7. kolo
Bošany – Kanianka 4:1
(2:1)
Góly: 45. a 90. Vrábel, 41. Paprenec, 68. Šesták (11m) - 28. Mi. Petráš.
Po úvodnom tlaku domácich prevzali hostia taktovku zápasu a postupne si vytvorili vlastný tlak, ktorý bol korunovaný v 28 min. gólom Petráša Michala. To však bolo zo strany Kanianky všetko. Domáci sa otriasli a pred koncom prvého polčasu vyrovnal Papranec a o štyri minúty zvýšil na náskok jedného gólu Vrábel. Tretí gól domácich zabezpečil po 11-metrovom kope Šesták. Všetky góly domácich padli zo štandardných situácií. Skóre uzavrel na 4:1 v 90.min. strelec druhého bošanského gólu Vrábel. Rozhodoval: Kravárik, počet divákov: 200
BOŠANY: Tvrdík - Vrábel, Jamrich, Sroka, Kalamár, Murko, Kostolný (46. Paliatka), Šesták (86. Šišmič), Papranec, Husár (78. Turček), Lacena.

Senica – Bánovce 2:3
(1:1)
Góly: Joniak 2 (1 z 11) - Šebo 2 (1 z 11), Filin.
Na stretnutie sa prišiel pozrieť aj odchovanec senického futbalu Jaroslav Hílek, hráč Českých Budějovíc v českej extralige. Stretnutie začali domáci hráči náporom a už v 2. min. sa ocitol vo vyloženej šanci Sekáč, ale strelil do brankára. Hostia udreli o chvíľu, keď v 4. min. po priamom kope peknou hlavičkou zabezpečil vedenie Filin. Po tomto góle sa hostia snažili udržiavať loptu na svojich kopačkách, čo sa im aj darilo. Domáci hráči sa dostávali k lopte sporadicky a aj keď sa dostali do šancí, ich strely končili na brankárovi hostí. V 39. min. po úniku a centri Hrebíčka priťukol Starycha loptu pred Joniaka a ten sa už nemýlil - 1:1.
Do druhého polčasu nastúpili domáci hráči v snahe streliť čo najskôr vedúci gól, ale opäť doplatili na slabé zakončovanie, keď šance Joniaka, Sekáča alebo Hílka volali po góloch. V 78. min. po svojom príchode na ihrisko dal Šebo po chybnej rozohrávke domácich vedúci gól hostí a v 82. min. po faule domáceho hráča premenil Šebo aj jedenástku a bolo 1:3. Domáci už iba znížili v 90. min. Joniakom, ktorý premenil penaltu za faul na prenikajúceho Jurcsika - 2:3. Tréner Bánoviec Anton Čukan po zápase: „Stretnutie malo vcelku dobrý priebeh. Vyhralo však šťastnejšie mužstvo, keď stretnutiu by skôr svedčala deľba bodov.“
BÁNOVCE: Bičan - Mikuš, Zita, Zajac, Filin, Borcha (Šebo), Božik (M. Igaz), Slovák, Jamrich, Navrátil, Malina (Jakubis). Tréner: Anton Čukan.

Piešťany – Solčany 2:0
(1:0)
Góly: 44. Žamba, 73. Adamovič
Diváci videli bojovné stretnutie, v ktorom domáci svoje šance využili. Tá prvá prišla až v závere prvého polčasu, keď po peknej akcii po krídle poslal Piešťany do vedenia Žamba. Hostia mali dve šance na vyrovnanie, ale ani jednu nevyužili. Naopak, domáci sa druhým gólom z nohy Adamoviča tešili z prvého víťazstva tejto sezóny. R Linet, ŽK: Šustek, Adamovič - Lysý, 250 divákov.
SOLČANY: Macko – Kuna, Buday, L. Klačanský, Mihálik, Soboňa, Illáš (67. Košariščan), Patrovič, Mančík (10. Michalík, 83. J. Klačanský), Bulák, Lysý.

Trenč. Stankovce -
Šimonovany 5:0 (4:0)
Góly: 7. a 45. Kowalik, 35. Poštrk, 39. Sedláček, 88. Valachovič.
Diváci boli svedkami stretnutia veľmi dobrej úrovne, v ktorom úplne zaslúžene zvíťazili domáci futbalisti. Gólový účet otvoril už v 7. min. domáci ostrostrelec Kowalík, v 35 min. Poštrk po krásnom úniku zvýšil na 2:0, vzápätí Sedláček na 3:0. Štvrtý úspech vsietil skvelý Kowalík v poslednej minúte prvého polčasu. Domáci aj v druhom polčase hrali veľmi dobre, ale strelecká Šťastena už im nebola až tak príliš naklonená. Hostia nedostali väčší gólový prídel aj vďaka svojmu dobre chytajúcemu brankárovi Šagátovi, ktorého v druhom dejstve ešte prekonal nový hráč Trenč. Stankoviec Valachovič.
Pred 450 divákmi rozhodoval Lešš, hralo sa bez kariet.
ŠIMONOVANY: Šagát – Habrman, Iliáš, D. Mošať, Trťo, Straka, Šulla (42. M. Svorad),Drábek, L. Svorad, Psotný, D. Šula (85. M. Mošať).

Častkovce – Ludanice
1:3 (0:1)
Góly: 74. Gažo z 11 m – 39. a 80. Dobiáš, 48. Frťala.
V úvode po centri Madro prestrelil bránu a vzápätí mu hosťujúci gólman Bohunský prudkú strelu vyrazil. Po dorážke sa hostia v závere polčasu dostali do vedenia gólom Dobiáša. V úvode druhého polčasu rozhodca domácim neuznal gól pre ofsajd a hneď z protiútoku zvýšili hostia hlavičkou Frťalu na 0:2. V 74. min. bol v šestnástke faulovaný Kostelan a pokutový kop s prehľadom premenil Gažo a znížil na 1:2. V 80. min. sa presadil Dobiáš a druhým gólom v zápase rozhodol o cennom víťazstve Ludaníc. Pred 200 divákmi rozhodoval Vyskočil, ŽK: Hevier, Madro, L. Rusnák, – Goga.
LUDANICE: Bohunský – Andrášik, Dobiáš, Ševčík (30. Goga), Ondruš, Slíž, Rybnikár, Olvecký, Frťala, Koprda, Bližnák (85. Candrák).

N. Dubnica – Chynorany
1:2 (0:1)
Góly: 85. Maník – 32. Gašparík, 75. Masný.
Domáci od začiatku hostí zatlačili na ich polovicu, po priamom kope Rumana v 9. min. Maníkovu strelu kryl brankár. V 14. min. T. Ďuriš hlavičkoval k žrdi, ale brankár bol pozorný. Hostia pohrozili v 20. min. priamym kopom, ktorý Múčka vyrazil na roh. V 32. min. sa Chynorany ujali vedenia Gašparíkom. Po prestávke chceli Novodubničania otočiť výsledok, v čom ich pribrzdilo v 48. min. vylúčenie P. Ďuriša. Do 75. min. mali prevahu, ale z protiútoku Masný zvýšil na 0:2. Nasledoval nápor N. Dubnice a v 85. min. znížil Maník, ale na bodový zisk to nestačilo.

Ost. výsledky:
Borčice – Hrnčiarovce 2:1 (2:0), 14. Káňa, 32. Špánik – 89. Poláček
N. Pravno – Skalica 0:5 (0:4), 22., 25. Štefanovský, 33. Bajan, 39. Kubík, 89. Bajan, 250, J. Kováč.
1. Skalica 6 5 1 0 21:2 16 (+7)
2. Ludanice 6 5 0 1 20:3 15 (+6)
3. T. Stankovce 6 4 2 0 19:3 14 (+5)
4. Borčice 6 4 1 1 17:8 13 (+4)
5. Chynorany 6 4 0 2 11:16 12 (+3)
6. Solčany 6 3 2 1 11:8 11 (+2)
7. Častkovce 6 3 0 3 11:10 9 ( 0)
8. Bánovce 6 3 0 3 14:21 9 ( 0)