Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

OZNAMY ObFZ PRIEVIDZA

Úradná správa č. 6 zo dňa 30. 8.
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
- kontumuje nedohraté stretnutie 4. kola MO muži Pravenec - Biskupice a pripisuje 3 body mužstvu Pravenca pre pokles počtu hráčov hostí pod 7 (SP čl. 100 písm. e). Výsledok dosiahnutý na HP zostáva v platnosti.
- kontumuje na návrh DK nedohraté stretnutie 4. kola I. tr. muži Žabokreky nad Nitrou - Klátová Nová Ves na 0:3 a pripisuje 3 body mužstvu Klátová Nová Ves pre inzultáciu R hráčom domácich. (SP čl. 100 písm. d ). Po skončení súťaže budú mužstvu Žabokreky nad Nitrou odrátané - 3 body.
- upozorňuje FO Žabokreky nad Nitrou na zabezpečenie bezpečného prístupu delegovaných osôb na HP vhodnými bariérami.
- Pozýva na svoje zasadnutie dňa 6. 9. 2007 o 16.30 hod. zodpovedného funkcionára FO Malé Bielice.
NEDOSTATKY ROZHODCOV:
- Poliaček - chýba strelec gólu vstretnutí 4. kola I. tr. muži Sebedražie - Tužina, žiada o jeho nahlásenie, Országh - nesprávne uvedené mužstvo hostí, J. Majzlan a Š. Ševčík - neuvádzajú výsledok konfrontácie, Kusý - neuvádza kedy bol odovzdaný Zápis.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
1 s. s. “N” od 28. 8. 2007
Miroslav Horváth (Rybany), Jozef Kačkovič (Pažiť), Ivan Kurtiš (Ostratice), Dušan Procaccio D (Dežerice).
1 s. s. “N” od 30. 8. 2007
Marián Kosiba (Pečeňany), Tomáš Šinsky (Pečeňany), Jozef Pitlovaný (Pečeňany), Beňadik Samek D (Krásno), Andrej Balaška D (V. Uherce)
4 s. s. “N” od 28. 8. 2007
Martin Matuška (V. Držkovce)
4 s. s. “N” od 30. 8. 2007
Michal Masarovič (Pečeňany), Jakub Čepko D (Kolačno), Dalibor Zita D (Pečeňany)
5 s. s. “N” od 30. 8. 2007
Peter Stručka (Hradište), Ján Botka (Kšinná)
8 s. s. “N” od 30. 8. 2007
Roman Trebichavský (Ž. Radiša)
2 s. s. “P” do 15. 11. 2007 - zmena trestu
Silvester Adamík (M. Kršteňany), Peter Beko (Nadlice)
3 s. s. “P”. do 15. 11. 2007 - zmena trestu
Boris Marko D (Nedašovce)
Radoslav Pavlus (Žabokreky) - 7 mes. nepod. od 28. 8. do 27. 2. 2008,
FO Žabokreky - pokutou 2 500 Sk,
- 1 s. s. “N” - toto odohrajú a po skončení súťaže sa im odpočítajú 3 body,
DK pozýva: dňa 6. 9. 2007 o 16.45 hod. záp.: Radobica - Čavoj, R: Róbert Kusý, Radobica: K: Juraj Jančich,
Čavoj: K: Pavel Rajčan, VD: Stanislav Slámka, hráči: Augustín Petráš, Lukáš Vlček,
dňa 6. 9. 2007 o 17.00 hod. záp.: V. Čausa - Kľačno, R: Štefan Skála, D: Karol Kostolányi, Kľačno: K: Pavol Timko, hráč Anton Paulíček, V. Čausa: K: Rastislav Kupčok
dňa 6. 9. 2007 o 17.20 hod. záp.: Krásno - Handlová, Krásno: HU: Rudolf Zima.
SEKRETÁR
Upozorňuje zodpovedných funkcionárov FK, aby venovali pozornosť vypisovaniu zápisov. Je potrebné písať podľa registračných preukazov priezvisko, meno, rodné číslo a hlavne čitateľne.
Upozorňuje funkcionárov na povinnosť predkladanie tlačiva Prihláška k registrácii spolu s podkladmi na vystavenie registračného preukazu žiaka.
Upozorňuje R aby venovali pozornosť správnosti uvádzania čísel strelcov gólov v zápise o stretnutí.
KOMISIA ROZHODCOV
Dôrazne pripomína R a DZ povinnosť odosielania zápisov v pondelok doporučenou poštou. Zápisy o stretnutí musia byť doručené na sekretariát do Stredy 16:00 hod. Upozorňuje na povinnosť rozhodcu kontroly správnosti uvedenia priezviska, mena a rodného čísla v predloženom zápise o stretnutí poľa registračných preukazov.
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ – 9. 9. (nedeľa) o 16.00 h
MObl. (7. kolo): Lehota pod Vtáčnikom - Malá Hradná (Bálek, P. Falat, Mäsiar, Gelačák), Veľký Klíž - Diviacka Nová Ves (Ostereicher, Skála, J. Važan, Švajlen), Hradište –Krásno (Mareček, Mendel, I. Svitok, Ďurkáč), Kolačno – Bojnice (M. Kutiš, Vido, Orságh, Košík), Opatovce nad Nitrou – Pečeňany (Moniak ml., M. Svitok, Špánik, Hudák), Biskupice - Malá Čausa ne 11.00 (Bebjak, Kráľ, M. Drábik, Zábojník), Rybany - Pravenec ne 11.00 (J. Važan, Ostereicher, Skála, Čikes), Handlová - Nitrianske Rudno so 16.00 (Kočí, ZsFZ, ZsFZ), Duchovič).
I. TRIEDA PE + BN (7. kolo): Klátova N. Ves – Šišov (Kohút, Beňačka, Masaryk), Dežerice – D. Naštice (Kráľ, Zelenák, Janus), Skačany – Uhrovec (Vážny, Hnát, Zábojník), V. Držkovce – Zlatníky (Bebjak, Kluka, Bezák), Podlužany – Žabokreky n. Nit. (Valach, Ladický, Kozinka), M. Bielice – Dvorec ne 11.00 (Hnát, Vážny, Kohút, Mrázik), Nadlice – Krásna Ves (Chochula, Duhina, Kluka, Košík).
II. TRIEDA BÁNOVCE (7. kolo): Miezgovce – H. Naštice (J. Kutiš, Žemberová), Nedašovce – Haláčovce (Kočí, Zíma), Brezolupy – Kšinná (J. Drábik, Madaj), Ruskovce – V. Hoste (M. Drábik, Švecová), Žitná-Radiša – H. Ozorovce so 16.00 (Ladický, Valach), Pravotice – Prusy so 16.00 (Kráľ, Omelka).
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE (7. kolo): V. Kršteňany – Návojovce (Omelka, Slošiar), M. Uherce – Pažiť (Mikoláš, Zuzula), Ostratice – Brodzany (Chochula, Malík), M. Kršteňany – L. Opatovce (Duhina, D).
DORAST – 9. 9. (nedeľa) o 13.30 h
MObl. (7. kolo): Lehota pod Vtáčnikom – Lazany (P. Falat, Mäsiar), Veľký Klíž - Bošany (Skála, J. Važan), Čereňany - Veľké Uherce (Koreň, Žiak), Skačany - Pravenec (Hnát, Vážny), Chrenovec-Brusno - Rudnianska Lehota (Balco, Lackovičová), Bystričany - Diviaky nad Nitricou (Chalmovský, Moniak st.), Šimonovany - Nitrianske Rudno ne 10.30 (Zuzula, Mikoláš), Nedožery-Brezany - Kamenec pod Vtáčnikom so 16.00 (Mäsiar, Špánik).
I. TRIEDA PE + BN (7. kolo): Podlužany – Pečeňany (Ladický, Valach), Miezgovce – M. Hradná so 13.30 (Madaj, Vido), Nedašovce – V. Bielice so 13.30 (Omelka, Kráľ), Dežerice – Krásno (Orságh, Žemberová), Nadlice – Krásna Ves (Kluka, Mikoláš), Rybany – Chynorany B so 16.00 (Mikoláš, Kluka), Kolačno – Uhrovec so 16.00 (Gogora, Jančich), Biskupice – Zlatníky ne 8.45 (Kráľ, M. Drábik).
STARŠÍ ŽIACI – 8. 9. (sobota)
OKRES PE (3. kolo): Chynorany – Nedanovce so 11.30 (Beňačka), Veľké Uherce – Veľký Klíž so 11.30 (Švecová), Rybany – Kolačno so 11.30 (Malík), V. Bielice – M. Kršteňany so 12.30 (Duhina), Krásno – Skačany so 14.00 (Bebjak v Brodzanoch).
OKRES BN (3. kolo): Podlužany – Pečeňany so 11.30 (Orságh), Bánovce B – Dežerice ne 15.30 (D), M. Bielice – Biskupice ne 13.30 (Zíma v Nedašovciach), Kšinná – Zlatníky so 14.00 (Valach), V. Držkovce – Uhrovec so 15.30 (M. Kutiš v Prusoch), M. Hradná – H. Ozorovce so 16.00 (Malík v Krásnej Vsi).
OKRES BN (13. kolo – streda 12. 9. o 17.00 h): Pečeňany – H. Ozorovce (Orságh), Biskupice – M. Hradná (Madaj), Zlatníky – Podlužany (Ježík), Dežerice – V. Držkovce (Ladický), Bánovce B – Nedašovce (Valach),
Kšinná – Dvorec (Malík).
MLADŠÍ ŽIACI A PRÍPRAVKA – 8. 9. (sobota)
Chynorany - D. Naštice so 10.00 (Beňačka), Klátova N. Ves – Bošany so 10.00 (Duhina), D. Vestenice – Žabokreky n . Nit. so 10.00 (Zuzula), V. Uherce – Šišov so 10.00 (Švecová), Partizánske – Ostratice so 15.00 (Slošiar na Tempe).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 047
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 225
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 466
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 107
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 690
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 547
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 536
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 450
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 376
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 286
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Topoľčany a Partizánske - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Topoľčany

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

19 h
Skríningové testovanie prebehlo aj priamo v spoločnosti ZKW vo štvrtok a v piatok.

Už v období jesene sa spoločnosť dostala do situácie, kedy hľadala možnosti, ako rýchlo nahradiť počas pracovnej neschopnosti zamestnancov, ktorí z dôvodu nakazenia sa vírusom alebo karantény nemohli prísť do práce.

6 h
Keď za Mýtnu Novú Ves nastúpil aj Ľubomír Moravčík

Derby susedov ukončila inzultácia

Ľubomír Moravčík v jednom zápase nastúpil aj v drese Mýtnej Novej Vsi.

Zápas o čelo V. ligy Západ v máji v roku 2006 medzi Mýtnou Novou Vsou a Solčanmi sa nedohral. Článok, ktorý okrem MY Topoľčianskych novín – Dnešok bol v tej dobe uverejnený aj v denníku SME.

17 h
Za nedeľu bolo v Dome kultúry v Topoľčanoch do 14.00 hod. otestovaných 996 ľudí, z toho 30 bolo pozitívnych.

Skríningové testovanie prebieha od pondelka a bude trvať do stredy – 27. januára.

25. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

21 h

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

16 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?