Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Ludanice vyhrali aj na Krnči

V. Dvorany – Hrušovany 5:1 (3:0), T. Zachar 2, A. Zachar, T. Rybanský, M. Rybanský – Penev. V úvode zápasu mali miernu prevahu hostia, no svoju jedinú šancu nevyužili, keď z 5 metrov do prázdnej brány nastrelili iba žrď. Potom už taktovku prevzali domáci hráči. V 32. min. skóroval T. Zachar po úniku. V 37. min. po dorážke zvyšoval A. Zachar – 2:0. V 45. min. už na 3:0 upravoval T. Rybanský. Po zmene strán sa znova domáci nevedeli dostať do tempa, no boli to znova oni, ktorí v 76. min. opäť skórovali na 4:0 T. Zacharom. V 87. min. pripravil domácim fanúšikom lahôdkový gól M. Rybanský po fantastickom lobe, keď preloboval všetko, čo mu stálo v ceste. V 90. min. hostia skorigovali P. Penevom. Domáci vyhrali zaslúžene, aj keď mohli vyhrať aj vyšším rozdielom.

Krnča - Ludanice B 1:2 (1:1), 21. M. Meluš – 35. M. Minárik, 67. M. Rusňák. Prvý polčas bol vyrovnaný, obe mužstvá hrali dobrý futbal. Obe družstvá si vytvorili aj niekoľko šancí. V druhom polčase už domácim dochádzali sily a hostia to potrestali gólom. Ludanice napokon na Krnči vyhrali.

TO B/N. Streda - Oponice 3:1 (3:1), 6. L. Krajčík, 32. Schwarz, 44. F. Goga - 7. A. Tóth. Vo veľmi kvalitnom a slušnom zápase z oboch strán začali aktívnejšie domáci a už v 5. min. nastrelil Lovička brvno. Krajčík v 6. min. dostal domácich do vedenia po presne mierenej strele z priameho kopu. Hostia kontrovali hneď o minútu, keď sa prezentovali krásnou strelou z 20 metrov. Hráč hostí Grác prenikol cez obranu domácich, ale strelu mu chytil domáci brankár. V 32. min. domáci opäť viedli exportnou strelou. Na 3:1 upravil F. Goga po fatálnej chybe obrany a brankára, ktorý bol najslabším článkom hostí. Druhý polčas začali domáci náporom, ale Lovička hlavičkoval tesne nad. V 66. min. zakontrovali hostia, ale prudký center Tótha zostal nepochopený. V 76. min. hostia nastrelili brvno a keď priamy kop Tótha skončil na tyči, tak zápas sa dohral polčasovým výsledkom. Za predvedenú hru si obe mužstvá zaslúžia pochvalu.

Nemčice - Krušovce 7:1 (4:0), M. Višňovský 3, P. Desat 2, R. Ďaďan, P. Kúdela – S. Gális. Stretnutie malo jednoznačný priebeh zo strany domácich, ktorí vo všetkých ukazovateľoch prevýšili Krušovce, ale dali iba sedem gólov. V druhom polčase boli hostia odovzdaným súperom a dostali až sedem gólov. Domáci zaslúžene vyhrali.

H. Obdokovce - N. Blatnica 1:4 (0:2), Gubáň – J. Stanček 2, Bartošek, J. Hudeček. Hostia od úvodu zápasu boli lepší. H. Obdokovce hrali prakticky bez zálohy, pretože traja hráči boli zranení a to sa ukázalo ako rozhodujúce.

Preseľany – Bojná 1:2 (0:0),
Baláži – M. Turčan (11 m), P. Jančovič. Keďže sú Preseľany v treste, tak aj tento zápas sa odohral na pôde v Urminciach. Po bezgólovom prvom polčase padali góly až v druhom dejstve. Bojná dala o jeden gól viac, a tak v zápase aj vyhrala.

Čermany - Kuzmice 1:0 (0:0), 50. Bačovský (11 m). Diváci v Čermanoch videli vyrovnaný zápas, v ktorom gól z hry nepadol. Zápasu by viac patrila remíza, ale o tom, že tri body zostanú doma, rozhodla 50. min., kedy sa domáci ujali vedenia z pokutového kopu.

Krtovce - Urmince 1:0 (1:0), M. Rybanský. Vo vynikajúcom počasí a na výbornej trávnatej ploche, ktorú pripravil kustód Jozef Kucharik, hra začala obojstranne opatrne, pretože išlo o veľa. Vysoká výhra v Hrušovanoch predurčovala domácich vyhrať. Urmince boli vyspelé po taktickej stránke a príkladne bojovali. Diváci videli futbal na výbornej úrovni so šancami. Po zmene strán domáci poľavili, ale napriek tomu dotiahli zápas do víťazného hodového konca.
16. Krnča 10 1 1 8 9:25 4
Najlepší strelci: 12 - A. Balážik (Urmince), M. Turčan (Bojná); 11 - Minárik (Ludanice B)