Úradná správa č. 37 zo dňa 16. 5. 2007
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
DORAST
1. Trestá dňom 14. 5. 2007 nepodmienečne na 1 MZ pre 4 ŽK podľa DP1-13/5a hráčov:
Lukáš Ďatelinka, TJ Krušovce,
Pavol Kulháni, OTJ H.Obdokovce.
2. Trestá dňom 14. 5. 2007 nepodmienečne na 1 MZ hráčov:
Martin Bočkay, OFK Práznovce, DP1-5a,
Marek Prostredný, TJ Čermany, DP1-5a,
Michal Šimune, OFK Prašice, DP1-5a.
3. Schválila žiadosť o zmenu nepodmienečného trestu po jeho polovičnom uplynutí hráčovi OFK Prašice, Patrik Herda a mení ho dňom 16. 5. 2007 na 2 MZ podmienečne s podmienkou do 16. 9. 2007, DP-čl.31.
4. Trestá TJ Čermany a TJ Krušovce pokutou 100,- SK + 100,- SK rokovací poplatok, pre nezaplatenie rokovacieho poplatku za vylúčeného hráča a hráča so 4 ŽK v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 30. 5. 2007.
DOSPELÍ
1. Trestá dňom 14. 5. 2007 nepodmienečne na 1 MZ pre 4 ŽK podľa DP1-13/5a hráčov:
Oto Matejčík, Jozef Jankovič, OFK Ludanice,
Ondrej Vlkovič, TJ Koniarovce,
Jozef Gerši, OFK Kovarce,
Marián Holek, TJ Kamanová,
Ladislav Zajak, TJ Chrabrany,
Marián Bazala, OTJ H.Obdokovce.
2. Trestá dňom 14. 5. 2007 nepodmienečne na 1 MZ hráčov:
Štefan Valko, TJ Blesovce, DP1-5a,
Miroslav Miškolci, TJ Koniarovce, DP1-4a.
3. Trestá dňom 14. 5. 2007 nepodmienečne na 2 MZ pre 8 ŽK podľa DP1-13/5b hráča TJ Urmince Juraj Kopček.
4. Trestá dňom 14. 5. 2007 nepodmienečne na 3 MZ hráča TJ Norovce Juraj Priecel, DP1-3b.
5. Trestá OFK Krnča pokutou 500,- SK + 200,- SK rokovací poplatok pre neprístojnosti fanúšikov v stretnutí Krnča - Chrabrany, DP2-1a. Splatnosť do 30. 5. 2007.
6. Trestá TJ Chrabrany a TJ Kamanová pokutou 100,- SK + 200,- SK rokovací poplatok, pre nezaplatenie rokovacieho poplatku za vylúčeného hráča v stanovenom termíne, DP2/6. Splatnosť do 30. 5. 2007.
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
STARŠÍ ŽIACI
1. Schválila žiadosť o zmenu ÚHČ OFK Práznovce. Stretnutie 26. kola MO skupina A Práznovce - Mýtna N.Ves sa uskutoční dňa 9. 6. 2007 (sobota) o 17.00 hod. na štadióne OFK Práznovce.
2. Kontumuje stretnutie 21. kola MO skupina B Čermany - Tovarníky v prospech TJ Čermany, pre nedostavenie sa družstva OFK Tovarníky na stretnutie. SP-100/b. OFK Tovarníky uhradí rokovací poplatok 50,- SK do 30. 5. 2007.
3. Priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech TJ Čermany. SP-106/1.
4. Trestá OFK Tovarníky pokutou 600,- SK podľa RS-B-14h. Splatnosť do 30. 5. 2007.
5. OFK Tovarníky uhradí TJ Čermany 600,- SK do 7 dní od uverejnenia podľa RS-A-7b a doklad o zaplatení predloží na kontrolu ŠTK ObFZ.
6. Kontumuje stretnutie 21. kola TJ Slovan Bojná - N. Blatnica v prospech TJ Slovan Bojná, pre nedostavenie sa družstva OFK N. Blatnica na stretnutie. SP-100/b. OFK N. Blatnica uhradí rokovací poplatok 50,- SK do 30. 5. 2007.
7. Priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech TJ Slovan Bojná. SP-106/1.
8. Trestá OFK N. Blatnica pokutou 600,- SK podľa RS-B-14h. Splatnosť do 30. 5. 2007.
9. OFK N. Blatnica uhradí TJ Slovan Bojná 600,- SK do 7 dní od uverejnenia podľa RS-A-7b a doklad o zaplatení predloží na kontrolu ŠTK ObFZ.
DORAST
1. Majstrovské stretnutia 28. kola MO: Preseľany - V. Dvorany, Prašice - TO B/N. Streda, Kovarce - Nemčice sa uskutočnia dňa 2. 6. 2007 (sobota) o 17.00 hod.
DOSPELÍ
1. Oznamuje FK, že posledné 3 kolá majstrovských súťaží v jarnej časti s. r. 2006-2007 sa odohrajú v úradnom hracom dni a čase, pokiaľ ŠTK ObFZ nerozhodne inak !
2. Stretnutie 17. kola III. triedy Šalgovce - Norovce sa po dohode oddielov uskutoční dňa 26. 5. 2007 (sobota) o 17.00 hod. na štadióne TJ Šalgovce.
KOMISIA ROZHODCOV
1. Oznamuje v predstihu rozhodcom ObFZ, ža doškolovací seminár, spojený s vyhodnotením s. r. 2006-2007, písomnými a fyzickými previerkami sa uskutoční dňa 30. 6. 2007 (sobota) o 8.00 hod. na štadióne Vojtecha Schotterta v Topoľčanoch. Rozhodcovia si so sebou prinesú: preukaz rozhodcu, športové oblečenie, písacie potreby, platnú lekársku prehliadku a poplatok za seminár 100,- SK + 50,- SK za Rozpis ObFZ pre s. r. 2007-2008. Účasť rozhodcov ObFZ je povinná, pod ďalšími disciplinárnymi následkami, nakoľko z časových dôvodov sa nebude konať náhradný termín !!!
2. Zastavuje činnosť nepodmienečne na 22. kolo rozhodcovi ObFZ Rudolf Janík, pre neospravedlnenú neúčasť na stretnutí.
EKONOMICKÁ KOMISIA
1. Neuhradenie zálohových vkladov pre delegované osoby: K 1. 5. 2007 neuhradili zálohové vklady pre delegované osoby nasledujúce FK: Čeladince - 5 900,- SK, Horné Chlebany - 7 650,- SK, Kovarce - 10 500,- SK, Krušovce - 11 600,- SK, Orešany - 6 200,- SK, Veľké Dvorany - 13 250,- SK, Velušovce - 2 200,- SK.
V prípade neuhradenia zálohových vkladov do 23.5.2007 bude podaný návrh na zastavenie činnosti nepodmienečne s okamžitou platnosťou hore uvedeným FK !!!
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ - 3. 6. (nedeľa) o 17.00 h
MO (28. kolo): Preseľany - V. Dvorany (P. Grác, Petruš - Mandúch), Čermany - Hrušovany (P. Rybanský, Fulka - Dubný), Slovan Bojná - TO B/N. Streda (Barát, Rybanský st. - J. Candrák), Ludanice - Krnča (Rybanský ml., Wenderla - M. Mokoš), Jacovce - H. Obdokovce (Tomka, Vaňo - Joz. Ladický), Kuzmice - Nemčice (Šlosár, P. Jakubík - Síleš), Chrabrany - N. Blatnica (M. Candrák, Halíček - Opačitý), Krušovce - Urmince (Hazucha, Vojtela, Augustinek - Hrončok).
II. TRIEDA (24. kolo): H. Chlebany - Vozokany/N. B. B (Gregorík, D.Candrák - J. Mokoš), Koniarovce - Tesáre ne 10.30 (Fulka, Augustinek, Šlosár - Valko), Kovarce - Kamanová (Ján Ladický, J. Klačanský - Kmotorka), Čeladince - Závada (Slížka, Trtíková, R), V. Ripňany - Rajčany (Kluka, Lang, R), Práznovce - Oponice (Števčík, R. Janík - M. Grác), Krtovce - V. Bedzany (J. Grác, Žember - Valko).
III. TRIEDA (18. kolo): Blesovce - Orešany (Kučerka, Šimon), H. Štitáre - Šalgovce (Vendég, L. Jakubík), Norovce - Lipovník (Vilina, Krošlák), M. Ripňany - Behynce ne 10.30 (Hazucha, M. Candrák), Bojná OMD - Hajná Nová Ves (Patrovič, Trenčanský).
DORAST - 3. 6. (nedeľa) o 14.50 h
MO (28. kolo): Preseľany - V. Dvorany so 17.00 (D. Candrák, Vendég), Čermany - Hrušovany (Fulka), Prašice - TO B/N. Streda so 17.00 (Halíček, Slížka), Ludanice - Krnča (Wenderla), Jacovce - H. Obdokovce (Vaňo), Kovarce - Nemčice so 17.00 (P. Grác, Trtíková), Krušovce - Urmince (Vojtela, Augustinek).
II. TRIEDA (24. kolo): V. Ripňany - Rajčany (Laik), Práznovce - Oponice (R. Janík).
ŽIACI - 2. 6. (sobota) o 17.00 h
MO SKUPINA A (25. kolo): Rajčany - Práznovce (Šlosár), Kovarce - Solčany so 15.00 (Trtíková), Hrušovany - Ludanice (Augustinek), Mýtna N.Ves - Preseľany (Kučerka), H. Chlebany - Koniarovce (Gregorík), Oponice - V. Bedzany (Kluka), Krnča - Krušovce so 10.30 (Vendég).
MO SKUPINA B (25. kolo): Velušovce - Urmince (Lang), V. Ripňany - H. Obdokovce (P. Rybanský), Jacovce - Slovan Bojná (Wenderla), V. Dvorany - Tovarníky (Rybanský ml.), Prašice - Radošina so 15.00 (Slížka), Nemčice - N. Blatnica (Vaňo), Kuzmice - Čermany (Patrovič).
MLADŠÍ ŽIACI A PRÍPRAVKA - 2. 6. (sobota) o 10.30 h
MO TO (16. kolo): Preseľany - Čeladince (Trtíková), Radošina - Jacovce (Vendég), Solčany - Topoľčany B ne 10.30 (J. Klačanský), Slovan Bojná - Prašice ne 9.30 (Vaňo), Tesáre - Krušovce ne 10.30 (R. Janík).
Autor: mv