Úradná správa č. 7 zo dňa 6. 9. 2007
ŠPORTOVO-TECHNICKÁ
KOMISIA
- kontumuje nedohraté stretnutie 6. kola II. tr. muži BN Veľké Hoste - Miezgovce a pripisuje 3 body mužstvu Veľkých Hostí pre pokles počtu hráčov hostí pod 7. (SP čl.100 písm. e). Výsledok dosiahnutý na HP zostáva v platnosti.
- berie na vedomie námietku K hostí v stretnutí 5. kola MO muži Malá Čausa - Pečeňany a odstupuje ju KR.
- navrhuje DK potrestať FO Skačany dorast (2. x) a Diviaky nad Nitricou dorast (3. a 4. x) za opakované porušenie Rozpisu súťaží I.Zákl.podm. písm. a
- upozorňuje FO Horné Ozorovce na povinnosť dodržiavania Rozpisu súťaží I. Zákl. podm. písm. e (vesty počas celého stretnutia). V prípade opakovania budú voči FO vyvodené disc.dôsledky.
- upozorňuje FO Brodzany na zabezpečenie bezpečnosti delegovaných osôb v prístupe na HP a aj v priestoroch šatní.
NEDOSTATKY ROZHODCOV
Ladický a Kusý neuvádzajú kedy boli odovzdané RP so Zápisom pred stretnutím.
DISCIPLINÁRNA KOMISIA
1 s. s. „N“ od 30. 8. 2007: Kristián Beňačka Ž (Rybany)
1 s. s. „N“ od 6. 9. 2007: Pavol Smatana (Nedašovce)
2 s. s. „N“ od 6. 9. 2007: Marcel Dranačka (Podlužany)
4. s. s. „N“ od 30. 8. 2007: Miroslav Galko (L. Opatovce), René Ševčík Ž (Rybany)
4 s. s. „N“ od 6. 9. 2007: Peter Stolárik (Rybany), Alojz Kucharčík (V. Držkovce), Ondrej Malárik D (Rybany).
2 s. s. „P“ do 15. 11. 2007- zmena trestu: Milan Černo (Prusy)
Roman Peťovský (Podlužany) - zákaz výkonu akejkoľvek funkcie a zákaz vstupu do priestorov umožňujúcich styk s delegovanými osobami na 4 s. s. „N“ od 6. 9. 2007.
Ján Srnec (Podlužany) - zákaz výkonu akejkoľvek funkcie a zákaz vstupu do priestorov umožňujúcich styk s delegovanými osobami na 4 s. s. „N“ od 6. 9. 2007.
František Kákoš (Chynorany B) - 1 mes. zákaz výkonu funkcie ved. družstva pri D od 6. 9. 2007.
Martin Vaňo D (Chynorany B) - 1 mes. zákaz výkonu funkcie K od 6. 9. 2007.
FO Skačany - pokutou 100 Sk za písanie zápisu rukou pri D,
Rudolf Zima (Krásno) - zákaz výkonu akejkoľvek funkcie a zákaz vstupu do priestorov umožňujúcich styk s delegovanými osobami na 4 s. s. „N“ od 6. 9. 2007.
DK pozýva: dňa 13. 9. 2007 o 16.45 hod. záp.: Brodzany- M. Uherce, R: Jozef Zelenák, AR: Peter Madaj, Brodzany: hráč Milan Kvašaj, HU Viliam Hačko.
KOMISIA ROZHODCOV
Dôrazne pripomína R a DZ povinnosť odosielania zápisov v pondelok doporučenou poštou. Zápisy o stretnutí musia byť doručené na sekretariát do stredy 16.00 hod. Upozorňuje na povinnosť rozhodcu kontroly správnosti uvedenia priezviska, mena a rodného čísla v predloženom zápise o stretnutí poľa registračných preukazov.
TRÉNERSKO-METODICKÁ
KOMISIA
- Pripravuje školenie nových trénerov IV. trieda s licenciou C, ak bude dostatočný počet záujemcov. Termín školenia bude včas záujemcom oznámený. Preto žiada záujemcov o trénersky kurz IV. triedy s licenciou C, aby sa prihlásili na sekretariáte OblFZ Prievidza.
OBSADENIE R a D
DOSPELÍ – 16. 9. o 15.30 h
MObl. (8. kolo): Opatovce nad Nitrou - Biskupice (Vážny, Pánis, Kohút, Maurer), Malá Čausa - Handlová (Nagy, Mikši, Poliak, Hickl), Nitrianske Rudno - Kolačno (Ladický, Zelenák, Koreň, Bezák), Bojnice - Rybany (Mendel, Michale, Morávková, Šníder), Krásno - Veľký Klíž (Kočí, Kráľ, M. Drábik, Masaryk), Diviacka Nová Ves - Lehota pod Vtáčnikom (Moniak st., Hnát, Poliaček, Kučera), Pečeňany - Malá Hradná (Valach, M. Kutiš, J. Kutiš, Janus), Pravenec – Hradište so 15.30 (Jonáš, Bálek, Žiak, Pastierik).
I TRIEDA PE + BN (8. kolo): Podlužany - Veľké Držkovce (Chochula, J. Drábik, Mrázik), Krásna Ves - Skačany (Vido, Malík, Košík), Uhrovec - Dežerice (Duhina, Kluka, Švajlen), Dolné Naštice - Klátova Nová Ves (Zuzula, Zíma, Duchovič), Žabokreky nad Nitrou - Dvorec (Bebjak, Švecová, Zábojník), Šišov - Malé Bielice ne 11.00 (M. Kutiš, Valach, Zuzula, Ďurkáč), Zlatníky - Nadlice ne 11.00 (J. Kutiš, Orságh, Madaj, Kozinka).
II. TRIEDA PE (8. kolo): Malé Uherce - Veľké Kršteňany (M. Staňo, J. Staňo), Ostratice - Pažiť (Orságh, Madaj), Malé Krešteňany - Brodzany (Omelka, Mikoláš), Návojovce - Livinske Opatovce ne 11.00 (Mikoláš, Beňačka).
II. TRIEDA BN (8. kolo): Ruskovce – Pravotice (Beňačka, Slošiar), Brezolupy - Prusy so 16.00 (Poliaček, Vážny), Kšinná - Žitná-Radiša so 16.00 (Omelka, Mikoláš), Horné Ozorovce - Nedašovce so 16.00 (Zelenák, Ježík), Haláčovce - Miezgovce ne 11.00 (J. Drábik, Chochula), Veľké Hoste - Horné Naštice ne 11.00 (Omelka, Kočí).
DORAST – 16. 9. (nedeľa) o 13.00 h
MObl. (8. kolo): Kamenec pod Vtáčnikom - Lazany (Mesíček, I. Svitok), Nitrianske Rudno - Chrenovec-Brusno (Zelenák, Koreň), Rudnianska Lehota - Skačany (B. Majzlan, Kusý), Veľké Uherce - Veľký Klíž (M. Staňo, J. Staňo), Bošany - Lehota pod Vtáčnikom (M. Drábik, Kráľ), Pravenec - Čereňany so 13.00 (Bálek, Žiak), Diviaky nad Nitricou – Šimonovany so 16.00 (Michale,Pánis), Nedožery-Brezany - Bystričany so 16.00 (Kusý, Skála).
I. TRIEDA PE + BN (8. kolo): Podlužany - Biskupice (J. Drábik, Chochula), Uhrovec - Rybany (Kluka, Duhina), Chynorany B – Dežerice (Bebjak, D), Krásna Ves - Kolačno (Malík, Vido), Krásno - Nedašovce so 13.30 (Švecová, Bebjak v Nedanovciach), Veľké Bielice - Miezgovce so 14.00 (Zuzula, Kočí), Zlatníky - Nadlice so 16.00 (Malík, Valach), Pečeňany - Malá Hradná so 16.00 (Kluka, Beňačka).
STARŠÍ ŽIACI – 15. 9. (sobota)
OKRES PE (4. kolo): Rybany - Krásno so 11.30 (Orságh), Skačany - Veľké Kršteňany so 11.30 (M. Drábik), Veľký Klíž - Veľké Bielice so 14.00 (J. Drábik), Malé Krešteňany – Chynorany so 14.00 (M. Drábik), Kolačno - Nedanovce so 14.00 (Slošiar).
OKRES BN (4. kolo): Uhrovec - Malé Bielice so 11.30 (Ladický), Zlatníky - Bánovce nad Bebravou B so 13.30 (Valach), Horné Ozorovce - Podlužany so 14.00 (Ježík), Pečeňany - Veľké Držkovce so 14.00 (Beňačka), Biskupice - Kšinná so 14.00 (Ladický), Dvorec - Dežerice so 14.00 (Madaj).
MLADŠÍ ŽIACI A PRÍPRAVKA – 15. 9. (sobota)
OKRES PE A BN (4. kolo): Rybany - Partizánske so 10.00 (Orságh), Ostratice - Veľké Uherce so 10.00 (Kočí), Šišov - Dolné Vestenice so 10.00 (Malík), Bošany - Chynorany so 10.00 (Zuzula), Žabokreky nad Nitrou - Klátova Nová Ves ne 13.30 (Švecová).
Autor: bal