Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

OZNAMY ObFZ PRIEVIDZA

Úradná správa č. 5 zo dňa 16. 8. 2007
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
berie na vedomie námietku kapitána hostí v stretnutí 2. kola I. tr. mužov PE+BN Malé Bielice – Nadlice a odstupuje ju KR.
ZMENY STRETNUTÍ
- MO muži 8. kolo: Pravenec – Hradište - 15. 9. 2007 o 16.00 hod.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
1 s. s. „N“ od 16. 8. 2007
Miroslav Horváth – Rybany, Maroš Ľahký, Jozef Adamovič – Dežerice, Peter Vigoda D – Krasno,
2 s. s. „N“ od 16. 8. 2007 do 30. 8. 2007
Miroslav Bíreš – Nadlice, Michal Krištín– V. Kršteňany,
3 s. s. N. od 16. 8. 2007 do 6. 9. 2007
Juraj Vlčko – Pažiť,
4 s. s. „N“ od od 16. 8. 2007 do 13. 9. 2007
Pavel Miklaš – Hradište, Peter Beko – Nadlice, Silvester Adamík – M. Kršteňany, Ľubomír Bezák – Nedašovce,
6 s. s. „N“ od od 16. 8. 2007 do 27. 9. 2007
Boris Marko – Nedašovce,
1 s. s. „P“ do 31. 10. 2007
Vladimír Bežo – Ž. Radiša,
2 s. s. „P“ do 31. 10. 2007 – zmena trestu
Milan Kopecký – Nadlice, Michal Horník – H.Naštice,
Na návrh ŠTK trestáme FO V. Uherce a FO Chynorany pokutou 200 Sk za nepredloženie súpisiek dorastu.
Trestáme za neprístojnosti v stretnutí 1. kola Krasno – Malá Čausa 5. 8. 2007:
FO Krasno: trestáme pokutou 1500 Sk, trestáme pokarhaním, zvýšiť usporiadateľskú službu na 15 členov do 31. 10. 2007, pred stretnutím predložiť rozhodcovi, zaplatiť rozhodcom cestovné 240 Sk do 30. 9. 2007.
FO M. Čausa: trestáme pokutou 1000 Sk, trestáme pokarhaním.
KOMISIA ROZHODCOV
Upozorňuje rozhodcov, ktorý rozhodujú majstrovské stretnutia MO a I. trieda , aby zasielali zápis o stretnutí v 3x. Pripomína R a DZ na povinnosť odosielania zápisov v pondelok doporučenou poštou. Zápisy o stretnutí musia byť doručené na sekretariát do stredy 16.00 hod. Upozorňuje na povinnosť rozhodcu kontroly správnosti uvedenia priezviska, mena a rodného čísla v predloženom zápise o stretnutí poľa registračných preukazov..
KOMISIA MLÁDEŽE
Žiada funkcionárov FK aby súpisky žiakov predložili do 23. 8. 2007.
Pripomína funkcionárom, že súťaže žiakov začínajú dňa 25. 8. 2007.
Upozorňuje na predohrávky 11., 12. a 13 kola, ktoré sa odohrajú v stredu (29. 8., 5. 9., 12. 9. 2008).
SEKRETÁR
upozorňuje funkcionárov FK, že dňa 20. 8. 2007 nebude na sekretariáte do 11.00 hod.
Žiada funkcionárov FK, aby si prečítali pozorne Rozpis súťaží a rešpektovali schválené zmeny.
Upozorňuje zodpovedných funkcionárov FK, aby venovali pozornosť vypisovaniu zápisov. Je potrebné písať podľa registračných preukazov priezvisko, meno, rodné číslo a hlavne čitateľne.
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ – (26. 8.) nedeľa o 17.00 h
MObl. PD (4. kolo): Nitrianske Rudno - Malá Čausa (Zelenák, Ježík, Orsagh – Duchovič), Bojnice - Opatovce nad Nitrou (Österreicher, Bálek, Hnát – Hickl), Pravenec - Biskupice (Bebjak, Chochula, Zuzula – Šníder), Krásno - Handlová (Michale, Pánis, Kohút – Košík), Malá Hradná - Rybany (Vido, J. Drábik, M. Drábik – Ďurkáč), Lehota pod Vtáčnikom - Hradište (Poliak, Žiak, Važan – Čikes), Pečeňany - Veľký Klíž (Mareček, Gajarský, I.Svitok – Masaryk), Diviacka Nová Ves – Kolačno so17.00 (Jonáš, Moniak st., Balco – Kozinka).
MObl. PD (5. kolo) – streda (29. 8.) o 17.00 h: Veľký Klíž - Lehota pod Vtáčnikom (Vido, Orsagh, Duhina – Janus), Hradište - Malá Hradná (Moniak ml., Moniak st., M. Svitok – Kozinka), Rybany - Diviacka Nová Ves (Ladický, Ježík, Zelenák – Košík), Kolačno - Krásno (J. Važan, Žiak, Bálek – Maurer), Handlová - Pravenec (Hnát, Vážny, Poliaček – Gelačák), Biskupice - Bojnice (Koči, Omelka, Beňačka – Švajlen), Opatovce nad Nitrou - Nitrianske Rudno (Balco, Nagy, Mikši – Čizmádia), Malá Čausa - Pečeňany (Österreicher, Michale, Pánis – Kostolányi).
I. TRIEDA PE + BN (4. kolo): Uhrovec - Podlužany (J. Kutiš, Valach – Zábojník), Dolné Naštice - Veľké Držkovce (Koči, Slošiar – Bezák), Dvorec - Skačany (Ladický, M. Kutiš – Švajlen), Žabokreky nad Nitrou - Klátova Nová Ves (Duhina, Beňačka – Janus), Krásna Ves - Zlatníky (Omelka, Král – Černo), Šišov - Nadlice ne 11.00 (Král, Omelka, Koči – Janus), Malé Bielice - Dežerice ne 11.00 (Gajarský, Mareček, I. Svirok – Pastierik).
II. TRIEDA PE (4. kolo): Brodzany - Pažiť (Gogora, Koreň), Malé Kršteňany - Malé Uherce (Mikoláš, Švecová), Livinske Opatovce - Veľké Kršteňany so 17.00 (Bebjak, Chochula), Návojovce - Ostratice ne 11.00 (Koreň, Gogora).
II. TRIEDA PE (5. kolo) – 29. 8. (streda) o 17.00 h: Pažiť - Návojovce (Chochula, Švecová), Veľké Kršteňany - Brodzany (Král, Mikoláš), Malé Uherce - Livinské Opatovce (J. Drábik, M. Drábik, Gogora), Ostratice - Malé Kršteňany (Bebjak, Zuzula).
II. TRIEDA BN (4. kolo): Miezgovce - Žitná-Radiša (Madaj, Malík), Kšinná - Prusy so 17.00 (Ladický, Vido), Haláčovce - Pravotice ne 11.00 (Valach, Madaj), Horné Naštice – Brezolupy ne 11.00 (M. Kutiš, Ladický), Veľké Hoste - Nedašovce ne 11.00 (Beňačka, Duhina), Horné Ozorovce – Ruskovce so 17.00 (Orsagh, M. Kutiš).
DORAST – 26. 8. (nedeľa) o 14.30 h
MObl. (4. kolo): Nitrianske Rudno - Diviaky nad Nitricou (Ježík, Orságh), Rudnianska Lehota - Nedožery-Brezany (B. Majzlan, Lackovičová), Pravenec - Bystričany (Chochula, Zuzula), Veľké Uherce - Šimonovany (Koreň, Gogora), Bošany - Chrenovec-Brusno (Kohut, Pánis), Lazany - Skačany (Kusý, M. Svitok), Lehota pod Vtáčnikom - Čereňany (Žiak, J. Važan), Kamenec pod Vtáčnikom - Veľký Klíž so 14.30 (M. Svitok, Poliak).
MObl. PD (5. kolo) – 29. 8. (streda o 14.30 h): Veľký Klíž - Lehota pod Vtáčnikom (Orsagh, Duhina), Čereňany - Lazany (Kusý, Špánik), Skačany - Bošany (Moniak st., M. Svitok), Šimonovany - Pravenec (M. Drábik, J. Drábik), Bystričany - Rudnianska Lehota (Sliepka st., Jančich), Nedožery-Brezany - Nitrianske Rudno (Morávková, Mendel), Diviaky nad Nitricou - Kamenec pod Vtáčnikom (Staňo, Gajarský), Chrenovec-Brusno - Veľké Uherce streda o 17.00 h (Skála, I. Svitok).
I. TRIEDA PE + BN (4. kolo): Chynorany B - Biskupice (Beňačka, Duhina), Uhrovec - Podlužany (Valach, J. Kutiš), Krásna Ves - Zlatníky (Král, Omelka), Malá Hradná - Rybany (J. Drábik, M. Drábik), Pečeňany - Nedašovce so 17.00 (Zelenák, Ježík), Veľké Bielice - Kolačno so 14.00 (J. Drábik, Bebjak), Krásno - Nadlice so 14.30 (Zuzula, Duhina – hrá sa v Nedanovciach), Miezgovce - Dežerice so 14.30 (Ježík, Zelenák)
I. TRIEDA PE + BN (5. kolo) – 29. 8. (streda) o 14.30 h: Nedašovce - Miezgovce (Zuzula, Bebjak), Dežerice - Malá Hradná (Malik, Žemberová), Rybany - Veľké Bielice (Ježík, Zelenák), Kolačno - Krásno (Žiak, Bálek), Nadlice - Chynorany B (Gogora, Slošiar), Biskupice - Uhrovec (Omelka, Beňačka), Podlužany - Krásna Ves (Valach, M. Kutiš), Zlatníky - Pečeňany (J. Kutiš, Madaj).
STARŠÍ ŽIACI – 25. 8. (sobota)
III. TRIEDA PE (1. kolo): Skačany - Kolačno so 11.30 (Koreň), Veľké Uherce – Nedanovce so 11.30 (Král), Veľké Kršteňany - Malé Krešteňany so 17.00 (Mikoláš), Veľké Bielice - Chynorany so 12.30 (Bebjak), Krásno - Veľký Klíž so 14.00 (Mikoláš - hrá sa v Brodzanoch).
III. TRIEDA PE (11. kolo) - 29. 8. streda o 11.30 h: Nedanovce – V. Kršteňany (Mikoláš), Chynorany – V. Uherce (Šlosiar), V. Klíž – Rybany str 12.30 h (Duhina), V. Bielice – Kolačno str 12.30 h (Koči), M. Kršteňany – Krásno str 14.00 (Švecová).
III. TRIEDA BN (1. kolo): Podlužany - Biskupice so 11.30 (Madaj), Kšinná - Bánovce nad Bebravou B so 15.00 (Vido), Malé Bielice - Dežerice so 14.30 (Malík - hrá sa v Nedašovciach), Veľké Držkovce - Zlatníky so 15.30 (Madaj - hrá sa v Prusoch), Malá Hradná - Uhrovec so 16.00 (Malík - hrá sa v Krásnej Vsi), Horné Ozorovce - Dvorec so 15.00 (M. Kutiš).
III. TRIEDA BN (11. kolo) – 29. 8. (streda o 11.30 h): Uhrovec - Pečeňany (M. Kutiš), Biskupice - Horné Ozorovce (Valach), Dežerice - Malá Hradná (Žemberová), Bánovce nad Bebravou B - Podlužany str 15.30 (Orsagh), Kšinná - Veľké Držkovce (Malík), Malé Bielice - Dvorec – Bebjak (hrá sa v Nedašovciach).
MLADŠÍ ŽIACI A PRÍPRAVKA – 25. 8. (sobota) o 10.00 h:
OKRES PE + BN (1. kolo): Rybany - Šišov (Zuzula), Veľké Uherce - Bošany (Král), Dolné Vestenice - Dolné Naštice (Koreň), Klátova Nová Ves - Chynorany (M. Drábik), Partizánske - Žabokreky nad Nitrou so 15.00 (Švecová)
OKRES PE + BN (11. kolo) - 29. 8. (streda) o 10.00 h: Šišov – Ostratice (Duhina), Žabokreky – Rybany (Koči), Bošany – TEMPO (M. Drábik), D. Naštice – V. Uherce str 14.00 (Orsagh, hrá sa v Bánovciach), Chynorany – D. Vestenice (Šlosiar).
Správa KR:
KR nariaďuje R, ktorý rozhodujú majstrovské stretnutia MO a I. triedy, aby zasielali zápis o stretnutí 3x.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 000
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 35 687
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 667
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 422
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 980
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 352
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 006
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 6 886
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 656
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 565
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Topoľčany a Partizánske - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Topoľčany

V piatok sa aj vďaka online registrácii veľké rady pred odberovými miestami netvorili.

Skríningové testovanie prebieha už od pondelka a bude trvať do 27. januára. V sobotu a v nedeľu sa do testovania zapoja aj takmer všetky obce v okrese Topoľčany.

2 h
Ilustračné foto.

Najhoršie je zatiaľ do piatka 22. 1. na tom okres Partizánske.

2 h
Dvojica policajtov zachránila mladému mužovi život.

Policajti v lese našli podchladeného 33-ročného muža. Našťastie je už mimo ohrozenia života.

16 h
Na vakcináciu sa môžu vybrané skupiny prihlásiť online.

Na termín očkovania proti ochoreniu COVID-19 v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany a Partizánske sa môžu určené skupiny ľudí prihlásiť online prostredníctvom národného portálu www.korona.gov.sk.

23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

13 h

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

22. jan

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?