Štvrtok, 16. september, 2021 | Meniny má ĽudmilaKrížovkyKrížovky

OZNAMY ObFZ PRIEVIDZA

Úradná správa č. 42 zo dňa 31. 5. 2007
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
5 súť. stretnutí „N“ od 31. 5.
Jozef Hergezel D (D. Naštice)
Michal Horník (H. Naštice)
4 súť.stretnutí „N“ od 31. 5.
Juraj Varhaník D (M. Hradná), Norbért Blachút D (Skačany), Ľubomír Adame (Kšinná)
3 súť. stretnutia „N“ od 31. 5.
Marián Beňačka (Rybany)
2 súť. stretnutia „N“ od 31. 5.
Martin Reško (Biskupice) - od 31. 5. - 14. 6. 2007
Michal Opáth (Uhrovec)
2 súť. stretnutia „P“ do 31. 8.
Radovan Hrubý (Biskupice), Michal Lech (Miezgovce), Jozef Kližan (Skačany)
1 súť. stretnutie „N“ od 31. 5.
Jaroslav Minárik (V. Bielice), Ján Meluš (Klatová N. V.), Marián Dragula (Klatová N. V.), Pavol Orságh (M. Hradná), Milan Král (Podlužany), Roman Geleta (Uhrovec), Ján Gežo (Zlatníky), Ján Kutiš (Prusy), Juraj Gašparík (M. Bielice)
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
- kontumuje neodohraté stretnutie 21. kola II. tr. dorast Veľké Kršteňany – Žabokreky nad Nitrou na 3:0 a pripisuje 3 body mužstvu V.Krštenian pre nenastúpenie hostí k stretnutiu./ SP čl.100 písm.b /.Berie na vedomie ospravedlňujúci list FO Žabokreky nad Nitrou.
- berie na vedomie námietku kapitána hostí v stretnutí 23. kola I. tr. muži Skačany – Malá Hradná. Nakoľko nebolo vyvolané nám. konanie, nezaoberala sa ňou.
- berie na vedomie námietku kapitána hostí v stretnutí 23. kola I. tr. dorast Skačany – Malá Hradná a odstupuje ju DK.
- Berie na vedomie námietku kapitána hostí v stretnutí 21. kola II. tr. muži Horné Naštice – Miezgovce a odstupuje ju DK.
Postup rozhodcu Valacha pri konfrontácii bol správny.
Oznamuje FO, že začiatok jesennej časti súťažného ročníka 2007/2008 je plánovaný na 5. augusta 2007.
Oznamuje FO, že Aktív ŠTK a vylosovanie nového súťažného ročníka sa pripravuje na 13. júla 2007. Presný dátum, čas a miesto bude oznámené v niektorej ďalšej správe.
ZMENA STRETNUTIA
I. tr. muži - 24. kolo Klátová Nová Ves – Dolné Naštice - 2. 6. 2007 o 17.00 hod.
SEKRETÁR
Upozorňuje funkcionárov FK, že sekretariát je presťahovaný na poschodie číslo dverí 22 v budove, v ktorej bol doposiaľ.
TRÉNERSKO-METODICKÁ
KOMISIA
Pripravuje tradičný dorastenecký turnaj štyroch v termíne 23. 6. 2007 v Horných Ozorovciach so začiatkom o 12.30 hod. za účasti víťaz MO Horné Ozorovce, víťaz I. triedy PD, víťaz I. triedy PE,BN Skačany a výber OblFZ Prievidza. Nominovaný hráči do výberu OblFZ Prievidza: Peter Ľahký, Martin Ľahký - Chrenovec, Tomáš Šándor, Matej Škraban, Miroslav Harag - R. Lehota, Vladimír Kováč - N. Rudno, Vladimír Žák, Patrik Rybár - Kamenec pod Vt., M. Beňadik - Pravenec, T. Žember - D.N. Ves, A. Baláž - Lazany, M. Šimurda, P. Lašak - Div. n Nitricou, S. Píš - Koš, Michal Hanúska - Nedožery, Kučerka Daniel - Čereňany,
Náhradníci: Erik Vojtas – Koš, Ľubomír Vrecko - Diviacka Nová Ves, Ivan Vojtko - Chrenovec.
Tréneri: Oldřich Bříza, Anton Šimášek, vedúci mužstva František Falat.
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ – 10. 6. (nedeľa) o 17.00 h
MObl. (25. kolo): Veľký Klíž – Bojnice (Vido, Jánošík, Valach, Kováčik), Pečeňany - Pravenec (Kollár, Jančich, Zuzula, Švajlen), Lehota pod Vtáčnikom – Biskupice (Floriš, Gajarský, Kusý, Čižmádia), Hradište - Malé Bielice (Mareček, Špánik, I. Svitok, Kostolányi), Veľké Bielice - Nitrianske Rudno (Zelenák, Orságh, M. Bebjak, Mrázik), Diviacka Nová Ves - Handlová (Sliepka ml., Važan, Sliepka st., Košík), Rybany – Kolačno (Moniak st., Žiak, Rondošová, Kozinka).
I. TRIEDA PE + BN (25. kolo): Nadlice - Dežerice (J. Drábik, Kočí, Masaryk), Krásna Ves - Krásno (J. Kutiš, Vavro, Ďurkáč), Dolné Naštice - Podlužany (Moniak ml., Kudláč, Černo), Šišov - Klátova Nová Ves (M. Kutiš, Malík, Zábojník), Brodzany - Uhrovec (Pánis, Koreň, Bezák), Skačany - Zlatníky (Kráľ, Kluka, Maurer), Žabokreky nad Nitrou - Malá Hradná (M. Drábik, Omelka, Duchovič).
III. TRIEDA PE + BN (21. kolo): Pravotice - Kšinná (Mikoláš, Švecová), Nedašovce - Ruskovce (Duhina, Beňačka), Veľké Hoste - Haláčovce (Paulička), Žitná Radiša - Pažiť (Podoba).
DORAST – 10. 6. (nedeľa) o 14.30 h
MObl. (25. kolo): Chrenovec-Brusno - Pravenec (Ostereicher, Bálek), Kamenec pod Vtáčnikom - Veľké Uherce (M. Svitok, Poliak), Lazany - Nitrianske Rudno (Mäsiarik, Vážny), Nedožery-Brezany - Šimonovany-Partizánske (Kohút, Hnát), Horné Ozorovce - Rudnianska Lehota (Beňačka, Duhina), Lehota pod Vtáčnikom – Bošany so 14.30 (Ostereicher, P. Falat).
I. TRIEDA PE + BN (25. kolo): Pečeňany - Dežerice (Jančich, Zuzula), Krásna Ves - Biskupice (Vavro, J. Kutiš), Dolné Naštice - Podlužany (Kudláč, Moniak ml.), Veľký Klíž - Miezgovce (Jánošík, Valach), Skačany - Zlatníky (Kluka, Kráľ), Rybany - Malá Hradná (Žiak, Rondošová).
ŽIACI – 9. 6. (so) od 10.00 h
OKRES PD: Handlová - Opatovce nad Nitrou (Poliak), Kanianka - Kamenec pod Vtáčnikom (Rondošová), Nitrianske Pravno - Dolné Vestenice (Floriš), Lehota pod Vtáčnikom – Lazany (Moniak st. v Podhradí), Nitrianske Rudno - Bystričany ne od 10.00 (Pánis), Cígeľ - Bánovce nad Bebravou ne od 9.00 (Mäsiar), Sebedražie - Pravenec so od 9.00 (Kudláč).
OKRES PE (22. kolo): Livinske Opatovce - Kolačno so 14.00 (Paulička), Veľké Uherce - Brodzany so 14.00 (Kráľ), Nadlice – Nedašovce/Dvorec so 14.00 (Zuzula), Rybany - Malé Kršteňany so 14.00 (Valach), Veľký Klíž - Skačany so 14.00 (J. Drábik), Veľké Bielice - Nedanovce so 12.30 (Omelka)
OKRES BN (22. kolo): Pečeňany – Biskupice so 15.00 (Orságh), Krásna Ves - Veľké Držkovce so 16.00 (Jánošík), Šišov – Zlatníky ne 14.30 (Malík), Kšinná - Prusy ne 14.30 (Podoba), Horné Ozorovce - Dežerice ne 15.00 (Duhina).
MLADŠÍ ŽIACI A PRÍPRAVKA – 9. 6. (sobota) o 10.00 h
OKRES PE + BN (22. kolo): Ostratice - Bošany (Podoba), Veľké Uherce - Bánovce nad Bebravou (Kráľ), Krásno - Šimonovany-Partizánske (Omelka), Rybany - Chynorany (Valach), Klátova Nová Ves - Malé Bielice so 12.00 (J. Drábik).
I. TRIEDA muži PD: Bystričany - Cígeľ ne o 17.00 (Michale, Poliaček, Janus)

Skryť Vypnúť reklamu


Najčítanejšie na My Topoľčany

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  2. Radosť zachytiť tieto krásne krivky
  3. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  4. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
  5. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  6. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  7. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  2. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  3. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  4. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  5. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  6. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  10. ŠKODA prišla s unikátnou platformou
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 9 155
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 194
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 361
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 143
  5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 328
  6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 297
  7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 864
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 748
  9. Prvá dáma festivalu 1 638
  10. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 500
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Topoľčany a Partizánske - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Topoľčany

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


11 h

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR v spolupráci s Asociáciou pre podporu rozvoja ICM v Českej republike vytvorili inovatívnu mapu príležitostí zameranú na sebarozvoj mladých.


(PR) 12 h

Hosťom relácie je viceprezident iClinic Bratislava Capitals, Dušan Pašek.


15 h
Oceňovali osobnosti.

Ocenenie dostal futbalista aj akademický maliar.


a 1 ďalší 17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


8 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 12 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


12 h

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


9 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu