Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Čierny Peter v rukách M. Bielic

26. kolo
Malé Bielice - Veľké Bielice 2:1 (1:0). Odohral sa vyrovnaný derby zápas, ktorý sa celý niesol vo vlažnom tempe. V prvom polčase hrali hostia lepšie. Zápas bol vyrovnaný, ale v závere sa domácim podarilo skórovať a tým zvíťazili za stavu 2:1.
Biskupice – Hradište 2:4 (1:1), Hrubý 2 - Kotrena 2, Mráz, Panis Hostia prišli do zápasu posilnení hráčmi z A tímu, boli lepšie pripravení a odniesli si zo zápasu aj zaslúžené víťazstvo.
Kolačno - Pečeňany 3:1 (1:0), 18. Duchovič, 61. Duchovič, 84. Pastierik - 48. Buchel
V rušnom zápase, ktorý zodpovedal koncu sezóny, vystúpili domáci s viacerými mladými hráčmi a snažili sa o čistý futbal. V 18. min. našiel krížnou prihrávkou Vlčko na hranici šestnástky domáceho kapitána, ktorý s prehľadom dostal domácich do vedenia.
Druhý polčas ešte ani poriadne nezačal, keď dobre hrajúci Buchel peknou hlavičkou vyrovnal. V 61. min. potiahol akciu domáci Hodok a opäť domáci kapitán Peter Duchovič zvýšil na 2:1. Potom sa hra odohrávala zväčša medzi šestnástkami. Až v 84. min. sa po rohu presadil Pastierik a upravil na konečných 3:1. Domáci sa tak rozlúčili so sezónou tým, že predstavili viacerých mladíkov s nádejným výkonom.
Pravenec – Lehota p/Vt. 2:0 (1:0), Gandel 2. Stretnutie začalo vo svižnom tempe, šance sa striedali na obidvoch stranách. V 19. min. otvoril skóre Gandel. Výborná hra pokračovala až do konca prvého polčasu. V druhom dejstve sa domáce mužstvo snažilo udržať stav stretnutia. V 72. min. sa im podarilo ešte zvýšiť skóre po priamom kope a následnej dorážke Gandela.
Handlová - Rybany 3:1 (2:0), Lošonczi, Klačanský, Šándor – Ďuračka. Za prvý polčas kopali Handlovčania osem rohových kopov, čo svedčilo o presvedčivej prevahe. Kolmými loptami zásobovali záložníci útok a začali sa vytvárať šance. V 11. min. Ondrejkov volej vyrazil brankár Petrák a úspešne zasiahol aj proti strele Stránskeho. Potom tesne minuli bránku hostí pokusy Stránskeho a Andrejčáka. Čakalo sa len na úvodný gól. Ten padol v 31. min. po priamom kope Bošku a hlavičke Lošocziho. O sedem minút bolo 2:0, keď Kľačanský prekonal strelou po zemi brankára Petráka. V druhom polčase robil obrane Baníka starosti agresívny Ďuračka, ktorý mal dve šance na úpravu skóre. Domáci gólman však úspešne zasiahol. V 60. min. Šuníkovu strelu do vinkla, vyrazil brankár na roh. Tretí gól domácich padol v 77. min. Jeho autorom bol Šándor. Minútu pred koncom znížil najlepší hráč hostí Ďuračka stav zápasu na 3:1 a uzavrel gólový účet. Zápas mal znaky priemernosti a možno i povinnej dohrávky.
Bojnice – Div. N. Ves 6:0 (3:0), Šramka 2, Rybár 2, Grom, V. Oršula. Futbalisti Bojníc, tak ako pred týždňom, aj v tomto zápase podali skvelý a efektívny výkon. Súperovi dali príučku. Hral sa obojstranne otvorený futbal. Domáci predviedli peknú kombinačnú hru, ale treba pochváliť aj mužstvo hostí, ktoré sa aj za nepriaznivého stavu nevzdávalo a až do konca stretnutia bojovalo o každú loptu.
N. Rudno – V. Klíž 2:3 (1:3). V zaujímavom a napínavom stretnutí si hostia vypracovali dvojgólový náskok už do záveru prvého polčasu. Domáci v druhom polčase upravili jedným gólom na konečných 2:3.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Koronavírus: Odberné miesta v Bánovciach

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bánovciach.

Koronavírus: Odberné miesta v Topoľčanoch

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Topoľčanoch

Zdravotník odoberá vzorku počas testovania na koronavírus.