Úradná správa č. 3 zo dňa 2. 8.
MATRIKA
US č.3 2.8.2007
Upozorňuje funkcionárov FK, že ak zasielajú podklady na vystavenie registračného preukazu do kategórie dorast na MaRK ZsFZ do Nitry a hráč nebol registrovaný za žiakov je potrebné túto skutočnosť si dať potvrdiť na Matrike ObFZ Prievidza. Bez tohto potvrdenia MaRK ZsFZ nevystaví dorastenecký registračný preukaz. Vystaví len tým hráčom, ktorým bol spolu s podkladmi zaslaný žiacky registračný preukaz alebo majú potvrdené na Prihláške k registrácii od Matriky ObFZ Prievidza , že menovaný nebol doposiaľ Evidovaný.
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
Oznamuje opravu chýb v Rozpise, ktoré vznikli v tlačiarni. V časti Vyžrebovanie majstrovských súťaží - Výnimky žiadame opraviť: MO dorast: Bošany budú svoje domáce stretnutia hrávať v nedeľu ÚHČ dorastu I. tr. dorast Pe + Bn: Krásna Ves a Uhrovec budú svoje domáce stretnutia hrávať v nedeľu ÚHČ dorastu.
Vo všetkých súťažiach okrem II. tr. muži BN v tabuľkách vedľa jednotlivých stretnutí sú chybné údaje dátum a čas, najviac v II. tr. muži PD a I. tr. dorast PeBn, preto žiadame funkcionárov FO, aby si chybné údaje opravili z internetovej stránky ObFZ Prievidza,kde budú opravené.
Berie na vedomie oznámenie FO Valaská Belá a Žabokreky nad Nitrou o úhrade medziklubových pohľadávok.
ZMENY STRETNUTÍ
MO muži: 1. kolo Handlová – Lehota pod Vtáčnikom - 8. 8. o 17.00 hod; 1. kolo Krásno - Malá Čausa - 5. 8. o 17.00 hod.
I. tr. muži Pe + Bn: 12. kolo Nadlice - Skačany - 14. 10. o 14.30 hod.
MO dorast 1. kolo Diviaky nad Nitricou – Veľké Uherce- 5. 8. o 14.30 hod; 5. kolo : Chrenovec-Brusno - Veľké Uherce - 29. 8. o 17.00 hod.
I. tr. dorast Pe + Bn: 1. kolo: Krásna Ves - Chynorany B 4. 8. o 14.30 hod; 1. kolo: Uhrovec – Pečeňany - 4.8. o 14.30 hod.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
DK tresty prechádzajúce do nového súťažného ročníka 2007/2008:
Jozef Blinka (V. Hoste) – 6. mesiacov „N“ od 21. 6. – 20. 12. 2007
Ľubomír Adame (Kšinná) - 6 súť. str. „N“ od 31. 5. - 13. 8. 2007
Dominik Belkovič (Žabokreky), Jozef Hergezel (D. Naštice), Michal Horník (H. Naštice) - 5 súť. stret. „N“ do 16. 8.
Peter Krištof (D. Naštice), Michal Roth (Podlužany) - 1 mes. „N“ od 14. 6. - 20. 8. 2007
Boris Kočica (Zlatníky), Vladimír Bežo (Žitná-Radiša) - 4 súť. str. „N“ od 14. 6. - 20. 8. 2007
Milan Kopecký (Nadlice) - 4 súť. str. „N“ od 21. 6. -27. 8. 2007
Peter Polúch (Liv. Opatovce) - 1 mes. „N“ od 17. 5. - 7. 8. 2007
Radovan Hrubý, Zdenko Gogola (Biskupice), Peter Slámka (Pravotice), Branislav Pavle (Kšinná), Peter Pilát (Návojovce), NorbertBlachút (Skačany), Jozef Klížan (Skačany), Martin Šišmič (D. Naštice), Michal Stuparič (Uhrovec) - 2 súť. str. „P“ do 31. 8. 2007
Peter Sroka (Bošany), Milan Baštrnák (M. Bielice) - 2 súť. str. „N“ od 2. 8. 2007
Dalibor Šuhajda (Hradište), Mário Hudok (Kolačno), Martin Kopál (V. Kršteňany), Michal Mekýš (Skačany), Václav Herian (Miezgovce), Miroslav Plašek (Brezolupy), Stanislav Pavle (D. Naštice), Juraj Lobotka (V. Hoste), Lukáš Barták, Ľubomír Čabrák, Michal Opáth, Ivan Petre (všetci Uhrovec) - 1 súť. str. „N“ od 2. 8. 2007
Michal Kučera (V. Klíž), Pavol Mozola (Hradište) - 1 súť. stret. „P“ do 31. 8. 2007
Marián Kotlárik (V. Bielice) - zmena 1 súť. stret. „P“ do 31. 10. 2007
Juraj Varhanik (M. Hradná) - zmena 1 súť. stret. „P“ do 31. 10. 2007
Upozornenie: Za tresty a ich dodržanie zodpovedá futbalový oddiel.
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ – 12. 8. o 17.00 h
Mobl. PD (2. kolo): Bojnice - Nitrianske Rudno (Mareček, Gajarský, Moniak st., Maurer), Pravenec - Malá Čausa (Bálek, Žiak, Ostereicher, Čikes), Krásno – Opatovce (M. Kutiš, Valach, M. Bebjak, Kozinka), D. N. Ves - Biskupice (Mikši, Nagy, Kusy, Zábojník), Malá Hradná - Handlová (Kočí, Duhina, Beňačka, Duchovič), Lehota - Kolačno (Hnát, Vážny, Kohút, Kostolányi), Veľký Klíž - Rybany (Moniak ml., I. Svitok, P. Falat, Bezák), Pečeňany – Hradište (Balco, Špánik, Mäsiar, Černo).
I. TRIEDA PE + BN (2. kolo): Dolné Naštice - Zlatníky (Zíma, Kluka, Švajlen), Uhrovec - Krásna Ves (Ladický, Vido, Košík), Dvorec - Veľké Držkovce (Ježík, Zelenák, Janus), Klátova Nová Ves - Skačany (J. Kutiš, Malík, Ďurkáč), Žabokreky nad Nitrou - Dežerice (Kráľ, Omelka, Mrázik), Malé Bielice - Nadlice ne 11.00 (Duhina, Kočí, Beňačka, Černo), Šišov – Podlužany ne 11.00 (Zelenák, M. Kutiš, Ježík, Kozinka).
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE (2. kolo): Malé Krešteňany - Pažiť (Zuzula, Slošiar), Ostratice - Veľké Kršteňany (Orságh, Madaj), Návojovce - Malé Uherce ne 11.00 (J. Drábik, M. Drábik), Livinske Opatovce – Brodzany so 17.00 (Jančich, Gogora)
II. TRIEDA BÁNOVCE (2. kolo): Nedašovce - Brezolupy (M. Drábik, Žemberová), Miezgovce - Pravotice (Mikoláš, Švecová), Haláčovce - Prusy ne 11.00 (Vido, Ladický), Horné Naštice - Ruskovce ne 11.00 (M. Bebjak, Kluka), Veľké Hoste - Žitná-Radiša ne 11.00 (J. Kutiš, Orságh), Horné Ozorovce - Kšinná so 17.00 (Koreň, Valach).
DORAST – 12. 8. o 14.30 h
Mobl. PD (2. kolo): R. Lehota - Nitrianske Rudno (Staňo, Gogora), Pravenec - Diviaky nad Nitricou (Žiak, Ostereicher), Veľké Uherce - Nedožery-Brezany (Omelka, Kráľ), Lazany - Šimonovany (Poliak, Pánis), Lehota pod Vtáčnikom - Chrenovec-Brusno (Vážny, Kohút), Veľký Klíž - Skačany (I. Svitok, P. Falat), Kamenec pod Vtáčnikom - Čereňany (Sliepka st., Jančich), Bošany - Bystričany (Valach, M. Bebjak).
I. TRIEA (PE + BN): Chynorany B - Zlatníky (Šlosiar, Zuzula), Malá Hradná - Nadlice (Duhina, Beňačka), Uhrovec - Krásna Ves (Orságh, Madaj), Krásno - Podlužany so 14.30 (Kočí,Omelka v Nedanovciach), Miezgovce - Kolačno so 14.30 (Vido, Ladický), Nedašovce - Rybany so 14.30 (Kráľ, Mikoláš), Veľké Bielice – Biskupice so 14.00 (Zuzula, M. Bebjak), Pečeňany - Dežerice so 17.00 (Mikoláš, Kráľ).
Autor: bal