (Michale, Vážny), Žabokreky nad Nitrou - Krásno (Kočí, Zuzula).
STARŠÍ ŽIACI – 19. 5. (sobota) od 10.00 h
OKRES PD: Lehota pod Vtáčnikom - Nitrianske Rudno (Floriš, v Podhradí), Pravenec - Kanianka (Bárta), Dolné Vestenice - Cígeľ (Koreň), Bystričany - Handlová (Kusý), Kamenec pod Vtáčnikom - Opatovce nad Nitrou (Sliepka ml.), Bánovce nad Bebravou – Lazany ne od 12.00 (Orságh), Sebedražie - Nitrianske Pravno so od 9.00 (Kasala).
SKUPINA PE (19. kolo): Kolačno - Nadlice so 14.00 (Latečka), Nedanovce – Rybany so 14.00 (Paulička), Brodzany - Veľký Klíž so 14.00 (Kráľ), Malé Kršteňany - Livinske Opatovce so 14.00 (Beňačka), Nedašovce/Dvorec - Skačany ne 14.30 (Chochula, v Nedašovciach), Veľké Bielice - Veľké Uherce so 12.30 (Kráľ).
SKUPINA BN (19. kolo): Veľké Držkovce - Pečeňany so 14.00 (Zelenák, v Malej Hradnej), Biskupice - Šišov so 14.00 (Vido), Malé Bielice - Horné Ozorovce so 14.00 (Podoba, v Podlužanoch), Zlatníky – Kšinná ne 14.30 (Kráľ), Prusy – Dežerice so 16.00 (Valach), Krásna Ves - Horné Naštice so 16.00 (Malík)
MLADŠÍ ŽIACI A PRÍPRAVKA – 19. 5. (sobota) o 10.00 h
OKRES PE + BN (19. kolo): Ostratice - Veľké Uherce (Omelka), Bošany - Rybany (Kluka), Žabokreky nad Nitrou - Krásno so 12.00 (Omelka), Šimonovany-Partizánske - Malé Bielice so 14.00 (Kluka), Bánovce nad Bebravou - Klátova Nová Ves ne 9.30 (Orságh)
I. TRIEDA MUŽI PD: Bystričany - Nedožery-Brezany ne 17.00 (Floriš, Špánik, Duchovič).
Autor: bal