Úradná správa č. 2. zo dňa 26. 7.
SEKRETÁR
Upozorňuje, že dňa 2. 8. do 11.00 hod. nebude na sekretariáte.
Pripomína že od 30. 7. začínajú stránkové dni na sekretariáte OblFZ Prievidza.
Pri predkladaní súpisiek obdrží každý funkcionár jeden výtlačok Rozpisu súťaží 07/08.
Ak je požiadavka funkcionárov o viac výtlačkov Rozpisu súťaží 07/08, ako jeden je možnosť si zakúpiť v cene 100 Sk/kus.
Na sekretariáte je už možnosť zakúpenia bloku 100 zápisov o stretnutí v cene 80 Sk/kus.
Pripomína schválené štartovné vklady pre futbalový ročník 2007/2008 , MO – 3 000 Sk, I. trieda – 2 500 Sk, II. trieda – 2 000 Sk, Kategória dorastu – 300 Sk. Štartovné vklady je potrebné uhradiť poštovou poukážkou ObFZ Prievidza alebo v hotovosti na sekretariáte do 2. 8.
TRÉNERSKO-METODICKÁ KOMISIA
Oznamuje trénerom a funkcionárom FK, že na sekretariáte ObFZ Prievidza si môžu zakúpiť knižnú publikáciu Metodický list pre tréningový proces vo výkonnostnom futbale. Cena knižnej publikácie je 300 Sk.
Oznamuje trénerom v pôsobnosti OblFZ Prievidza, že TMK ZsFZ v spolupráci s Uniou FTS bude v II. polroku 2007 organizovať vzdelávanie trénerov v týchto termínoch:
Rekvalifikácia trénerov III. triedy, licencie C na EURO B licenciu: Celkove 20 hodín + seminárna práca, termín: Október 2007. Rekvalifikácie sa môžu zúčastniť tréneri III. triedy s platnou licenciou C.
Prihlášky do 14. 9. 2007 + kópia licencie C.
Školenie trénerov III. triedy - EURO B licencia: Celkove 130 hodín + záverečná práca
Termín: Október 2007 - Marec 2008. Môžu sa zúčastniť tréneri IV. triedy s platnou licenciou C.
Prihlášky do 28.9. 2007 + kópia licencie C.
Mimoriadne školenie trénerov III. triedy - EURO B licencia: Celkove 60hodín + seminárna práca. Termín: September - Október 2007. Školenie pre dlhoročných hráčov vrcholového futbalu a reprezentantov (z FK ZsFZ).
Prihlášky do 31.8. 2007
Seminár trénerov II. triedy B licencie a III. triedy C licencie: Predĺženie licencie trénerom, ktorým končí platnosť 31. 12. Termín: 24.11. 2007
Prihlášky do 31.10. 2007 + kópie licencií (B/C).
Záujemcovia o uvedené vzdelávania si môžu prevziať prihlášky od TMK ZsFZ Nitra J. Jambor, alebo na sekretariáte OblFZ Prievidza.
Informácie: Jaroslav Jambor, predseda TMK ZsFZ tel. 032 7430273, 0902 937052.
Prihlášky odosielajte na TMK ZsFZ, Hviezdna 1, 949 01 Nitra, alebo na fax:
032 74 30 273 !
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ – 5. 8. o 17.00 h
MObl. (1. kolo): Bojnice - Pečeňany (Poliak, I. Svitok, M. Svitok, Pastierik), N. Rudno - Pravenec (Jonáš, Mäsiar, Balco, Hudák), Kolačno – V. Klíž (Nagy, Mikši, Kudláč, Gelačák), Opatovce – Div. N. Ves (Kráľ,Omelka, J. Drábik, Švajlen), Krásno – M. Čausa (Vido, Vavro, Ladický, Mrázik), Biskupice – M. Hradná ne 11.00 (Michale, Hnát, Poliaček, Košík), Rybany – Hradište (Bebjak, M. Drábik, Kluka, Janus), Handlová - Lehota str 17.00 (Moniak st., Moniak ml., Mendel, Hickl).
I. TRIEDA PE + BN (1. kolo): Podlužany - Dvorec (Poliaček, Michale, Černo), K. Ves – D. Naštice (Hnát, Ježík, Masaryk), V. Držkovce – M. Bielice (J. Kutiš, M. Kutiš, Kozinka), Uhrovec – Žabokreky (Orságh, Zelenák, Bezák), Skačany - Dežerice (Bebjak, M. Drábik, Košík), Nadlice – Kl. N. Ves ne 11.00 (Omelka, J. Drábik, Kráľ, Zábojník), Zlatníky - Šišov (Valach, Ladický, Vido, Ďurkáč).
II. TRIEDA PE (1. kolo): Brodzany – M. Krešteňany (Mikoláš, Švecová), Pažiť - Ostratice (Kluka, Zíma), V. Kršteňany – M. Uherce (Kočí, Latečka), L. Opatovce - Návojovce so 17.00 (Kočí, Beňačka)
II. TRIEDA BN (1. kolo): Prusy – H. Naštice (Valach, Malík), Ruskovce - Miezgovce (Duhina, Slošiar), Brezolupy - Žitná-Radiša (Zuzula, Beňačka), H. Ozorovce – V. Hoste so 17.00 (Malík, Vavro), Pravotice - Nedašovce so 17.00 (Orságh, Valach), Kšinná - Haláčovce so 17.00 (M. Kutiš, J. Kutiš)
DORAST – 5. 8. o 14.30 h
MObl. (1. kolo): R. Lehota – Kamenec (Mesíček, Mendel), Skačany - Čereňany (M. Drábik, Bebjak), Chrenovec-Brusno – V. Klíž (J. Važan, Špánik), Bystričany - Lazany (Kusy, Bálek), N. Rudno - Pravenec (Mäsiar, Balco), Šimonovany - Lehota ne 10.30 (Zíma, Mikoláš), Nedožery-Brezany – Bošany so 17.00 (Špánik, Gajarský), Diviaky n/N. – V. Uherce so 17.00 (Vážny, Pánis).
I.TRIEDA PE + BN (1. kolo): Podlužany – V. Bielice (Michale, Poliaček), Rybany - Dežerice (Duhina, Zuzulka), Kolačno - Nedašovce (Sliepka st., Jančich), Zlatníky - Krásno (Ježík, Zelenák), Nadlice – Miezgovce so 14.30 (Beňačka, Kočí), Uhrovec - Pečeňany so 14.30 (J. Kutiš, M. Kutiš), K. Ves - Chynorany B so 14.30 (Vavro, Malík), Biskupice – M. Hradná ne 8.45 (Hnát, Poliaček)
Sekretár upozorňuje Rozhodcov a Delegátov ObFZ Prievidza na ROZPIS maj. fut. súťaží 07/08 strana 20 bod VII.) písmeno e) Rozhodca a Delegát je povinný poslať zápis o stretnutí v Pondelok doporučenou poštou na riadiaci zväz.
Autor: bal