Mýtna Nová Ves ešte stále myslí na postup

Mýtna N. Ves –
Tovarníky 1:0 (1:0)
Gól: 20. Goga
Hralo sa v Ludaniciach. Odohral sa zápas vo vlažnom tempe. Hostia prišli do zápasu s tým, aby dostali čo najmenej gólov, čo sa im aj podarilo. V 20. min. domáci Goga vsietil loptu do brány hostí. Hra hostí bola pasívna, celý zápas iba bránili. Nakoniec ubránili výsledok 1:0. Rozhodoval: Meluš, počet divákov: 150
MÝTNA N. VES: Bohunský - Andrášik, Vermeš, Ševčík, Ondruš, Goga, Cabaj, Olvecký, Candrák, Frťala, Farkaš (65. Palenčík)
TOVARNÍKY: Múčka - Martinka, Jančovič, Fráter (51. Šimon), Kapusta, Rybanský, Caránek, Macko (61. Žikavský), Hájovský, Bulák, Gál

Šimonovany –
Bošany 2:1 (2:1)
Góly: Zima, Svorad - Šesták
Zápas nevynikal kvalitou. Išlo o susedské derby, ktoré sa zbytočne hralo v nervóznom duchu. Boli vylúčení dvaja hráči a padlo veľa žltých kariet. Domáci boli počas celého zápasu aktívnejší, a tak zaslúžene zvíťazili. Rozhodovala: Štrbková, počet divákov: 250.

Solčany - N. Pravno
4:2 (3:1)
Góly: 12, a 43. Lukáš Michalík, 30. Soboňa, 88. Illáš - 30. a 70. Miroslav Jamrich.
Za dusného počasia nastúpili domáci veľmi aktívne a patril im prvý polčas. Už v 12. min. otvára skóre L. Michalík. Za hostí vyrovnáva v 30. min. Miroslav Jamrich, no v tej istej minúte zvyšuje Soboňa na 2:1. Do kabín upravuje skóre na 3:1 strelec prvého gólu L. Michalík. V druhom polčase domáci poľavili, čo v 70. min. využíva Miroslav Jamrich a znižuje na rozdiel jedného gólu. Diváci videli obojstranne pekné futbalové akcie, v ktorých excelovali obaja brankári. V 88. min. upravuje Illaš na konečných 4:2. Rozhodoval: Valla, počet divákov: 200.
SOLČANY: Ambróz - Mihalik, Mančík, Kuna, Patrovič (72. Paliatka), Klačanský, Lysý, Ivan Michalík (62. Dálik), Illáš (88. Hula), Soboňa, Mikuláš

Chynorany - V.
Kostoľany 3:1
(2:0)
Góly: 19., 34. a 73. Košariščan - 54. Hanzel
Posledné družstvo tabuľky nastupovalo na svoj predposledný zápas s jasným cieľom vyhrať. Tomu nasvedčovalo aj prvých 15.min. zápasu. Domáci ožívajú až v 19. min. po góle Košariščana. Menovaný strelec v 34.min. zvyšuje náskok domácich na 2:0 a za tohto stavu sa odchádzalo aj do kabín. V druhom polčase Hanzel míňa v 54. min. prázdnu bránu, no po hrubej chybe domácej obrany si svoj omyl opravuje a upravuje na 2:1. Hostia mohli vyrovnať v 66. min. z trestného kopu, no v bráne vynikajúco úradoval Gajdoš. Skóre uzatvára v 73. min. svojím hetrikom Košariščan na 3:1. Rozhodoval: Chlebo, počet divákov: 180.
CHYNORANY: Gajdoš - Oravec (67. Boháčik), Parkan, Magdolen, Košťal, Maťavka, Hvišč, Mikula, Košík, Ondrejkovič, Košariščan

Ost. výsledky:
Skalica – Senica 1:4 (1:0), 21. Štepanovský – 55. Sekáč, 61. Hrebíček, 68. Starych, 74. Nestarec.
Hrnčiarovce – Častkovce 2:1(1:1), 13. Kurinec, 55. Heteš – 33. Gažo.
P. Bystrica – Tr. Stankovce 1:1 (0:1), 71. Hrnčík - 25. Kowalik.
N. Dubnica – Kanianka 4:0 (1:0), 11. Beňo (11 m), 64. Bakai, 71. Vasky, 90. Dohál.
1. P. Bystrica 29 22 5 2 83:21 71 (+26)
2. Mýtna N. Ves 29 23 2 4 76:22 71 (+26)
3. T. Stankovce 29 22 4 3 87:18 70 (+28)
4. Hrnčiarovce 29 17 3 9 55:40 54 (+9)
5. Častkovce 29 16 5 8 83:45 53 (+11)
6. Kanianka 29 14 5 10 64:45 47 (+5)
7. Skalica 29 14 4 11 56:43 46 (+1)
8. Solčany 29 14 3 12 60:53 45 ( 0)