Naši prišli bez bodov

3. kolo
Nováky – V. Uherce 1:0 (1:0),
Gól: 45. Roháč, 350, Vajzer.
V zápase priemernej úrovne sa do prvej šance dostal hosťujúci Bučko, ale na loptu nedočiahol. Domáci prvý raz pohrozili v 20. min., ale Nemec trafil len tyč hosťujúcej brány a v 24. min. po individuálnej akcii Š. Zaťko napálil len do brankára. Hostia mali najväčšiu šancu v 38. min., keď Bučko išiel sám na brankára Vaňa, ale ten loptu chytil. Domáci sa dočkali prvého gólu v novej súťaži v 44. min., keď Roháč nedal hosťujúcemu brankárovi šancu. Druhý polčas sa niesol v znamení nepresností na oboch stranách. V 53. min. mali hostia najväčšiu šancu, ale R. Kováč neprekonal domáceho brankára. Ten istý hráč mohol vyrovnať v 69. min., ale po rohovom kope tesne prestrelil. Bodku za stretnutím mohol dal v 80. min. opäť Roháč, ale brankár hostí jeho strelu vyrazil.
V. UHERCE: Radosa – A. Kováč, Gubka, Kováčik, Štálnik, Kopál, Cifrík, Svrček, Kráľ, R. Kováč, Bučko, str. Javurek, T. Kováč. (Ľ. Ďurech)

N. Ves n/V. – V. Bielice 3:0 (1:0)
Góly: 13. Petruš, 50. a 71. Jozef Korytina.
ŽK: Jurík, Petruš – Špánik, Mikuláš, rozhodca Porubčan, 250 divákov. V prvom stretnutí na domácej pôde, hoci značne oslabení, predviedli domáci hráči výkon zodpovedajúci výsledku stretnutia. Skóre otvoril v 13. min. Petruš po nacvičenom rohovom kope.
V prvom polčase už ďalšie góly nepadli, i keď najmä zastupujúci dorastenci Janega a Ondreička mohli svoj dobrý výkon spečatiť i gólmi. V druhom polčase hostia kondične nestačili atakovať domácich hráčov a Jozef Korytina gólmi v 50. a 71. min. stanovil skóre zápasu na 3:0.

Ost. výsledky:
Selec – Kamenec p/Vt. 2:3 (2:3), 2. Dušák, 43. Horňák (11 m) – 20. Mojžiš, 23. Nechala T., 30. Nechala M.
Podolie – Prečín 8:1 (3:1), 10. Marián Ivana, 33. Huštík, 42. Červeňanský, 47. Huštík, 50. Mizerák, 51. Ivana, 87. Autistín, 90. Huštík – 3. Záhradník.
Púchov B – Z. Kostoľany 1:2 (1:0), 42. Jánoško – 66. T. Makoš, 90. Baláž.
Ladce – Kočovce 1:2 (0:0), 88. Zábojník (11 m) – 54. a 87. Halko.
H. Poruba – Brezová 0:2 (0:0), 57. Pavlovič, 72. Beňo.
Oslany – Tr. Jastrabie 4:0 (1:0), 22. Ľ. Černák, 47. a 78. Š. Barta, 50. J. Néč, 120, Šálek.
1. Oslany 2 2 0 0 6:0 6 (+3)
2. Kočovce 2 2 0 0 7:2 6 (+3)
3. Brezová p/Br. 2 2 0 0 4:1 6 (+3)
4. Z. Kostoľany 2 2 0 0 5:2 6 (+3)
5. Podolie 2 1 0 1 9:6 3 ( 0)
6. Nová Ves n/V. 2 1 0 1 4:2 3 ( 0)
7. Tr. Jastrabie 2 1 0 1 5:5 3 ( 0)
8. Ladce 2 1 0 1 3:3 3 ( 0)