Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Hradište ešte stále bojuje o záchranu

23. kolo
Veľký Klíž – Rybany 6:1 (1:0)
36. a 50. T. Bielich, 59. a 81. M. Kučera, 62. J. Chrenko, 82. D. Daňo – 74. P. Tretinár. Tento zápas sa hral už v sobotu, pretože v nedeľu boli na programe Majstrovstvá Sveta v motokrose, kde nemohlo chýbať družstvo Auto-moto klubu Veľký Klíž. V prvom polčase obidve mužstvá nastúpili vo veľkej horúčave akoby na priateľské stretnutie. Hoci vyznel prvý polčas lepšie pre domácich, boli to hostia, ktorí mohli polčas po kontrách vyhrávať 1:3. Do druhého polčasu nastúpilo domáce družstvo s väčším dôrazom a chuťou a prišlo aj zaslúžene víťazstvo. Toto víťazstvo mohlo byť aj preto, lebo hostia nastúpili v nekompletnom zložení. V slušnom zápase pred stovkou divákov rozhodol Kollár.
Veľké Bielice – Handlová 3:0 (1:0), P. Beňuška, J. Minárik, A. Vavro. Prvý polčas sa niesol vo vyrovnanom tempe. V. Bielice sa po peknej akcii dostali do vedenia. Začiatok druhého dejstva sa niesol v nervóznom tempe z domácej strany. Potom však pridali druhý gól a ten ich upokojil. Zároveň im týmto gólom odpadla nervozita z kopačiek a otázkou už len bolo, koľko gólov vsietia domáci. V závere pridali ešte jeden gól a v zápase tak zvíťazili presvedčivým rozdielom 3:0.
Pečeňany - Malé Bielice 4:0 (1:0) Pitlovaný 2, Masarovič, Januška. Bol to zápas susedov v tabuľke a tiež zápas pravdy. Porazený z tohto zápasu bude mať problémy v tabuľke. Obidve mužstvá si plne uvedomovali dôležitosť tohto zápasu. V zápase sa nevytvorilo veľa šancí. V prvom polčase skóroval Pitlovaný. Tiež strelil gól na začiatku druhého polčasu, v ktorom mali Pečeňany rýchly nástup. O chvíľu strelil ďalší gól Masarovič a na konci polčasu ešte upravil výsledok Januška.
Hradište – Bojnice 5:1 (4:1). V prvom polčase panovala veľká prevaha domácich. Už v 30. min. bol výsledok 4:0 v prospech hráčov Hradišťa. Ich piaty gól padol z pokutového kopu. Víťaz zápasu bol prakticky určený už v prvom polčase. V druhom polčase sa už len dohrávalo.
Pravenec – Biskupice 2:2 (1:1), D. Mendel, P. Kmeťko – Mlák, Hrubý. Zápas slabšej úrovne. Domáci sa ujali vedenia až v 43. min, no hostia hneď vyrovnali na 1:1. V druhom dejstve sa hra prelievala z jednej strany na druhú bez nejakých vyložených šancí, až v 80. min. z pokutového kopu sa ujali vedenia hostia, no taktiež z pokutového kopu domáci vyrovnali, keď po skrumáži zahral rukou hráč Kubík.
Div. N. Ves – Kolačno 3:0 (2:0), Ľ. Štrbák, P. Tkáč (11 m), Krausko. Diviacka začala tento zápas opäť výborne. V 17. min. Ľ. Štrbák trafil šibenicu a bolo 1:0. V 27. min. hostia faulovali v šestnástke a pokutový kop premenil P. Tkáč. Hostia sa v prvom polčase nedostali ani za polovicu ihriska. V druhom dejstve sa hralo na jednu bránu, hostia sa len bránili a dobre im zachytal brankár. V 72. min. domáci zvýšili na 3:0 gólom Krauska pri opakovaných strelách. Hostia prišli do Diviacej ako odovzdaný súper, škoda, že Diviacka to nevyužila na strelenie viacerých gólov. Šancí bolo strašne veľa. Zápas sa hral veľmi slušne a bez kariet.
Lehota p/Vt. – N. Rudno 0:0 (0:0). Deľba bodov je zaslúžená. Zápas bol vyrovnaný.
14. Hradište 23 4 6 13 30:48 18

1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?